Skocz do zawartości

Rock Band 3


Rekomendowane odpowiedzi

Kawałki z RB i RB2 można do Trójeczki importować? (mam na myśli wersję na PS3)

Tak, płacąc za obie gry oddzielnie.

 

Ja mam takie pytanko - jak kupowałem export keya do piosenek z rb1, żeby były w rb2 to czy w rb 3 też będzie działał ten export key?

Nie wyeksprtujesz z RB2 do trójeczki piosenek z pomocą klucza 1->2. Musisz zapłacić te 10$.

 

Jak juz raz wyeksportowales piosenki z rb1 do rb2 (i masz je juz fizycznie na dysku) to trojeczka od razu je zobaczy, bez ponownego sciagania, przynajmniej ja tak mam.

Jaki bylby sens w placeniu dwa razy za to samo?

Oczywiście piosenki z jedynki będą, tylko ta felerna opłata za eksport utworów z drugiej części :|

Odnośnik do komentarza

Ale chu.jowe piosenki są w tym RB :/ Sytuację ratuje tylko moje dlc i parę rodzynków ('No One Knows', 'Dead End Friends', 'Bohemian Rhapsody'- tych 2 pierwszych i tak jeszcze nie przeszedłem na Xpercie, zawsze zapominam o zostawieniu Overdrive'a na koniec ;])

 

Reszta miodzio, fajne są te czelendże ze streakami czy accuracy, wszystko ładnie widać, animacje i grafika jeszcze lepsze niż w RB2 + humor typowo harmonixowy ratuje tę biedną disco setlistę.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Możecie się ze mną nie zgodzić, ale według mnie wszystkie rock bandy mają ssące setlisty, ale trudno się dziwić, skoro to amerykańska gra. Aczkolwiek gra jest mega dopracowana, gra się jeszcze lepiej niż w RB2, dlatego z kupionymi ulubionymi piosenkami to praktycznie gra ideał.

 

Pro Drumsy r0x!

Odnośnik do komentarza

No nie pier.dol, RB1, pomimo sporej ilości coverów, miało ZAJE.BISTĄ setlistę, RB2 też dawało radę, ale RB3 zdecydowanie za bardzo poleciało w klawisze :/ I dlatego można rock bandy podzielić teraz wg skupienia na różnych okresach rocka- RB1= głównie klasyka, RB2= lata 90' wzwyż, a RB3 to niestety pier.dolone disco z lat 80' ;(

Odnośnik do komentarza

Nawet u mnie cena instrumentow jest zaporowa dla anglikow i maja wy(pipi)ane na ta gre.Wola sciagac dlc jak i tak nie maja pro instrumentow.

tak, ale w sklepach internetowych gitar brak i musze czekac

 

niech mi ktos wytlumaczy krok po kroku jak skonczonemu idiocie jak zrobic export piosenek z rb2 na ps3, bo glupi jestem i gubie sie przy tym 12 cyfrowym kodzie z tylu instrukcji jak moj ma 16 znakow

bede bardzo wdzieczny za pomoc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...