Jump to content

Rock Band 3


Recommended Posts

"Harmonix is developing Rock Band 3 for worldwide release this holiday season! The game, which will be published by MTV Games and distributed by Electronic Arts, will innovate and revolutionize the music genre once again, just as Harmonix did with the original Rock Band, Rock Band 2 and The Beatles: Rock Band. Stay tuned for more details!"

http://www.facebook.com/RockBand?v=feed&story_fbid=370265553216

http://www.rockband.com/forums/showthread.php?t=185273

 

Ciekawe czy coś nowego zmienią/dodadzą w "instrumentach".

Edited by jarken
Link to comment

dawno temu czytalem, ze trojki nie wydadza tak szybko, bo chca gameplay jak najbardziej zblizyc do gry na prawdziwych instrumentach

 

na tym co mamy w domach raczej nie uda im sie spelnic planow, wiec obstawialbym nowe zabawki

tylko pytanie co z DLC ktore juz wyszlo?

Link to comment

Zrezygnowanie z kompatybilności z DLC byłoby totalną głupotą. Chyba, że RB3 miałby być nową marką, z całkowicie nowym systemem rozgrywki- wtedy racjonalne byłoby rozwijanie równocześnie nowej części, jak i wypuszczanie dalszego DLC do RB2.

Link to comment
  • 2 months later...

Jak chcą zrobic prawdziwy symulator rocka/metalu to powinni dodawac jakies elektryczne kondony, strzykawy i zioło. Po "wstrzyknięciu" dragów ekran by sie zamazywał a solówka leciała w zwolnionym tempie, potem po latach cpania trafiamy na odwyk i musimy zaczynac kariere muzyka od nowa grajac w jakiś dupo.watych zespołach - kariera jak talala :potter: .

Link to comment
  • 3 weeks later...

LINK

 

Zmieniam zdanie co do klawiszy :P Zapowiadają od razu kompatybilność DLC i poprzednich instrumentów, także jestem na tak. Zobaczymy jeszcze co z setlistą wymyślą (chociaż samo Bohemian Rhapsody by wystarczyło, klawisze to też nadzieja na Muse). Zapewne zestawik gra + keytar w okolicach premiery przygarnę.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.