Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli multi utrzyma taki poziom jak w becie (miejmy nadzieję, że nie będzie jakiejś kichy z serwerami) to mam w co grać do końca tej generacji konsol. Wreszcie skończy się narzekanie na lagi i wyjdzie prawdziwy skill. Jeśli multiplayer będzie śmigał jak w becie, a kampania będzie znośna, to Gears of War 3 będzie drugą grą na X360 zasługującą według mnie na 10/10 (obok Rock Band 3).

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Gra roku 2011 ?

Bez przesady Panowie - będzie Battlefield 3, Skyrim, Deus Ex. Gearsy mogą mieć oceny w granicach 90% ale czy będą grą roku? Śmiem wątpić.

 

Jeżeli multi utrzyma taki poziom jak w becie (miejmy nadzieję, że nie będzie jakiejś kichy z serwerami) to mam w co grać do końca tej generacji konsol. Wreszcie skończy się narzekanie na lagi i wyjdzie prawdziwy skill. Jeśli multiplayer będzie śmigał jak w becie, a kampania będzie znośna, to Gears of War 3 będzie drugą grą na X360 zasługującą według mnie na 10/10 (obok Rock Band 3).

chyba mam jakieś deja vu ale czy w podobnym tonie nie wypowiadałeś się przed premierą dwójki by później stać się największym narzekaczem? :blum1:

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Bo mimo wszystko 2ka na filmikach nie wyglądała na gameplayowy crap+obietnice poprawy aspektów technicznych multi powodowały,że na wyobrażenie multi z 1ki bez downowania na activie ze snajperki + strony technicznej co najmniej na poziomie cod4 czy halo3 można było być przynajmniej optymistą.Jak wyszło wszyscy wiedzą...

Odnośnik do komentarza

Nie no wiadomo,że przy "fapowaniu" nad grą,która jeszcze nie wyszła trzeba zachować umiar,ale jednak gdyby w becie trójeczki nie było retro i dbs(ew. były odpowiednio ztweakowane w trakcie trwania bety) to można powiedzieć,że to "fapowanie" jest uzasadnione i balans był/jest/będzie prawie perfekt.Na dzień dzisiejszy wiadomo,że hipfire z RL jest bezużyteczny,a dbs ma się świecić jak choinka,więc 1.5 z 2 "głównych problemów" są teoretycznie rozwiązane.

Odnośnik do komentarza

Jak wyszło wszyscy wiedzą...

No właśnie - dlatego radziłbym każdemu "przedpremierowemu onaniście" jednak ... poczekać ... :i_am_so_happy:

 

Taka sama gadka jak teraz była przed wydaniem bety na wiosnę, okazało się że jest super, dlaczego miałoby się coś zje.bać z dniem premiery? :)

 

Jutro na GT TV mają coś nowego pokazać z singla?

 

 

Za 3h na GTTV będzie jakiś gameplay z drugiego aktu i ponoć jakaś niespodzianka związana z "powrotem".

Odnośnik do komentarza

Gra roku 2011 ?

Bez przesady Panowie - będzie Battlefield 3, Skyrim, Deus Ex. Gearsy mogą mieć oceny w granicach 90% ale czy będą grą roku? Śmiem wątpić.

Bez przesady milekp BF3 pewnie jak zawsze zostanie daleko z tyłu za CoD:MW a co tu mówić o grze roku . ... Deus Ex .. zbyt wiele oczekuje się od tej gry moim zdaniem ledwo co przeskoczy 8/10 .... Skyrim ... przecież to RPG :P:D

 

NIe ma bata GoW 3 ma bardzo mocne podstawy do gry roku

Odnośnik do komentarza

Skyrim ... przecież to RPG :P:D

Rozumiem, że to wyklucza go z walki o miano gry roku? :D

 

Ja tylko przypominam historię z drugą częścią, która przed premierą miała samych zwolenników, którzy mdleli na samą wzmiankę o wydaniu, kawałku gameplay'u czy innego badziewia związanego z tą grą. Same ochy i achy, miód malina, itp. Miałem wrażenie, że po wyjściu drugiej części znakomita większość zmieniła linię frontu narzekając praktycznie na wszystko i "z płaczem" wracając do jedynki. Dlatego wydaje mi się, że historia zaczyna się powtarzać.

Osobiście uważam, że będzie to znakomite zwieńczenie trylogii.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tylko przypominam historię z drugą częścią, która przed premierą miała samych zwolenników, którzy mdleli na samą wzmiankę o wydaniu, kawałku gameplay'u czy innego badziewia związanego z tą grą. Same ochy i achy, miód malina, itp. Miałem wrażenie, że po wyjściu drugiej części znakomita większość zmieniła linię frontu narzekając praktycznie na wszystko i "z płaczem" wracając do jedynki. Dlatego wydaje mi się, że historia zaczyna się powtarzać.

Osobiście uważam, że będzie to znakomite zwieńczenie trylogii.

Po pierwsze przy drugiej części nie było bety, trzeba było opierać się tylko na filmikach i obietnicach a to jest znacząca różnica która powinna zakończyć ten temat.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...