Skocz do zawartości

SOCOM 4: U.S. Navy SEALs


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Wy sie nie martwcie o Socoma. Ta gra ma poterzna baze fanow i mimo ze oceny ma srednie to zywotnoscia multi przebije K3 czy Crysis2 (w slabym S3 serwery nadal zapelnione). Ja sie nie zawiodlem, jestem zachwycony. Chaosu zadnego nie zauwazylem. Gra sie super. Tak dobrej grafy sie nie spodziewalem.

 

(pisze z tel. - brak pol liter)

W czasach PS2 to Socom nie mial zadnej konkurencji, a do dnia dzisiejszego wielu graczy nie zakupilo jeszcze PS3. Obstawiam, ze niemal kazdy, kto zakupi Chlebak i pogra w Bad Company 2 zwyczajnie zapomni o produkcji Zipper...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oj Wy sie nie martwcie o Socoma. Ta gra ma poterzna baze fanow i mimo ze oceny ma srednie to zywotnoscia multi przebije K3 czy Crysis2 (w slabym S3 serwery nadal zapelnione). Ja sie nie zawiodlem, jestem zachwycony. Chaosu zadnego nie zauwazylem. Gra sie super. Tak dobrej grafy sie nie spodziewalem.

 

(pisze z tel. - brak pol liter)

No szkoda ,że tel.ortografii nie sprawdza :P Ja o grę się nie martwię tylko o portfel. Czy przebije żywotnością C2 lub KZ3 to bym za wcześnie nie wyrokował. "potężna" baza fanów z PS2 to nie to samo co baza fanów na PS3 na której Socom zaczął bardzo nędznie.

Odnośnik do komentarza

No widocznie nie graliście i nie gracie w Socoma 3 bo ja widzę ile tam osób gra mimo bardzo słabych ocen. Killzone2 wyszedł w tym samym czasie i widac że w multi mało osób gra a na pewno mniej niż w S3

 

Pedro a skąd TY wiesz ilu zakupiło PS3 ??? Skąd wiesz komu się co spodoba ??? Fani serii Socom zostaną fanami zawsze i nie ważne czy BF czy COD, prawdopodobnie będzie im się lepiej grało w Socoma. Ja jestem większym fanem serii BF niż Socom i pograłem w BC2... wole Socoma 4 a nawet 3.

 

Ja wiem ze S3 i teraz S4 jest bardzo inne od kultowego S2 ale jednak fani grają i będą grać dalej.

 

No nic ja będę grac i jestem pewny że multi S4 przetrwa długo bo według mnie S3 przeżył Killzona2

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Kolego grasz i sam nie wiesz w co. Socom 3 wyszedł wyłącznie na PS2 na PS3 wyszedł Socom:Confrontation. Miałem tą grę i grało w Europie aż 1000 osób w przeciągu tygodnia więc lepiej nie przesadzaj z tym obłożeniem serwerów. W USA niewiele więcej. Poza tym w większość są to pokoje zamknięte wyłącznie do gier prywatnych.

Odnośnik do komentarza

Masz racje, jak pisałem wcześniej, grałem w inne gry i Socoma poznalem na PSP no i Socom Con. Poznalem scene i wiem że poprzednie Socomy były kultowe i fani zawiedli się strasznie na S.C. Mimo niskich ocen, bojkotu przez fanów, po 2 latach po premierze nadal gra dużo ludzi i wiecej niż w hicie Killzone2 (oceniając po ilości serwerów i graczy). Fani Socoma zbierają podpisy o wydanie S2 HD remake ale te same odoby mówią że kupią S4 bo jest na prawdę dobry, nie taki jak S2 ale jednak wart kupna. I na tym opieram zdanie że multi będzie trwało długo.

 

Nie piszcie jakiś liczb itp konkrętnych danych bo ani ja ani Wy ich nie znamy i co za różnica czy gra oficjalna czy prywatna... chyba żadna.

 

Wierze w tą grę i tyle. Nie będzie w niej tylu graczy ile jest w BF czy COD i nigdy tak nie twierdziłem ale będzie wystarczająco dużo aby spokojnie grać przez najbliższe miesiące czy lata.

Odnośnik do komentarza

Nie piszcie jakiś liczb itp konkrętnych danych bo ani ja ani Wy ich nie znamy i co za różnica czy gra oficjalna czy prywatna... chyba żadna.

 

Żeby zakończyć "konkretnie" wywody o poprzednich Socomach w tym Confrontation: czy prywatny serwer czy publiczny różnica ogromna bo dzięki kłódeczce i kompletnej nieznajomości hasła zagrasz sobie na jednym wolnym serwerze na którym gra całe 12 osób. Bomba.

Navy Seals jest o niebo lepszy od poprzedniej osłony ale czy dobry, czas pokaże.

Odnośnik do komentarza

Socomem zainteresowałem się dzięki poprzedniej grze zippera- MAG (w którą grywam od bety do dziś). Jednak po opiniach wielu znajomych, przeczytaniu tego i owego oraz po zapoznaniu się z betą doszedłem do wniosku że będzie to raczej gra nastawiona na single oraz do zabawy z sharpshooterem, jako tytuł do grania dłuższy czas online dla mnie odpada.

Odnośnik do komentarza

@Peszkaa również nie miałem kodu . Co do samej rozgrywki na Move gra się świetnie a sam tytuł budzi bardzo przyjemne skojarzenia z Ghost Recon , świetna oprawa (na co wpływa pełne 720p , nieczęsty widok na ps3 heh) , otoczenie się sypie , jest ok . Jedyny mankament po kilku h to że nasi kompanii niekoniecznie mają ochotę ustawiać się zgodnie z naszymi zaleceniami , aspekt taktyczny więc trochę kuleje , w tym względzie gra jest lata świetlne za G.R.A.W (albo ja coś źle markuję , klawiszologia jest trochę pokręcona heh)

Odnośnik do komentarza

Krótki singiel fakt ale bardzo mi się podobał , brakuje mi takich gier z domieszką taktyki i rozstawianiem zespołu (Move sprawdza się dla mnie idealnie) , moje kochane Ghost Recon po kapitalnym G.R.A.W szlak trafił (nie dziwię się że schowali się z tym CoD-owatym Future Soldier heh ) , o nowym Rainbow Six też cicho więc alternatywy brak . Teraz przechodzę kampanię na najwyższym poziomie i bawię się w tzw . Custom Campaign , do momentu kiedy padło to całe dziadostwo zwane PSN sprawdziłem też kilka meczyków on-line i grało się świetnie (moje pierwsze multi z move , w kz3 nawet nie chciało mi się tego podłączać heh)

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A ja kupiłem Socoma w zestawie z hedsetem, ładowarką i kablem, no i jestem zadowolony, o ile graficznie Socom nigdy nie zabijał bo nie o to chodziło, tak ta część pod tym względem mnie urzekła. Tak jak nie jestem zwolennikiem dabingu tak tu jestem bardzo z tego zadowolony, głosy nie są sztuczne i oddają to co się właściwie dzieje na ekranie. Przyznam, że poprzednią część jaką grałem była na ps2:P i pamietam jeszcze jak otwierało się te okienka z komendami:D Tu póki co tego nie zauważyłem pozostali z teamu działają sami, ale może zmienia się coś później pograłe dosłownie chwilę, gdyż praca nie pozwala mi na relaks przy konsoli;/ Jedyne do czego mogę się przyczepić to celowanie, zabija mnie opcja analog w dół celownik w górę i na odwrót, nie nawidze takiego ustawienia;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...