Skocz do zawartości

Nowy X360


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

slim = chudszy...porównajcie zdjęcie z elite, to nowa wersja jest wyraźnie chudsza (grubość tacki napędu) czyli slim jak najbardziej pasuje :D Niepotrzebnie zmieniony tytuł tematu.

 

WIFI + 250GB.

 

Teraz jedynie pytanie czy to ma wbudowany zasilacz. Dziwne miejsce na wylot powietrza.

 

de2wsh.jpg

 

http://i.imgur.com/7srDh.gif

 

i w lepszej jakości

 

qpmhi1.jpg

 

http://spe.atdmt.com/ds/NMITMUMIMHPU/00Xbos_T_Update/Xbox_BigBird_IT_300x600_V1R2.swf

 

Cena 299$

 

 

 

Wygląd nowoczesny, na pewno lepszy niż deska do krojenia chleba :lol:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie tyle co PS3 albo i mnie. W sumie nie dosc, ze mniejszaja objetosc to najnowsze zasilacznie nie dosc, ze sa male to dodatkowo bardzo lekkie. Mi 3 porty to za malo. 4-6 portow (a raczej 4 to konkretna liczba). Przeciez skoro XO pozwala na podlaczenie sie 4 osoba na raz to moze dajcie 4 porty gdyby kazdy na kablu jechal. Poza tym jesli ktos ma stara wiersje konsoli i WiFi nowe (2 porty USB) to tylko jeden port mu zostaje. Ja slucham muzy z iPoda na konsoli (-1 port) + gram po kablu (-1 port). Gdzie mam teraz podlaczyc WiFi albo drugiego pada jesli uzywam standardowego WiFi na jedno USB? Poza tym mamy te fajna rzecz, ze uzywamy pendrive'ow jako dyskow, wiec portow ZAWSZE brakuje jesli ktos uzywa swojej konsoli pod roznym katem (nie po to ja reklamowano jako kombain multimedialny, bym bez uzywania WMC czul sie gorszy).

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

takie porównanie:

 

płyta gł. która wyciekła jakiś czas temu

xbox360-valhallaleaklg.jpg

 

qpmhi1.jpg

 

Mamy 1-2 nowe wejścia jeśli porównamy do starej płyty x360.

 

A jeśli porównamy zdjęcie x360 slim z płytą głowną to widać że w slimie na samym dole pewnie będzie wbudowany zasilacz > wysokość konsoli i napędu w porównaniu do całej reszty. Tak strzelam.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Śmiem wątpić. MS nie zrezygnowałby z kapuchy jaką sobie nabija sprzedając swoje HDD na rzecz możliwości wciśnięcia dowolnego HDD jak w przypadku PS3.

 

Dając możliwość korzystania z pendrków raczej sobie odpuścił. Owszem za darmo rozdawał nie będzie, ale może się ocknie, że to era "jak wszystko nie będzie w zestawie" to nikt tego nie kupi, a czasy dokupywania z PS2 się skończyły.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wygląd bardzo fajny. Udało się pojechać w dół z wielkością płyty głównej, ale najwyraźniej wbudowali zasilacz.

 

Na plus:

- wygląd,

- WiFi,

- dysk 250Gb w standardzie.

 

Ciekawa jaka cena. Moim zdaniem niezależnie od tego ile nowych rzeczy wepchną do środka to powinni zejść 50$ z ceny.

 

EDYTA: Teraz jak tak się przyjrzałem tacce napędu to faktycznie konsola jest sporo cieńsza. Do tego trochę krótsza no i bez zewnętrznego dysku co ją też optycznie pomniejsza. A jak ma wbudowany zasilacz to można powiedzieć, że M$ odwalił kawał dobrej roboty.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...