Skocz do zawartości

Najlepszy tekst w historii PE?


Hum

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie tyle co tekst, lecz zdanie. Ne wiem skąd on się wziął, ale wczesniej nigdzie indziej na pewno go nie usłyszałem. Mowa oczywiście o "o co chodzi jakby?". :)

Relacje z targów/imprez/wypraw ze starych numerów były eleganckie. Nie mówię, że teraz jest gorzej. Po prostu nie czytam już PE od deski do deski i jakoś nie potrafię sobie nic szczególnego przypomnieć. HP Lokiego i recki Myszaqa zazwyczaj były/są b.dobre.

Odnośnik do komentarza

Przewertowałem niedawno wręcz wszystkie numery PE, jakie aktualnie posiadam (także Poradniki) i okazało się, że najlepszym i najbardziej uznanym przeze mnie tekstem jest ten: "Jak pisać" w Poradniku numer 5 od Mazziego. Przyznam, że felieton wywarł na mnie tak olbrzymie wrażenie, że samemu wziąłem się za pisanie. To dzięki niemu po godzinach biorę do rąk klawiaturę i piszę, jak na razie, do szuflady (nie liczę pewnej strony poświęconej firmie SEGA, www. sega.prv.pl), a w planach mam stworzenie własnego site'u.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
Gość Beka Wnusiu
PE#20 "Z kamerą wśród zwierząt czyli podróż po redakcji" z żadnego innego tekstu sie tak nie uśmiałem jak z tego :) stare dobrze czasy. teraz już nie robią takich tekstów wywułujących uśmiech na facjacie

 

Może ktoś wrzucić skana?

Odnośnik do komentarza
PE#20 "Z kamerą wśród zwierząt czyli podróż po redakcji" z żadnego innego tekstu sie tak nie uśmiałem jak z tego :) stare dobrze czasy. teraz już nie robią takich tekstów wywułujących uśmiech na facjacie

 

Może ktoś wrzucić skana?

w zasadzie to jest nielegalne ;) ale chętni niech podają mi na PW swoje maile ;) a warto bo tekst jest przekozacki :]

 

Odnośnik do komentarza

Nr.127 PE, recka DMC4 by Myszaq

 

..."Zlo, zlo i szatan w moim telewizorze. Musze z nim walczyc"- prawie bym pomyslal, gdybym na glowie zamiast 5 kg zelu mial moher. "Whoraaa"- mysle w zamian...

 

Hehe...jak czytalem recke od poczatku i doszedlem do tego tekstu, kapcie mi spadly :lol2:

Odnośnik do komentarza
Gość coopa

Kiedys HIV w recenzji GT3 walnal tekst o ciagnieciu przez koguta za pisiorka (czy cos w tym stylu) - to bylo swietne:) W ogole kiedys HIV pisal najlepsze teksty, a teraz pisze je Myszaq.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie mistrzostwem swiata byl tekst Kaliego o materiale genetycznym Kratosa przy okazji recenzji God of War 2.

 

Ogolnie bardzo lubie recki Kaliego, bo widac ze recenzent przezywa. Kiedy czytam jego recki od razu mam tez ochote zagrac ;]

 

Recki Myszaqa sa od lat takie same. Tak samo dobre to znaczy ;)

 

Mazzi natomiast to doskonaly felietonista i musze przyznac, ze jego teksty do PE to prawdziwa wisienka na torcie.

 

Na pochwale zasluguje rowniez Butcher, ktory dzielnie prowadzi Okiem Maniaka (jeden z moich ulubionych dzialow w czasopismie ;] ).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość Orson

"Zapach 8-miu bitów", "Symulator Rumuna" oraz text gdzie zgredy opisywali wpływ alkocholu na granie...sam zainspirowany tym textem przeprowadziłem podobny z ziomami...mając poniżeeej "osiemnastki"...mieliscie zły wpływ na młodzież :P

Odnośnik do komentarza

Dałoby się wrzucić skany z ,,Zapach 8-miu bitów" ? Z waszych wypowiedzi wynika, że jest to tekst godny uwagi ^_^ .

A jeśli chodzi o moje ulubione, to stare relacje z targów E3 i GC, imprezy z okazji 100 numeru ( niezły ubaw miałem czytając niektóre fragm. ), a także przegląd wszystkich numerów aż do 100 z okazji jubileuszu. No i oczywiście recki Hiv'a oraz felietony Mazziego.

 

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...