Skocz do zawartości

Najlepszy tekst w historii PE?


Hum

Rekomendowane odpowiedzi

Tekst Kosa w którymś ze starych numerów (recka DMC ale łba se ucząć nie dam)

Recenzję DMC pisał Myszaq więc nic z tego.

 

Niesamowicie rozbawił mnie kiedyś tekst z recenzji Spec Ops: Stealth Patrol (chyba, mógł to być jakiś inny Spec Ops na PSX'a), dotyczący przekładu komendy "Fire'em up!" na język polski. Niestety, nie pamiętam dokładnie ani treści ani autora. Jakby ktoś mógł sprawdzić i tu przytoczyć to by było fajowo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Z perspektywy czasu i tego co pamiętam to muszę przyznać, że najlepsze teksty to kamera wśród..... (opis odpluwania flegmy przez Lokiego pamiętam do dziś), test dreamcasta (libacja) i opis extreme party 1 (namioty) - w tych wypadkach redakcja sięgnęła absolutu swego kunsztu pisarskiego i pomysłowości - późniejsze teksty do pięt im nie sięgały i nie sięgają.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Było kilka niesamowitych tekstów, ale do pamięci najbardziej wryła mi się recenzja Gran Turismo 3 napisana przez HIVa, kliku stronicowa, opisująca wiele szczegółów i aspektów GT3 oraz niezwykle klimatyczna. Faktycznie żadne rzemiosło: wstęp, opis fabuły, grafiki, zalet, wad i podsumowanie, ale majstersztyk, który czyta się nie tylko dla informacji, ale i dla przyjemności.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Ja zawsze będę pamiętał zakończenie recki Tekkena 5 Mashtera. "Jesteś jedynym prawowitym nosicielem.Idż i zaraz całą ludzkość" czy jakoś tak.

Ja tam bym postawił ołtarzyk Ścierze za kontrę ("dziękujemy Mashter za to jakże jednoznaczne podsumowanie. Szkoda, że ja nie mam tej wersji Tekkena 5", czy coś w ten deseń).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Kali to nawiekszy entuzjasta gier video, ktory prawdopodbnie na lekcjach matematyki nauczyl sie dwoch cyfr... 9 i 10. Nie pamieta, aby bylo cos ocenione przez kaliego ponizej tych wartosci. :rolleyes:

 

Mi najbardziej utkwila slynna recenzja MGS2 i ocena 8-. Nie jestem pewien ale HIV napsial wtedy, ze wolalby kupic za 200 zeta buty na zime niz interaktywny film. Masz jeszcze te kozaki Hiv? :)

Odnośnik do komentarza

Kali to nawiekszy entuzjasta gier video, ktory prawdopodbnie na lekcjach matematyki nauczyl sie dwoch cyfr... 9 i 10. Nie pamieta, aby bylo cos ocenione przez kaliego ponizej tych wartosci.

 

Huh... Masz pewnie aktualny PE numer w ręce, nie ma też pewnie problemu, byś przekartkował kilka kolejnych - wypisz więc wszystkie moje recenzje i pokaż choć jedną dziewiątkę (poza NFS: HP). O dyszkach nie wspominając.

 

Cóż, ze stereotypami nie idzie walczyć, nie ma sensu się ścierać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poczekamy, aż wyjdzie kolejny przeciętny slasher i znowu zgarnie 9/10 lub 10/10. Stawiam na HS II lub kolejnego God of War'a :happy:

 

 

 

Mi w pamięci najbardziej utkwiły dwa teksty - "3 dni głupawki" oraz "Schiza" autorstwa niejakiego Wieprzka. Klasyka. Wręcz legenda. Do dzisiaj lubię je sobie poczytać na kibelku, brechtając jak za starych dobrych czasów (mniejsza z tym, że z tego drugiego niewiele idzie w ogóle zrozumieć). Do tego dorzucam dawne felietony Mazziego, wtedy kiedy jeszcze miał cały zapas dobrych pomysłów.

 

W recenzjach zawsze królował Myszaq ze swoimi głupio-śmieszno-mięsnymi wynurzeniami. Przede wszystkim jednak gościowi nigdy nie można było odmówić oryginalności. Recki obu Hulków, DMC, GTA czy Silentów, to jak dla mnie czołówka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...