Skocz do zawartości

Treme


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Eee... no tak, to przecież jedna z wielkich zalet tego serialu. W polskich amatorskich napisach to znika. Kiedyś z ciekawości czytałem polskie amatorskie napisy do jednego odcinka "The Wire" i to jest żenada. Chyba tylko "Deadwood" traci jeszcze więcej uroku po przetłumaczeniu. Ogólnie "czarny angielski" jest bardzo trudny do przetłumaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 10 miesięcy temu...

Drugi odcinek lepszy. Podobala mi sie rezyseria.

 

Zastanawiam sie tylko jaki jest cel niektorych postaci bo wydaje sie, ze po pierwszej serii stoja troche w miejscu. Szczegolnie Chief Lamberaux (zaraz przyjdzie ogłazo i mnie poprawi, ale nie chce mi sie sprawdzac jak to sie pisze).

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

No, trzeci sezon naprawde udany - szkoda ze 4 bedzie mial tylko 5 odcinkow.

 

Szkoda tez ze wiecej osob nie oglada tego serialu - sam tez sie za niego pozno zabralem, dopiero po drugim sezonie, jednak przerosl moje oczekiwania, mega jest.

 

Przy okazji dzieki niemu wiem cos wiecej o tym miescie - wczesniej dla mnie to bylo puste miejsce na mapie, jedynie wiedzialem ze odbywa sie tam Mardi Gras i katrina siala roz(pipi), a teraz to chetnie bym sie tam kiedys wybral. Fajny klimat zdaje sie miec to miasto (o ile serial to dobrze odwzorowuje).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Gość Ommot

Wcześniej czekałem na całość, żeby łyknąć sezon w 2-3dni ale jakoś nie mogę się za to zabrać, serial jest świetny aczkolwiek specyficzny i chyba muszę trafić w odpowiedni nastrój, żeby zacząć

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...