Skocz do zawartości

Odejście HIVa z PE


juni8

Rekomendowane odpowiedzi

Recenzje wyścigów pisane przez HIV-a to IMO porażka.

 

Szerokiej drogi! :)

Nooo, a ile argumentów :D

 

PE czytam od pierwszego numeru. Jako dzieciak jarałem się magazynem o moim Szaraku. I nie mogę pojąć, dlaczego tak bardzo krytykuje się nowych redaktorów i wychwala pod niebiosa starą gwardię. Owszem, tworzyli konsolową historię, ale ta ma to do siebie, że wciąż się zmienia. Trudno, żeby była wciąż ta sama, niezmienna ekipa.

 

Forma PE ewoluowała przez te wszystkie lata. I bardzo dobrze! Prawda jest taka, że gdyby zatrzymali się na latach dziewięćdziesiątych każdy by narzekał, że są staroświeccy. Trzeba iść z duchem czasu, a przede wszystkim myśleć o tym, aby trafić do jak największej ilości czytelników.

 

Zmiany są potrzebne. A jak to rozegra "góra", to już nie nasza broszka.

Edytowane przez FaithlessGod
Odnośnik do komentarza

A star nie odszedł, zajął się pracą zawodową a nawet jakiś czas temu przymierzał się do pisania do PE, ale zax skutecznie wyciąga wszystkie tytuły :). Jak chcecie stara, to piszcie na mojego maila petycje, a wyciągnę dla Was tę tykę :).

 

sciera

Jeśli to prawda, to zaraz napiszę, bo Stara to mi od dawien dawna brakuje, choć Zax potrafi pisać, to jednak Star jest dla mnie RPG-ową ikoną PSXE. Star, wróć!

 

Nie wiem jak ta petycja ma wygladac ale tez cos skrobne. Chociaz nie widze zadnego dobrego rpg na horyzoncie, to moze jakis felieton o jrpg by napisal, albo cos w "to było grane".

Odnośnik do komentarza

co jak co ale wrzucanie w tym temacie Sentiego to szczyt debilizmu

 

Hiv w sumie mało co pisał od kilku ładnych numerów a teraz nagle wielki płacz, typ ma swoje miejsce które chce ciągnąć to wszyscy mają z tym problem i pretensje do ekipy z PE

sentymentalna dziecinada

 

Michu, jak dla mnie to wyścigi powinien robić Gamera, on jedyny mi się kojarzy z "formułkami", Hiv to mi się tak naprawdę kojarzy z recką mgs2 - ubaw po pachy miałem jak się zadyma rozkręciła

 

co do samego czasopisma (a nie gazety), wpierw czytam reckę a potem patrzę kto ja spłodził, kilku idzie rozpoznać od razu ale też kilka razy się zdziwiłem gdy autorem okazywał się kto inny niż w mojej głowie się urodziło

czy wpływa to na moją ocenę? nie, jak ktoś napisze paściarską recenzję to wisi mi czy ma on 15 lat praktyki czy to jego pierwszy text

 

"szkoda że Hiv odszedł" ale z was frajerzy, gdzie byliście pół roku temu jak typa było mniej niż więcej a główne występy miał w stopce redakcyjnej? czy ktoś wtedy darł mordę "WIĘCEJ HIVA!!!"?? ja jakoś sobie nie przypominam, tępe sentymenty i polska skłonność do marudzenia bierze górę

 

powodzenia Hivol z konsolowiskiem, PE idzie dalej a ja śmigam do klopa

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

"coś się kończy coś zaczyna"...trudno nam, czytelnikom którzy są od początku z PE (ja mam wszystkie nr poczawszy od dziesiątego) pogodić się z odchodzeniem starej gwardi w cień ale cóż, taka kolej rzeczy.

 

Jacy okażą się nowi recnzenci, trudno powiedzieć, na raie nie znamy ich zbyt dobrze (o tym za chwilę), jednak pewne jest to , że mają przed sobą trudne zadanie, wszak mierzą się z mitami (mitami pierdziocha, zwyrola, imprezowicza kaliego...). WEłaśnie, nowi...Ściera, wiesz co sądzę? Mianowicie to, że powinienneś wygospodarować z dwie strony by przedstawić czytelnikom ten nowy narybek (np w formie tabelki , której kolumny zawierałyby pytania jak to kiedyś-dawno dawno temu- zrobiliście " zgredy unplluged"). Bo póki co są tacy własnie trochę bez wyrazu....może dla tego, że nic o nich nie wiemy? Tak przynajmniej ja sądzę...jedyne co sie np dowiedziałem o "nowych" (Zaxa nie licze, ten się już fajnie wpasował w skład) to, że Soq lubi futbol amerykański. od razu nabrałem do niego trochęsympati, nie dlatego, że podzielam jego pasję (nawet nie znam zasad) ale...stał się "jakiś", stał się człowiekiem o którym mogę coś powiedziec i od razu mi się go lepiej czytało.

 

 

Takie jest me zdanie;-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje ze HIV jednak skrobnie chociaz raz na jakis czas pare recek. odkąd zniknął to nie ma kto recenzować platformówek/zręcznościówek:) Wyścigi tez lubiłem jak recenzował.

 

także HiV, dzięki za ten humor i za wszystko..

jak ktoś napisał, HiV to był jeden z filarów PE.

 

cieszy mnie, że jest jeszcze gamera, ale co z tego skoro recki pisze ktoś nowy, kogo jeszcze nie wiadomo jak interpretować.. Trzeba będzie się przyzwyczajać:)

STAR niech wraca:)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje ze HIV jednak skrobnie chociaz raz na jakis czas pare recek. odkąd zniknął to nie ma kto recenzować platformówek/zręcznościówek:) Wyścigi tez lubiłem jak recenzował.

 

także HiV, dzięki za ten humor i za wszystko..

jak ktoś napisał, HiV to był jeden z filarów PE.

 

cieszy mnie, że jest jeszcze gamera, ale co z tego skoro recki pisze ktoś nowy, kogo jeszcze nie wiadomo jak interpretować.. Trzeba będzie się przyzwyczajać:)

STAR niech wraca:)

Kiedy ostatnio widziałeś jakąś platformówkę porządną? Daj znać, bo chyba przegapiłem :rolleyes:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Diabeu ma rację. Należy zapomnieć o sentymentach i skoncentrować się na ocenie zmian, przyjęciu ich bądź nie. Recki są, gierki są, a to, że teraz zabraknie jednego z tych co zakładali PE to rzecz może nie trywialna, ale do przełknięcia. LGO...

Pewnie, że macie rację.

 

No ale co temat powstał. To można podziękować, życzyć powodzenia Hivowi i tyle. Powspominać stare czasy, "starą gwardie".

 

A z drugiej strony nie ma co beczeć i się pienić. Ważne, że jakieś wyjaśnienie się znalazło.

 

A wracając do tego co Ściera napisał. Pewnie, że jesteśmy za Starem. Może jakaś wspólna petycja?

Odnośnik do komentarza

A wracając do tego co Ściera napisał. Pewnie, że jesteśmy za Starem. Może jakaś wspólna petycja?

pisz, chetnie sie podpisze albo zaspamuje Alienowi skrzynke ;)

 

a Diabeu chyba powinien bardziej uwazac co pisze skoro jest adminem.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Pytanie dotyczące najlepszej recki w PSX EXTREME napisanej przez HIV'a. Która to? STAR WRÓĆ!

 

Legendarna recenzja MGS2 (PE52). Żaden tekst nie wywołał takiej burzy w szklance wody. HIV prawie został zlinczowany, nawet w następnym numerze zostało poświęcone oddzielne miejsce na ten temat, gdzie odpierał zarzuty fanbojów. A że wąglik w tamtym czasie był popularny, to pewnie niejedna koperta trafiła do redakcji. =] Beka była konkretna.

Odnośnik do komentarza

Pytanie dotyczące najlepszej recki w PSX EXTREME napisanej przez HIV'a. Która to? STAR WRÓĆ!

 

Legendarna recenzja MGS2 (PE52). Żaden tekst nie wywołał takiej burzy w szklance wody. HIV prawie został zlinczowany, nawet w następnym numerze zostało poświęcone oddzielne miejsce na ten temat, gdzie odpierał zarzuty fanbojów. A że wąglik w tamtym czasie był popularny, to pewnie niejedna koperta trafiła do redakcji. =] Beka była konkretna.

W Extremie to wiem jak to wyglądało.

 

Ale na forum akurat nie byłem w tym czasie zarejestrowany. Jak to tutaj wyglądało hehe?

 

Był jakiś temat założony?

 

Edit: Dobra data rejestracji Twojej to 06 wiec też chyba nie wiesz.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wow woot.gif Na forum jestem od niedawna ,ale jak "admin" pisze o reszcie ,że są frajerami to ja wymię kam...Moja sugestia niech każdy robi sobie co chce,chcesz być "senymenalny" to sobie bądź i tyle,nie podoba się temat to NA NIEGO NIE WCHODŹ.Czytelnicy magazynu poczuli żal po tajemniczym zniknięciu ich zioma z ulubionego magazynu i piszą o tym tu.Od tego jest forum(chyba?)teehee.gif

 

Z PSXE jestem odkąd pamiętam jedną z osób które kojarzą mi się z tą gazetą jest Hiv.Odszedł bo widocznie tak chciał,Ściera napisał ,że wszystko rozeszło się po kościach więc luz.Obiektywnie muszę stwierdzić,że ostatnio jego txty były gorsze niż kiedyś i na listy nie odpowiadał już tak jak dawniej(trochę można było odnieść wrażenie,że nie chce już mu się użerać z problemami nastolatków hehe).Ludzie się zmieniają i tylethumbsup.gif

Faktycznie szkoda ,że naczelny nie dał mu się pożegnać w HP(tylko bez frajerów proszę)bo to jest po prostu słabedown.gif i pewnie nie było by tych pytań itd..Na pewno np. niejaki Roger by się nie obraził(no ofense)

 

Btw:czytam ten temat i nurtuje mnie pewna rzecz.Można by odnieśc wrażenie ,że kiedyś Extreme nie był rzetelnym magazynem a teraz jestexcl.gif chwila...moim zdaniem był i jest tyle że zniknęła gdzieś po drodze ta "głupawkowa otoczka" i tego mi trochę żal.Proste.Jednak w dalszym ciągu kupuję szmatławiec więc chyba nie jest tak źle...

 

 

Ktoś tam wcześniej rzucił pomysł o przedstawieniu "nowych" bo ludzie ich nie znają.Pomysł chyba spoko.Myślę że wcześniej czy później chłopaki wyrobią sobie swój własny rozpoznawalny styl(Komodo i Zax dają radę)

 

 

Odnośnik do komentarza

Czytając posty niektórych z was można odnieść wrażenie jakbyśmy już nigdy nie mieli zobaczyć HIVa, a on żyje i wraz z ekipą ze swojego portalu dalej czyni trzodę, choćby na podcastach - słuchając ich czasem płaczę ze śmiechu tak samo, jak zdarza mi się płakać czytając PE.

 

Nic nie trwa wiecznie - filar Extrima odszedł, ale cała konstrukcja dalej mocno się trzyma, więc nie ma co płakać i wyrywać sobie włosów.

Edytowane przez nero
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Chyba przesadzacie, robienie z Hiva bohatera narodowego, że się nie pożegnał i robienie z tego dramatu ? Ustawcie się z nim na piwko, weźcie jakiegoś tulipana i czułe przytulenie na pożegnanie :teehee: Na pewno poczujecie się lepiej.

 

Szkoda że odchodzi jak kiedyś Star i Shiva a teraz Koso i HIV ale świat się dalej kręci.

Odnośnik do komentarza

Czytając posty niektórych z was można odnieść wrażenie jakbyśmy już nigdy nie mieli zobaczyć HIVa, a on żyje i wraz z ekipą ze swojego portalu dalej czyni trzodę, choćby na podcastach - słuchając ich czasem płaczę ze śmiechu tak samo, jak zdarza mi się płakać czytając PE.

 

Nic nie trwa wiecznie - filar Extrima odszedł, ale cała konstrukcja dalej mocno się trzyma, więc nie ma co płakać i wyrywać sobie włosów.

 

O tak, konsolidacja daje radę. Momentami teksty lecą lepsze niż w starych Extreme'ach.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

no ale że co, Koso też nie ma? (ostatniego pe kupiłem gdzies pol roku temu)

Słuchaj daddiego to będziesz ziemniaki w czajniku gotował.

 

Koso jest. Mało bo mało ale jest.

 

mówiłem że masz je pokroić przed wrzuceniem do czajnika a teraz masz problem bo wciskałeś na siłę i nie chcą wylecieć.

 

Co do Koso napisałem to co inni napisali wcześniej, życie zgredów i to co robią nie jest moim hobby jak dla kilku osób tutaj.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

no ale że co, Koso też nie ma? (ostatniego pe kupiłem gdzies pol roku temu)

Słuchaj daddiego to będziesz ziemniaki w czajniku gotował.

 

Koso jest. Mało bo mało ale jest.

 

mówiłem że masz je pokroić przed wrzuceniem do czajnika a teraz masz problem bo wciskałeś na siłę i nie chcą wylecieć.

 

Co do Koso napisałem to co inni napisali wcześniej, życie zgredów i to co robią nie jest moim hobby jak dla kilku osób tutaj.

Nikt nic takiego nie pisał (że niby co, że Koso odszedł).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...