Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy (pipi) macie za odbiorniki ? Piksele ? Jeszcze napiszcze, ze jest problem z aliasingiem to w ogole bedzie smiech. Wez ty Soul sie ogarnij bo jak rzucasz tekst, ze PS2 HD to w ogole mam wrazenie, ze grasz na jakims Rubinie.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

ja pamiętam, że do BC2 musiałem zmienić całkowicie ustawienia w TV i dopiero potem gra przestała drażnić oczy

 

po 17 jak wrócę z pracy to sprawdzę ustawienia w TV i napisze je tu

 

Żadna filozofia - zmniejszyć kontrast.

 

Co do gry - uwaga spoiler dotyczący aktu 3 (chyba :P):

 

Rozwaliła mnie akcja jak zapierniczaliśmy ciężarówkami przez miasto, przez moment nie wiedziałem co się dzieje :P Lubię takie akcje, ale jak devi nie przesadzają z ich długością i jest to tylko widowiskowy przerywnik, Epic na szczęście trzyma proporcje.

 

Odnośnik do komentarza

Dobrze, PS2 w HD było zbyt mocno więc zmienię to na, lokacja ta wygląda bardzo przeciętnie, tak samo jak ten helikopter z którego wysiadał cole, ten plac zabawa też się zalicza do słowa przeciętne, co do tych pikseli, to odpal sobie grę, pa patrz na głowę Markusa, rusz prawą gałką i zobacz co się dzieje tu przy jej krawędzi i powiedz mi co to jest?

 

easye

 

Nigdzie nie napisałem, że nie wyrabiają tylko, że nie szokują.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ins nawet na tym zdjęciu zapodanym przez MaZZEo widać mega ząbki na lodówce...

 

Dziwne, że Ci to przeszkadza z uwagi na fakt, że żadna z poprzednich części nie miała ŻADNEJ formy anty aliasingu i pod tym względem się nic nie zmieniło :P W grze aliasing jakoś nie rzuca się w oczy tak jak np. w BC2 czy Halo 3. Normalny poziom tak jak w większości gier. Jak się przyczepiać to w Alan Wake też dojrzysz zęby pomimo tego, że gra ma całościowy AA x4

Odnośnik do komentarza

Pajgi - w Uncharted 2 tez znajde w taki sposob znajde zabki, ale mimo tego uwazam, ze gra nie ma absolutnie zadnego problemu z AA tak samo jak Gearsy.

 

Soul - zaraz odpale i sprawdze. Jak tylko naladuje mi sie aparat to zrobie kilka screenow, zeby pokazac to twoje przecietne xD

 

PS. Czytajac takie bzdury przypomina mi sie koles z tematu o Crysis 2, ktory stwierdzil, ze gra wyglada gorzej od COD'a i BF2 ...

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Pewnie, ale teraz mamy 2011, GoW 3 miał być uber- piękny, w sumie najlpięknijeszy single w historii (ktoś z Was tak pisał przed premierą) a tutaj dostaliśmy "tylko" bardzo dobrze wyglądającą grę. Jak komuś ta grafa urwała głowę, to spoko. Jak pisałem, jestem w akcie drugim i jak ktoś się zachwyca tymi "otwartymi", skalnymi etapami, to też spoko.

Odnośnik do komentarza

Ins

 

http://www.gametrailers.com/video/homecoming-gameplay-gears-of-war/718936

 

Tu masz ten plac zabaw, jedyne co mi się w nim podobało to ten gościu a raczej to w jaki sposób wybucha efekt ten daje radę, nie ma co.

 

Ins bzdura bzdurze nie równa to co napisał ten pan to debilizm więc proszę Cie nie rzucaj takimi porównaniami.

 

Ok sprawdź i daj znać.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, PS2 w HD było zbyt mocno więc zmienię to na, lokacja ta wygląda bardzo przeciętnie, tak samo jak ten helikopter z którego wysiadał cole, ten plac zabawa też się zalicza do słowa przeciętne, co do tych pikseli, to odpal sobie grę, pa patrz na głowę Markusa, rusz prawą gałką i zobacz co się dzieje tu przy jej krawędzi i powiedz mi co to jest?

 

easye

 

Nigdzie nie napisałem, że nie wyrabiają tylko, że nie szokują.

No sorry no bonus jak sie posiada TV za 600 zl z marketu :).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pewnie, ale teraz mamy 2011, GoW 3 miał być uber- piękny, w sumie najlpięknijeszy single w historii (ktoś z Was tak pisał przed premierą) a tutaj dostaliśmy "tylko" bardzo dobrze wyglądającą grę. Jak komuś ta grafa urwała głowę, to spoko. Jak pisałem, jestem w akcie drugim i jak ktoś się zachwyca tymi "otwartymi", skalnymi etapami, to też spoko.

 

Rozumiem, że według Ciebie "otwarty skalny etap" powinien być miejską dżunglą ;) Pograj trochę bo scenerie w grze są bardzo zróżnicowane.

 

Do początku czwartego aktu widziałem scenerie:

 

Statek, Hanower (w tym jakiś market), pustkowia, małe miasteczko (w tym kanały), rajd jakimiś autostradami podmiejskimi, oblężona twierdza nocą, zrujnowane miasto i coś chyba jeszcze ominąłem - a jeszcze całe dwa akty do przejścia i wiem, że będzie na pewno etap pod wodą i wyspa porośnięta dżunglą

 

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z głową nic, tylko z czymś co pojawia się tuż przy jej krawędzi ogólnie na około całej postaci się to pokazuje, taka poświata, tak jak by smużyło ale najlepiej widoczne jest to przy głowie podczas obrotu, może na XBLu będzie mi łatwiej Ci to wytłumaczyć, bo ziomal też to ma.

Odnośnik do komentarza

Też sprawdziłem i też nie wiem o co chodzi.

 

Piszesz to porównując do Uncharted, tak jakby ten tytuł na każdym kroku zwalał graficznie i nie miał słabszych momentów.

 

W ogóle po co taka gadka, idź i graj dalej, 3 lata temu po pierwszych chapterach w szpitalu w Gearsach 2 też mógłbym sobie wejść na forum i pisać bzdury o PS2 HD nie wiedząc jakie widoki dalej spotkam.

Odnośnik do komentarza

Gow3 = jeden z tych niewielu tytułów, które w pełni zasłużyły sobie na wielki hype. Oczekiwania spełnione w 100%.

Yep, thats true. Dla mnie to gra kompletna, dlugi intesywny singiel, swietny multiplayer, gra przykuwa do konsoli, tak, ze nawet zmeczonym trudno od niej wstac !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ins wrzuciłem ten filmik tylko po to, że byś wiedział o jaki mi etap chodzi, grałeś to wiesz, jak to wygląda na TVku i powiedz mi szczerze, ładnie to wygląda? podoba Ci się ?

 

oskar jak powiesz mi gdzie można kupić Plazmę Panasonica St30 za 600zł to kupię sobie z przyjemnością drugą ;] Bo moja była dużo droższa.

Odnośnik do komentarza

Tak podoba mi sie mimo tego, ze jest to tylko OK w porownaniu do reszty gry. Wiekszosc lokacji w grze chodzilem i ogladalem bo oprawa daje solidnego kopa w ryj. Centralnie nie rozumiem, jak mozna narzekac w ogole w jakimkolwiek stopniu na oprawe. To tak jakbym na sile chcial sie przyj.ebac do Uncharted 2 i szukal dziury w calym, a metoda Soula spokojnie by sie dalo.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Musze przyznac,ze jak zobaczylem pierwszy raz mape Gridlock (Blokada) to bylem w szoku :) Majac swiezo w pamieci jak wyglada ta mapka w GOW 1 i GOW 2 to osobiscie uwazam, ze fajnie ja przerobili.

Do tego ta muzyczka jak z pozytywki... Niesamowicie klimatyczna mapka.Nawet sa postacie z "popiolu".

 

Pytanie do obeznanych w MP. Jesli kupie tansze punkty i bede mial je na podanym koncie od sprzedajacego, to czy dodatek Season Pass bedzie aktywny na glownym moim profilu?

Czy da sie kupic te skorki do broni poprzez tansze MS i miec je odblokowane rowniez na glownym profilu, czy beda odblokowane tylko na tym profilu na ktory dostanie sie MS?

Odnośnik do komentarza

O czym wy tutaj piszecie. Trzecie Gearsy to najladniejszy ex na konsole Microsoftu jaki powstał do dnia dzisiejszego. Momentami trudno mi uwierzyć, co Epic zrobiło na Unrealu, że ta gra wygląda tak a nie inaczej.

 

A design lokacji to już inna kwestia. Dokładnie to gustu i może się nie podobać, może nie, ale nie dotyczy to kwestii technicznej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nowe girsy dorównują spokojnie poziomem graficznym Uncharted'a 2. Co do trójki, to się pewnie okaże, za to jestem pewien, że grafikę z multi U3 zżerają Girsy zżerają na śnadanie. Ba, girsy zżerają całe multi u3.

 

Wczoraj ostro przysiedliśmy i pograliśmy chyba do 3. Czy ktoś już to przechodził na insanie? Bo my grając 3x na HC + ins na insane (jak pasuje;)),mamy ciekawą sytuację, że INSa nie można podnosić, bo gdy padnie od razu jest koniec. Więc zastanawiam się czy to specjalnie, żeby za łatwo nie było jak ktoś gra na insane + inni na innych poziomach, czy też po prostu insane jest aż tak insane ;)?

Odnośnik do komentarza

Co do poziomu trudności : Trzaskamy 4coop (3 osby na HARD i INS na INSane) i nie wiem czy to kwestia skalowania trudności pod 4 osoby i insane, ale są momenty gdzie człowiek się namęczyć musi żeby pchnąć akcje do przodu - Poziom w takiej konfiguracji jest absolutnie idealny, czyli akcja się posuwa, ale nie w tempie samograja, a raczej spektakularnie giniemy co jakiś czas :)

 

Generalnie szanuje opinie negatywne o GOW3, natomiast czytając zarzuty że w jakiejś scenie jakaś tekstura coś tam...to sobie myślę, że osoby w ten sposób oceniające/postrzegające gry/filmy/dzieła mają prze(pipi)ane bo zawsze coś znajdą. Co z tego że w jakiejś scenie animacja chrupnie albo jest słaba tekstura, skoro na tle jakiejkolwiek innej produkcji na current Geny nie widziałem jeszcze piękniejszej grafy (jedynie U2). Ta gra to dizeło pełne : bo jak sobie myślę że w cenie GOW3 można mieć 3 część LEGO, to nachodzi mnie refleksja, że można robić gry i GRY, i czego by się człowiek nie uczepił w tej grze to teksty PS2 w HD, gorsza grafa niż w Dwójce czy słaba fabułą po ograniu 2 aktów są nie na miejscu moim zdaniem. Porównujecie część trzecią do poprzednich które wyznaczały standardy, stąd może niektórzy oczekiwali 8cudu świata a dostali tylko Gamingowy Taj Mahal :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...