Skocz do zawartości

Nowy X360


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

gwarancja producenta trwa rok, reszta moze byc robiona w serwisie zewnetrznym (u pana mietka w kotłowni który ma smykałke do majsterkowania) i może trwać ile sobie dany sklep umówi. np 5 lat :turned: (euro rtv agd, saturn maja po wykupieniu pakietu 5 lat, empik ma zawsze 2 lata)

Odnośnik do komentarza

kazde stwierdzenie ze w MS jest 3 lata gwarancji na X0 bylo falszywe tam gdzie to podawali

 

kazdy wie ze 3lata jest na okreslone usterki, wiec uogólnianie to do ogolnej gwarancji to klamstwo

 

a to ze teraz jest 1 rok to ich wola, w sklepie dalej mamy 2 lata niezgodnosci towaru i nic tego nie zmieni...

 

OK - w ten sposób możemy dojść do wspólnego wniosku, że microsoft nie powinien do zestawu dorzucać żadnego kabla. Amen. :yes:

wszystkich postow chyba nie czytales, pisalem czemu nie daje HDMI, a czemu musi cos dawac i tym czyms jest kabel AV, i to nie tyczy sie tylko MS ale wszystkich

powtorze, dla Ciebie zakup HDMI to np. 5zl. dla MS gdzie sprzedaja tego w milionach sztuk, to koszt wlasnie pomnozony przez ilosc nawet jakby to byl 1$, to sa dla nich miliony zaoszczedzone jak nie daja...

 

AV jest nabardziej uniwerslany i dla tego wszyscy to daja, i Sony i Nintendo i MS

ktory z nich daje cos wiecej w standardzie? zaden

a dawac musza bo musisz miec mozliwosc podlaczenia po zakupie konsoli od razu do TV, a jaki jest kabel w zestawie jest jak byk na opakowaniu i zadnej instrukcji nie potrzeba do tego...

 

to ze MS kiedys dawal wiecej mozna spytac ich samych, dla mnie to bylo wywalanie kasy w bloto bo wiekszosc tego nie uzywala, to podobna sytuacja do Sony i PS3 60GB, byla z czytnikiem kart itp. czemu teraz nie ma czytnika i innych dupereli? ja chce czytnik... w odroznieniu od SOny, kabel HDMI moge sobie dokupic sam za grosze, a do nowego PS3 czytnika nie...

dla wszystkich raczej ważniejsze jest ze jest zlacze HDMI i moga sobie kupic kabelek jaki chca za grosze, a nie wydawanie kroci na jakies dedykowane jak kiedys VGA po 150zl blee...

podsumowac mozna to tak jak ktos juz to zrobil, nie ma mozliwosci dogodzić kazdemu wiec niech kazdy dogadza sobie sam, a nie liczy na innych....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

to i ja mma pytanie przed kupnem.

Jezeli nowego X'a podlacze przez kabel HDMI, to jak mam podlaczyc dzwiek do kina domopwego ? Musze wtedy podlaczyc takze cincze do kina domowego (tak jak w przypadku PS3 ?) i czy jest jakis rozdzielacz HDMI/Component i czy wplywa to na jakos obrazu ? w TV chyba skonczyly mi sie wyjsca, wiec bede musial za kazdym razem zamieniac kabel, moze jest jakis rozgaleziacz ? ; ]

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

na konto też sie dostaje bana. przy przenoszeniu konta wyskakuje komunikat "uszkodzone dane" niestety ms nie planuje pójśc na ręke piratom ktorzy pykneli 10000000000000gs. wiec dobry pretekst by założyć polskie konto jak bedzie xbox live :potter: a z ciekawostek to jeszcze po zbanowaniu ciągle na konsoli godzina przestawia sie na 13 i zmienia sie data. w ten sposób robi sie fajny burdel w savach.

Odnośnik do komentarza

Orzeszek87: bredni nie zmyslaj i nie wypisuj

zadnych banow na konto z uwagi na bana za modowana konsole MS nie daje i nie dawal nigdy

 

zbanowana konsola uszkadza dane na hdd w taki sposob by dzialaly one tylko na tej jednej konsoli, ale to nie ma zwiazku z tzw banowaniem (jakby mial bana na konto to konto w XBL by bylo zbanowane czy wyzerowane czyli bys juz nie mogl tego konta juz nigdy uzyc i zmuszony bys byl do zalozenia nowego, a tak nie jest)

 

oczywistym jest ze profil ktory jest na XBL mozna sobie zaciagnac do nowej konsoli z takim dorobkiem GS jaki jest wyexportowany na XBL oczywiscie, jak komus zalezy zeby jednak byl sprawny ten co na zbanowanej konsoli to go mozna po prostu naprawic to nie zaden problem bo narzędzia sa...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Orzeszek87: bredni nie zmyslaj i nie wypisuj

zadnych banow na konto z uwagi na bana za modowana konsole MS nie daje i nie dawal nigdy

 

zbanowana konsola uszkadza dane na hdd w taki sposob by dzialaly one tylko na tej jednej konsoli, ale to nie ma zwiazku z tzw banowaniem (jakby mial bana na konto to konto w XBL by bylo zbanowane czy wyzerowane czyli bys juz nie mogl tego konta juz nigdy uzyc i zmuszony bys byl do zalozenia nowego, a tak nie jest)

 

oczywistym jest ze profil ktory jest na XBL mozna sobie zaciagnac do nowej konsoli z takim dorobkiem GS jaki jest wyexportowany na XBL oczywiscie, jak komus zalezy zeby jednak byl sprawny ten co na zbanowanej konsoli to go mozna po prostu naprawic to nie zaden problem bo narzędzia sa...

 

nie wiem, próbowałem na rózne sposoby (mam dwa kloce w domu zbanowany i normalny) próbowałem przerzucić konto na karcie pamieci klocka, pendravie, i w koncu wymianą dysku, ni chooja. wiec mi nie zarzucaj ze głupoty pisze bo wiem co widze. i nie tylko ja mam taki problem, bo po fali banów z listopada 2009 nie tylko ja kombinowałem w tej sprawie jak tu zakombinowac. ajk bedziesz chciał sciągnąc swoj gamer tag przez neta na nowej konsoli dostaniesz komunikat o uszkodzonych danych. confirmed.

Odnośnik do komentarza

no ale to sie chyba tyczy danych - savow np. Mi chodzi o czysta konsole i odzyskanie mojego GT, ktory juz istnieje i to dziala (dalem adres mailowy kumplowi i poprosilem, by zalogowal mojego uzytkownika na swojej konsoli)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

i czy przy nowej konsoli bezpieczne jest odzyskanie GT, jezeli wczesniej byl zbanowany ? nie chcialbym dostac bana na nowej ; ] oczywiscie przerabiac jej nie mam zamiaru.

Orzeszek87: czytaj dokładnie o co ludzie pytają a potem odpowiadaj, poza tym to co Ty próbowałeś zrobić u siebie to było nic tylko przełożenie dysku ze zbanowanej do nowej i nie dziwota że miałeś komunikat o uszkodzonych danych. Tak było zaraz po listopadowj fali banów, teraz sprawa wygląda inaczej, bo tak jak pisze Juchy, zarówno uszkodzone sejwy i brak możliwości instalacji gier na hdd można "naprawić".

 

Easye: śmiało możesz odzyskiwać GT na nowej konsoli.

Odnośnik do komentarza

sorry, rzeczywiscie zle sprecyzowalem. :teehee:

dobrze zadales pytanie, konto to jest gamer tag inaczej profil i jak komus pasuje moze to nazywac sobie jak chce bo chodzi o to samo...

 

nie wiem, próbowałem na rózne sposoby (mam dwa kloce w domu zbanowany i normalny) próbowałem przerzucić konto na karcie pamieci klocka, pendravie, i w koncu wymianą dysku, ni chooja. wiec mi nie zarzucaj ze głupoty pisze bo wiem co widze. i nie tylko ja mam taki problem, bo po fali banów z listopada 2009 nie tylko ja kombinowałem w tej sprawie jak tu zakombinowac. ajk bedziesz chciał sciągnąc swoj gamer tag przez neta na nowej konsoli dostaniesz komunikat o uszkodzonych danych. confirmed.

chlopie brednie wypisujesz i motasz sie

powtarzam Twoje stwierdzenie "na konto też sie dostaje bana. "

 

"ajk bedziesz chciał sciągnąc swoj gamer tag przez neta na nowej konsoli dostaniesz komunikat o uszkodzonych danych."

brednie do kwadratu i easye Ci to udowodni jak kupi i to zrobi bez problemu tak jak milion innych osob z banem....

 

zadnego bana na zadne konto nie dostajesz!

 

to ze czegos nie potrafisz nie znaczy ze jest nie mozliwe do zrobienia :), a to ze nie mogles sciagnac z XBL profilu to najprawdopodobniej dla tego ze miales ten uszkodzony na konsoli, trzeba go skasowac co jest chyba oczywiste, bo jak mozna sciagnac ten sam plik ktory juz masz? chyba logiczne ze trzeba go skasowac i sciagnac na nowo...

pisalem wyzej, konsola zbanowana uszkadza profile i save tak ze chodza tylko na zbanowanej konsoli, na innej konsoli by dzialaly z tej zbanowanej to trzeba go naprawic

 

ale czlowieku zrozum ze to nie ma nic wspólnego z tzw. banowaniem konta, koniec kropka...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...