Skocz do zawartości

Rock Band 3


Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie idzie promka ;] A jak w końcu jest z tymi talerzami? RB2 i wzwyż only czy może do pierwszych drumsów też zadziałają?

 

Qb3k, szmatławcu pierdolony. Co Ty mi tu opowiadasz o jakichś promkach, skoro ta gra nie jest wydawana w Polsce i nikt nie wie o czymś takim, jak Rock Band 3 ? Właśnie użyłem mojej hot line z EA i ni chuja nie wiedzą nic o tym. Tłumacz się !

 

A z talerzami do jedynki, to jak to sobie wyobrażasz ? W cipkę chyba byś sobie kabelki włożył :potter:

Odnośnik do komentarza

Pewnie jest jak z perkami z serii Hero, gdzie w tej z Band Hero mamy już dwa wejścia na pedały, nie potrzeba żadnych pierdół dodatkowych.

 

Do mnie Rock Band retailowy już leci, szkoda że nie załapałem się na darmowe DLC The Doors :|

 

Wczoraj ujrzałem materiał z "Free Birda" granego na Expercie w trybie Pro. Wiem już, że Harmonix wprowadzając ten tryb dostarczyło nam wyzwań na kolejne kilka lat. Przecież zmasterowanie teraz utworu będzie się praktycznie równało umiejętności zagrania go na prawdziwej gitarze :) Jeszcze jak Rock Band 3 wejdzie...

Odnośnik do komentarza

Autentycznie podnieciłem się po przeczytaniu ogłoszenia na jednej ze stron :potter:

 

Preorderuję z kumplem, po jednej bierzemy, może jakieś na handel ściągniemy.

 

Qb3k, wychodzi niecałe 800 zł przy obecnym kursie, a zauważ, że przesyłka gitary będzie o niebo tańsza od jebanego IONa :potter:

 

Ten Squier to będzie pamiątka mojego życia ! Dzieci me i wnuki będą na niej grać. Ja sam dam na niej pierwszy koncert w jakimś podrzędnym pubie :potter:

Odnośnik do komentarza

Niejaki Alex Rigopulous z Harmonix napisal:

 

“The UK and Europe is hugely important to us, and honestly it’s been a real disappointment that we haven’t reached the same level of success in Europe yet as we have in the US. It’s something we think and talk about constantly – the ways we can remedy that and realise the potential in Europe. And we’re doing that in a number of ways. In Rock Band 3 we’ve made more of an investment in European content than we have in the past, but more importantly with the Rock Band Network we’re actively reaching out to stimulate a community of content creators all across Europe to get some regional content on the platforms as well.”

 

Jak Oni o Nas dbaja, dlaczego do luja Ion-a moge kupic w markecie a durnej perki do RB3 nie?

Europe=Poland chyba, tak ?

 

Btw. darmowe songi the doors sa super, ten platny pack juz nie... riders on the storm... miodzio.

Odnośnik do komentarza

Jarken, pomyśl - zmieniłeś dźwięk ze stereo na surround, a to oznacza zupełnie inne miksowanie. Nie dziw się, że odczuwasz różnicę.

 

A do do sprawy Europy, to niech się idioci nie dziwią, skoro przez cały okres panowania RB2 mieli na nas wyjebane i kazali się po dupie całować. Brak dostępu do instrumentów, wydanie gry tylko w 1/3 Unii, ogromny support w US - jaja jakieś sobie teraz urządzają. Albo poczynią inwestycje i wydadzą grę w całej Europie albo nadal będą tutaj tak naprawdę zaściankowym bytem tylko dla wtajemniczonych.

 

Beka też jest z faktu, że w RB3 nie ma wsparcia dla Stage Kitu :potter: LOL, jakby nie mogli skopiować algorytmów z dwójeczki...Co z tego, że już nie produkują - ludzie nadal trzymają sprzęt w domu.

 

I tak tę grę będę kochał, także moje hejty są tymczasowe :potter:

Odnośnik do komentarza

Moze ten brak dostepnosci sprzetu zmotywuje mnie do uzbierania kasy na tego IONa i dodatkowego talerza do trybu Pro.

 

Jak ktos lubi kawalek No One Knows to w setliscie RB3 jest tez Them Crooked Vultures, z Grohl-em na perce i Homme na wokalu daja rade + drugi kawalek do sciagniecia jako DLC.

 

Rozczarowalo mnie natomiast brak klasycznego World Tour z RB2, odpowiednik tego w RB3 da sie skonczyc w dwa dni. Jest za to mnostwo wyzwan do wykonania wiec jest co robic.

Edytowane przez Świrol
Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanko - jak kupowałem export keya do piosenek z rb1, żeby były w rb2 to czy w rb 3 też będzie działał ten export key?

 

Jak juz raz wyeksportowales piosenki z rb1 do rb2 (i masz je juz fizycznie na dysku) to trojeczka od razu je zobaczy, bez ponownego sciagania, przynajmniej ja tak mam.

Jaki bylby sens w placeniu dwa razy za to samo?

Odnośnik do komentarza

jak ktos jeszcze nie kupil to polecam zavvi (.com), stendeleun rb3 jest tam po 35 funtow, wysylka 1f. do tego zarejestrowanym wysylaja od czasu do czasu kody rabatowe (ja dostalem niedawno na -10%) wiec wyszlo jakies 145 zl razem z wysylka.

 

napalalem sie na kiborda ale za drogo wychodzi wysylka, do jakosci tez mam watpliwosci ("super rym szmato" - dzieki). lepiej juz zaimportowac sobie midi adaptera i kupic osobno kibord, np 25 klawiszowy akai lub korg (co zreszta planuje zrobic), a moze i na przyszlosc jakas porzadniejsza perke elektronix.

 

@keymaker - moze z kuplem tez bedziemy brali po jednej, byle za wysylke wyszlo jak najmniej, jak cos to mozemy sie zgadac pozniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...