Skocz do zawartości

Treme


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde, ciężko będzie z tym "Treme". Wszyscy już czekają, no bo kurde ten koleś zrobił najlepszy serial wszech czasów, a teraz będą musieli oglądać coś nowego, jeden odcinek na tydzień. W sumie nie da rady, żeby to nie był zawód, przynajmniej na początku. Od dłuższego czasu wylewam sobie rano kubeł zimnej wody na ryja i powtarzam: "to będzie inna bajka, inna bajka".

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

"...

''Treme'' - nowy serial HBO zadebiutował w Stanach Zjednoczonych 11 kwietnia i dzięki temu po raz pierwszy od dawna widzowie mogli zobaczyć produkcję nadzorowaną przez Davida Simona, docenianego m.in. za serial ''The Wire''. Jak wypadł?

 

 

 

 

Pierwszy odcinek obejrzało 1,4 mln widzów i choć nie jest to oszałamiający wynik, szef HBO Michael Lombardo uwielbia ''Treme'' i m.in. dlatego tuż po premierze zdecydowano, że powstanie druga seria. Lombardo powiedział dziennikarzowi Hollywood Reporter:

 

 

Podjęlibyśmy w stacji tę decyzję nawet w zeszłym tygodniu. Widzieliśmy pierwsze dziewięć odcinków, które są mocniejsze od każdego serialu, jaki widzieliśmy (...) wierzę, że ludzie uzależnią się od tego tytułu.

''Treme'' to opowieść o mieszkańcach Nowego Orleanu, którzy muszą odbudować miasto i swoje życie po huraganie Katrina. Jak już wcześniej pisaliśmy, serial będzie opisywał m.in. sferę muzyczną tego miasta, polityczną korupcję, szwankujący wymiar sprawiedliwości, kontrowersje z przyznawaniem mieszkań socjalnych oraz próby odbudowania turystyki w tym rejonie."

 

 

 

 

popcorner.pl

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Już dwa epy są a nikt nie komentuje.

Ja dopiero po 1 epie, ale nie jestem oszołomiony. No ale, poczekam kilka epów i się okaże.

Po pierwsze, to samo pisałeś o "Wire". Po drugie, używasz słowa "epy". Tak że raczej nie jesteś żadnym autorytetem. David Simon pisze rzeczy dla dorosłych.

 

Co do "Treme", cóż, każdy będzie musiał to obejrzeć, prędzej czy później. Trudno na razie porównywać całość z "Wire", ale poziom pisarstwa, aktorstwa, ideologii, reżyserii na tym samym poziomie. Trudno mi się pogodzić z tym, że będę dostawał tylko ok. dziesięciu odcinków na rok.

Odnośnik do komentarza

Już dwa epy są a nikt nie komentuje.

Ja dopiero po 1 epie, ale nie jestem oszołomiony. No ale, poczekam kilka epów i się okaże.

Po pierwsze, to samo pisałeś o "Wire". Po drugie, używasz słowa "epy". Tak że raczej nie jesteś żadnym autorytetem. David Simon pisze rzeczy dla dorosłych.

 

Co do "Treme", cóż, każdy będzie musiał to obejrzeć, prędzej czy później. Trudno na razie porównywać całość z "Wire", ale poziom pisarstwa, aktorstwa, ideologii, reżyserii na tym samym poziomie. Trudno mi się pogodzić z tym, że będę dostawał tylko ok. dziesięciu odcinków na rok.

 

ojej. przepraszam znawco ;)

Po 1 odcinku Wire miałem chociaż większą ochotę na następne epy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Co z wami? Tacy fani Wire'a a nikt nie ogląda? :F

A ktoś napisał, że nie ogląda?

 

Myślę, że kilka tygodni po zakończeniu całego sezonu walnę jakąś esejorecenzję, ale to raczej na bloga. Tutaj niby można coś napisać, ale po co... Chyba wiadomo, że jest boski. Nawet w "Filmie" ostatnio był artykuł na półtorej strony, co jest raczej ewenementem jak na serial HBO, nieemitowany w polskiej telewizji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...