Skocz do zawartości

Nowy X360


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Moje zaufanie do allegro też kiedyś było niskie. Teraz wystawiłem ponad 40 komentarzy i 100% jest pozytywnych. Teraz chyba do 1000zł Allegro gwarantuje zwrot kasy w przypadku oszustwa no i trzeba wiedzieć od kogo kupować i nie nabierać się na okazje dla frajerów w stylu God of War 3 w dniu premiery za 100zł :)

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

pamiętajcie że x360 slim 250GB również posiada Headseta którego nie ma w Arcade, strzelam że dysk od MS za -/+ 300zł będzie + HS 50zł.

 

Może z czasem ludzie ze sceny ogarną jak podłączyć nieoficjalny dysk jak ma to miejsce ze starymi wersjami.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

To zajefajnie. Mógłby ktoś, kto posiada ten model konsoli, opisać jak ta obudowa wygląda? To znaczy, czy wszystko jest dobrze dopasowane i ogólnie plastyk nie jest tandetny. I czy na ten moment dostępne są w sprzedazy dyski do nowych konsol.

Odnośnik do komentarza
Moje zaufanie do allegro też kiedyś było niskie. Teraz wystawiłem ponad 40 komentarzy i 100% jest pozytywnych. Teraz chyba do 1000zł Allegro gwarantuje zwrot kasy w przypadku oszustwa no i trzeba wiedzieć od kogo kupować i nie nabierać się na okazje dla frajerów w stylu God of War 3 w dniu premiery za 100zł :)

 

Mojego kumpla oszukali na 600 zł , zgłosił sprawę na policję. policja wszczęła śledztwo. Spełnił wszystkie warunki aby dostać pieniądze z allegro z funduszu bezpieczny zakup. Niestety po jakiś 2 tygodniach dostał wiadomość z allegro że pieniędzy nie dostanie. Po prostu jak coś kupujemy na allegro to musimy sprawdzić sprzedawcę.

Odnośnik do komentarza

przeciez bylo oczywiste od zawsze ze ARCADE + DYSK wychodzi wiecej, tak bylo i wczesniej, wiec naiwny tylko mogl spodziewac sie czegos innego...

w naszych warunkach jesli slim 250Gb to koszt 1000zl a arcade slim okolo 800zl to dysk zapewne kolo 400-500zl wiec 200-300zl trzeba doplacac za to ze sie kupuje osobno...

 

problem w tym ze filmik to prymityw i nie pokazujacy jeszcze tego co powinien, wiecej w nim FAKE mozna sie doszukiwac niz rzeczywistosci...

 

xecuter to firma i zawsze tylko jak cos wydawala to z uwagi na zarobek, patrzac na to co robi to od popularnosci w modchipach do X1 stacza sie rownia pochylą, nawet na takich bzdurach zarabiaja jak kawalek gumki podkaldane pod pamieci co niby ma byc naprawa X0, jeszcze powinni zestaw srub do xclampa sprzedawac...

 

do tego ta firma nigdy nic do X0 nie zrobila konkretnego jesli chodzi o hacking, kiedys twierdzili ze juz robia hacka ktora daje podlaczenie dowolnego hdd, np 500GB i tez o tym filmiki byly, i bylo pisane ze pracuja nad wydaniem tego, czyli ze juz zrobili ale pracuja nad wydaniem, nigdy to nie wyszlo, wyszlo cos podobnego ale od innej grupy nie zwiazanej w cale z nimi, czyli tzw jtag, czyli sciemniali

 

teraz Ci co znaja ich z przeszlosci wcale im bezgranicznie nie wierza mimo iz do swojego ogloszenie wplataja nazwy grup ktore wczesniej robily hacki

jakby to ogolosilo takie C4E to co innego

 

na razie to mimo tego co inni pisza o tym ich filmiku nie pokusili sie go zmeinic by jednak rozwiac watpliwosci, a ile to roboty, nakrecic filmik i wladowac na YT?

tak samo nie slychac cos zadnych konkretnych potweirdzen od innych grup ktore rzeczywiscie w tym grzebia zawsze

 

po za tym zawsze bylo tak ze informacje pojawialy sie stopniowo i nikt nie krecil o tym filmikow, czyli ze np. kosc jest flashowalna, ze potrafia juz odczytac firmware, ze potrafia go zapisac, ze wiedza gdzie jest klucz i ze pracuja nad alternatywnym firmware

tu jest jedynie watpliwy filmik ktory nie byl poparty zadna wczesniejsza informacja, po za tym to co jest podawane przez nich ze potrzebne im sa jakies specjalistyczne maszyny do opracowania tego do publicznego wykorzystania jak i ze to moze potrwac wiele tygodni czy miesiecy to takie samo stwierdzenie jak z nieistniejaca mozlwioscia instalacji np 500B hdd, ktorej nigdy nie wydali a przeciez pokazali filmik ze to juz zrobili tak samo jak z tym rzekomym hackiem napedu slim...

 

jak glos zabiora bardziej powazni ludzie w tym siedzacy to bedzie cokolwiek pewnego...

 

PS.

kazdy z nas mzoe tez takie stweirdzenie podac ze zlamal SLIMa, film nakrecic podobny mozna trywialnie, i podac na koneic ze poda to za free za kilka miesiecy jak opracuje to dokladnie, oczywiscie liczac na to ze ktos inny go wyprzedzi i pozniej powie, wyprzedzili mnie ale ja i tak bylem pierwszy ktory to oglosil ze dokonal tego, na to wyglada to co zostalo zrobione przez xecutera, oczywiscie wiekszosc komu na tym zalezy woli myslec ze to prawda...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...