Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Zalozylem temat na forum Epic odnosnie sterowania. Moim zdaniem powinnismy miec wieksza mozliwosc zmian. Szczegolnie przeszkadza mi przyklejanie sie do scian i bieganie pod A ( w default ) czy E ( w alternate ) W wielu waznych momentach gry musze zdejmowac kciuki z galek co troche utrudnia sprawe :/

 

Moim zdaniem zmiana A/E na LB czy RB bylaby duzo lepsza.

 

tu link do tematu: http://utforums.epicgames.com/showthread.php?t=793732

 

Jezeli zgadzacie sie ze mna, zarejestrujcie sie na forum Epic i dodajcie swoje 3 grosze.

Odnośnik do komentarza

Ja sie zgadzam. Tez wolalbym nie odrywac prawego kciuka z galki w trakcie pojedynkow. Tez nie kumam tej tendencji do narzucania sterowania. Beznadziejna sprawa.

 

W Halo 3 poszli po rozum do glowy i pojawila sie mozliwosc skoku pod LB i melee pod RB, zeby nie trzeba bylo odrywac prawego kciuka podczas skoku. Zdecydowanie zwieksza to "mozliwosci bojowe" :) Wprawdzie nie dali pelnej customizacji, ale chociaz zrobili takie ustawienie.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja sie zgadzam. Tez wolalbym nie odrywac prawego kciuka z galki w trakcie pojedynkow. Tez nie kumam tej tendencji do narzucania sterowania. Beznadziejna sprawa.

 

W Halo 3 poszli po rozum do glowy i pojawila sie mozliwosc skoku pod LB i melee pod RB, zeby nie trzeba bylo odrywac prawego kciuka podczas skoku. Zdecydowanie zwieksza to "mozliwosci bojowe" :) Wprawdzie nie dali pelnej customizacji, ale chociaz zrobili takie ustawienie.

 

Bumper Jumper w GOW :potter: największą swobodę dla celowania dałoby bieganie/turlanie/bounce z A na LB. t-con może być pod A jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

A to mortar i hod też są lamerskie? Z tego co czytam to najlepiej jakby zostawili tylko shotguna, wtedy gra byłaby dopiero skillowa. Przesadzacie w uj ludzie...dobrze że jest sporo broni i jest się czym pobawić.

Mnie denerwuje tylko trochę na trashball że ta tablica za szybo spada, zazwyczaj tylko raz zdążę podnieść broń na środku i już zaraz jest zestrzeliwana, trochę bez sensu.

Odnośnik do komentarza

No gram sobie, czesto jestem 2, rzadziej 3, czasem 1 w punktacji, tylko ze lapie mase zgonow. Gnasher zabija od razu, gdy jestesmy jak blisko przeciwnika? Czasem mam wrazenie ze laduje w goscia 3-4 strzaly on jeden i zdycham. Zauwazylem, ze jakz robie rolla pod nogi goscia i oddam strzal to po nim, ale pojedynki wygrywam tak czesto jak czesto szanuja sie galerianki. Musze pocwiczyc, zamiast biegac z Lancerem.

Odnośnik do komentarza

No chyba...z shotguna najlepiej wal w cyce ;). Wtedy bańki i tak często wskakują. Bo strzelając po nogach zadajesz mniejsze obrażenia.

 

EDIT

Pracownicy Epic odświeżyli twitery i zapowiadają jakiś wysyp informacji na przyszły tydzień, zaczynając już od poniedziałku. Ciekawe co to będzie? Informacje nt. poprawek w stosunku do bety? Pierwsze spojrzenie na horde 2.0? Może wreszcie coś nowego o kampanii?

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/user/arCtiCvBi?feature=feedlss#p/l/NDh1f_0zJRg

Polecam. Na ZYWO z arCtiCvBi ( pro gracz ) z AMAZYN

 

W pelnej wersji GOW3 sawed-off bedzie mial doczepione male swiatelka dzieki ktorym bedzie go mozna rozpoznac z wiekszej odleglosci. To chyba najciekawsze info z tego co powiedzial Arctic. Mowil tez duzo o Razer Onza ktory zamierzam kupic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...