Skocz do zawartości

Odejście HIVa z PE


juni8

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, HIV nie miał czasu na PE, jego sprawa, trzeba to przeżyć (choć był i moim ulubionym zg(red.)em ;) ). Szkoda tylko, i tu się zgadzam z większością powyższych komentarzy, że dowiadujemy się tego na forum, a nie na łamach PE. Jednak, tak jak napisał Ural, nie ma co winić wszystkich redaktorów, że się nie pożegnali, jeśli sytuacja wyglądała tak, a nie inaczej. Poczekajmy na post Ściery (albo HIVa), który powinien nam wszystko wyjaśnić. A PE będę wciąż kupował, bo nic tak nie umila dłuższych posiedzeń jak właśnie lektura tego "szmatławca", heh ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Przegiełaś palencję Joanno, przenosząc swe żale na mnie. Pokłóciłaś się z hivem (zachowując się jak dziecko do tego, nie będę ujawniał detali ale forumowi szydercy by cię rozszarpali, szydząc z ciebie) , ale co się do mnie dopier.d.alasz?????

 

 

W temacie napisałem, jako wierny czytelnik PE , "dzięki Hiv za te wszystkie lata" (bo fajnie się go cztytało, i dla mnie będzie zawsze legendą polskiej sceny konsolowej) i tyle, a ty nazywasz mnie doopowłazem...

 

Ogarnij się dziewczę, idź po0biegac or zalicz dobry numerek , zejdą z ciebie negatywne emotki.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciutke przerażające dla mnie jest to, że jak widać spływa po was to że z PE odchodzi tak charyzmatyczny, solidny redaktor. Co prawda ostatnio pisał coraz mniej recenzji (za to i ak były zarąbiste), ale jednak........ Hiv to Hiv. Najbardziej mnie smuci jednak, jak dużo "Listy" utracą po jego odejściu. Gdyby chociaż prowadzącym by był Myszaq, to jeszcze, ale Butcher? Według mnie dział "Listy" powinien być prowadzony przez kogoś kto ma w sobie troche luzu, i kto potrafi się uśmiechać. Pod władzą Butchera "Listy" będą chyba zbyt poważne.

Odnośnik do komentarza

Przegiełaś palencję Joanno, przenosząc swe żale na mnie. Pokłóciłaś się z hivem (zachowując się jak dziecko do tego, nie będę ujawniał detali ale forumowi szydercy by cię rozszarpali, szydząc z ciebie) , ale co się do mnie dopier.d.alasz?????

 

Uu, wiem nawet jeszcze więcej, ale to zostanie tajemnicą :) Ale ok, EOT :)

Odnośnik do komentarza

Ciutke przerażające dla mnie jest to, że jak widać spływa po was to że z PE odchodzi

Swiat sie nie konczy, niebo nie spadlo nam na lby, a redaktor (przy calym dla niego szacunku, dla mnie On rowniez jest ikona PSX EX) prowadzi swoj biznes, ktory mozesz podziwiac wchodzac na www, a tam znowu "miec" go na peczki ;)

Odnośnik do komentarza

Ciutke przerażające dla mnie jest to, że jak widać spływa po was to że z PE odchodzi tak charyzmatyczny, solidny redaktor. Co prawda ostatnio pisał coraz mniej recenzji (za to i ak były zarąbiste), ale jednak........ Hiv to Hiv.

 

Chłopie 2012 przed nami koniec świata, zagłada ludzkości i ktoś ma się przejmować, że odszedł redaktor z pisma no nie rozśmieszaj mnie! Nie no żart

 

Najbardziej mnie smuci jednak, jak dużo "Listy" utracą po jego odejściu. Gdyby chociaż prowadzącym by był Myszaq, to jeszcze, ale Butcher? Według mnie dział "Listy" powinien być prowadzony przez kogoś kto ma w sobie troche luzu, i kto potrafi się uśmiechać. Pod władzą Butchera "Listy" będą chyba zbyt poważne.

 

Mi tam listy pasują Buch fajnie odpowiada. Chociaż "naiwniak miesiąca" był żałosny gorszego wyboru nie można było podjąć, ponieważ na bank było wiele lepszych opcji do wyboru a tutaj takie kalectwo :/ "

Odnośnik do komentarza

Jak widać dyskusja gorąca a reakcja nadzorców niewolników z extrima zimna...zero słowa wyjaśnienia to zwykły brak szacunku dla czytelników.Kupujcie frajerzy dalej...biedactwa nie mieli nawet dwóch linijek i 5 minut na to żeby napisać...cokolwiek wyjaśniając ,lepiej na forum, mniejszy rozgłos.W końcu to tylko HIV...może nikt nie zauważy.Bez względu na sytuację która zaszła w zeszłym numerze rozumiem że w nowym wszystko ładnie zostanie wyjaśnione w końcu klient nasz pan, chyba że nie dla Was?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Butcher kontynuuj tradycję pożegnań-rymowanek. Bez tego dział listy wiele traci. :diablo:

 

Rozumiem Was wszystkich, płaczących za HIVem, rymowankami, dawnymi listami. Szkoda, że mało kto rozumie mnie.

Enyłej...

Imo pewne rzeczy należały do HIVa, a nie do działu - m.in. rymowanki. Dlatego bez sensu podpinać się pod cudze pomysły, takie całkiem prywatne. Chyba nie muszę tego tłumaczyć?

 

 

Odszedl bo przejales dzial listy.

BANG! Zła odpowiedź.

Listy przejąłem PO jego odejściu. Gdyby mu się chciało je pisać - pisałby dalej.

Nadstawić drugi policzek czy jaja? :ninja:

Odnośnik do komentarza

Nadstawić drugi policzek czy jaja? :ninja:

Zignorować i robić swoje :potter:

 

Przyzwyczajenie bierze górę nad rozsądkiem, stąd to pieprzenie o rymowankach itp. Dział jest inny co wcale nie znaczy zły.

 

Na koniec nieco optymistycznie: niektórzy dostrzegają (doceniają) ile pracy wkładasz w łatanie magazynu oraz rozwój portalu :thumbsup:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...