Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami w multi mam takie akcje, że aż nie mogę uwierzyć, że gra ma dedyki więc teraz pytanie serio, na bank są dedyki?

 

Nie wydaje mi sie, ze zawsze grasz na serwerze - wczoraj wieczorem z Szabla mialem mega lagi i pare razy "zmiane hosta" o_0 Byc moze to przez wczorajsze problemy z lajwem, a host = serwer. Niestety nie brakuje akcji typu koles stoi w miejscu, wsadzasz mu w dupe szota i nic sie nie dzieje. Poza tym czasami kolesie rozpadaja sie ulamek sekundy po strzale jak w starych gyrosach. Znacznie rzadziej ale jednak.

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi sie, ze zawsze grasz na serwerze - wczoraj wieczorem z Szabla mialem mega lagi i pare razy "zmiane hosta" o_0 Byc moze to przez wczorajsze problemy z lajwem, a host = serwer. Niestety nie brakuje akcji typu koles stoi w miejscu, wsadzasz mu w dupe szota i nic sie nie dzieje. Poza tym czasami kolesie rozpadaja sie ulamek sekundy po strzale jak w starych gyrosach. Znacznie rzadziej ale jednak.</p>

 

 

potwierdzam dość często coś jest (pipi) nie tak, raz zabijasz jednym strzałem a raz napieprzasz a tu nic

Odnośnik do komentarza

Mam i ja swoją kopię. Czytając wcześniejsze posty dotyczące grafiki nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Ta gra deklasuje poprzednie cześć pod każdym względem jeśli chodzi o wizualia. Deklasuje nawet wszystko co do tej pory widziałem na tej generacji. Nie wiem na jakich odbiornikach grają Ci co narzekają na grafikę. Mnie ona po prostu rozp...dala na każdym kroku. A dopiero jadę trzeci akt. Gdyby każda gra miała tak wyglądać to ja mogę jeszcze trochę poczekać na następną generację.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ins naładował się już ten Twój aparat? weno zarzuć tymi zdjęciami.

 

Spoko, dzis bedziemy cisnac kampanie w co-opie to porobie fotki. No i tak jak pisalem wczesniej, nie mam zadnych pikseli czy innych gowien kolo glowy podczas poruszania. Ustaw sobie ten swoj sprzet tak jak trzeba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi sie, ze zawsze grasz na serwerze - wczoraj wieczorem z Szabla mialem mega lagi i pare razy "zmiane hosta" o_0 Byc moze to przez wczorajsze problemy z lajwem, a host = serwer. Niestety nie brakuje akcji typu koles stoi w miejscu, wsadzasz mu w dupe szota i nic sie nie dzieje. Poza tym czasami kolesie rozpadaja sie ulamek sekundy po strzale jak w starych gyrosach. Znacznie rzadziej ale jednak.

Potwierdzam, wczoraj wypieprzało mnie z gry 3 razy. A co do szotów w (pipi)e. Cieniasy zawsze muszą sobie jakoś wytłumaczyć brak skilla :P Ja nie narzekam, bardzo rzadko widuję bzdurę że typ powinnien paść a wytrzymuje pare strzałów z bliska. Mówiłem ci Yaczes naucz się celować i strzelać tak jak ja :)

 

Rozyebalem dzis cala druzyne jednym granatem na old town ;f

Wpadlo 6 odznaczen za te jedna akcje xD

Ja się jak narazie mogę pochwalić swoim ratio: 3,2 :) Czy nie jestem za(pipi)isty :P ?

Odnośnik do komentarza

Jaczes to ma, ja to mam, orzeszek to ma, ziomal z którym gram w co opie też to ma, Ins Ty pewnie też to masz tylko nie zwróciłeś jeszcze na to uwagi tak samo jak Czes, gdybym mu nie powiedział to by w życiu tego nie ogarnął

 

Przyklejcie sie do murka/sciany, najlepiej oswietlonego, i dosyc szybko obracajcie kamera w lewo i w prawo - nie wyrabia oswietlenie i/lub AA. Wokol postaci pojawiaja sie biale szumy, rozpikselizowana poswiata. Mielismy cos takiego w GT5 podczas deszczu (tylko na o wiele wieksza skale czas).

Soul ma super plazme, ja tez, i nie jest to wina TV.

 

Poza tym dzieki Ty chvju - teraz bedzie mnie to w(pipi)ialo.

 

 

Nie jest to wina telewizora, bo tłumacze wam to po raz setny, że sprawdziłem to na dwóch różnych telewizorach i na monitorze łącznie bawiąc się różnymi kablami HDMI, opcja IFC też tu nie ma nic do rzeczy mój monitor jej nie ma, kumpla tvik też tego nie ma, a efekt się pojawia. Plazam Panasia którą posiadam obecnie jest to 3 the best model zaraz po VT30 i GT30 ale jak się okazuję ma najmniejszego imputlaga, co do gier ma największe znaczenie, także proszę was już darujcie sobie wypociny typu, rubin, telewizor za 600zł czy idź zmień sobie ustawienia bo to na pewno ich wina, rozumiał bym to jak bym tylko ja to miał....

Odnośnik do komentarza

 

Potwierdzam, wczoraj wypieprzało mnie z gry 3 razy. A co do szotów w (pipi)e. Cieniasy zawsze muszą sobie jakoś wytłumaczyć brak skilla :P Ja nie narzekam, bardzo rzadko widuję bzdurę że typ powinnien paść a wytrzymuje pare strzałów z bliska. Mówiłem ci Yaczes naucz się celować i strzelać tak jak ja :)

 

 

A to ciekawem bo koles, ktory jest bogiem i prosem i wciaga Cie 1/5 dziurki w nosie mowi co innego

"shotgun is bullshit and you WILL get bulshitted often - that is gears of war", wiec nie rob z siebie wielkiego hirosa. Ja oczywiscie jestem na razie kiepski, w porywach przecietny, bo w poprzednie czesci gralem bardzo malo - nie moglem zdzierzyc lagow. Jednak jesli typ stoi w miejscu, ja stoje w miejscu, wsadzam mu shota w dupe, strzelam raz, drugi, trzeci i nic, to skill/manual nie ma tu nic do rzeczy.

http://www.youtube.com/watch?v=wY6VCHZxhO8

 

Soul: nagraj filmik i pyerdolnij im strzalke, przeciez to jest zenujace.

Odnośnik do komentarza

 

Potwierdzam, wczoraj wypieprzało mnie z gry 3 razy. A co do szotów w (pipi)e. Cieniasy zawsze muszą sobie jakoś wytłumaczyć brak skilla :P Ja nie narzekam, bardzo rzadko widuję bzdurę że typ powinnien paść a wytrzymuje pare strzałów z bliska. Mówiłem ci Yaczes naucz się celować i strzelać tak jak ja :)

 

 

A to ciekawem bo koles, ktory jest bogiem i prosem i wciaga Cie 1/5 dziurki w nosie mowi co innego

"shotgun is bullshit and you WILL get bulshitted often - that is gears of war", wiec nie rob z siebie wielkiego hirosa. Ja oczywiscie jestem kiepski, bo w poprzednie czesci gralem bardzo malo - nie moglem zdzierzyc lagow. Jednak jesli typ stoi w miejscu, ja stoje w miejscu, wsadzam mu shota w dupe, strzelam raz, drugi, trzeci i nic, to skill/manual nie ma tu nic do rzeczy.

Nie robie z siebie hirosa ale w(pipi)ia mnie takie (pipi)enie. Jakoś na tym filmiku widzę normalne akcje bez żadnych bzdur więc nie wiem o co ci chodzi. Tak jak on to napisał: Poprostu to są girsy i trzeba się z tym pogodzić a nie płakać. 2 to byl jeden wielki bullshit.

Edytowane przez Szabla8
Odnośnik do komentarza

Moze posluchaj co on mowi, a nie ogladasz co jest nagrane <facepalm>

 

Gears of war to jest bullshit. To nigdy nie bedzie counterstrike, ze jak trafisz heada to typ zginie na 99%. Albo sie to akceptuje, albo nie. Dla mnie gra ma fenomenalny klimat, gameplay oraz feeling i bede gral dalej, ale przynajmniej 20% akcji to bullshit. Koniec.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Moze posluchaj co on mowi, a nie ogladasz co jest nagrane <facepalm>

 

Gears of war to jest bullshit. To nigdy nie bedzie counterstrike, ze jak trafisz heada to typ zginie na 99%. Albo sie to akceptuje, albo nie. Dla mnie gra ma fenomenalny klimat, gameplay oraz feeling i bede gral dalej, ale przynajmniej 20% akcji to bullshit. Koniec.

Może jestem w pracy i nie mam dzwięku :) Jak wrócę do domu to ogarnę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...