Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Te plotki o drugim analogu to zwykłe głupoty. Tak samo wiarygodny byłbym, gdybym powiedział, że będzie doczepiany odtwarzacz Bluray.

 

Tak czy inaczej warto jeszcze poczekać, bo może jeszcze z ceny zejdą, a i zawsze więcej gierek będzie.

 

Ciekawe jest natomiast to, że 13 września Nintendo będzie miało w Japonii konferencję, gdzie ma być ogłoszony wielki tytuł. Jeżeli ma to być gra, która mocno podciągnie sprzedaż, to pula domysłów zawęża się do:

 

-Dragon Questa

-Pokemonów

-Monter Huntera

-Final Fantasy

 

Najbardziej skłaniałbym się ku Monster Hunterowi. 10 część DQ wychodzi na Wii, no chyba że zrobią na 2 platformy. Na pokemony jeszcze za wcześnie - zresztą one zawsze były zapowiadane w japońskiej telewizji. Zamieszania mógłby narobić remake V czy tam nawet VI części FF, ale SE jest na razie chyba skupione na Kingdom Heatrs i tej gierce muzycznej. Najbardziej prawdopodobny jest dla mnie właśnie Monster Hunter. Wystarczy, że przeportują 3jkę, dodadzą efekt 3d i pójdzie to jak woda.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ja w sumie też mam w planach kupić 3DS, ale jak pojawiły się plotki o nowym modelu z drugim analogiem to mnie zniechęciły (chociaż brzmi to trochę kosmicznie, doczepiany drugi analog do starych modeli, wtf)

 

nie miałem nigdy DSa, no i Zelde bym obczaił bo nigdy nie grałem, poczekam do grudnia :(

 

Właśnie cos tu smierdzi może to domniemany nowy model 3ds'a to głowny powód obniżki ceny teraz...

Odnośnik do komentarza

zdementowali juz te plotki.

 

Nie, najpierw to była plotka, ale jest to już oficjalnie potwierdzone.

 

http://www.next-gen....-3ds-trade-show

 

Właśnie cos tu smierdzi może to domniemany nowy model 3ds'a to głowny powód obniżki ceny teraz...

 

Głównym powodem obniżki były tygodniowe sprzedaże rzędu marnych 3 tysięcy egzemplarzy ;).

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Mam już to maleństwo (efekt 3d w samym menu za(pipi)isty sama się morda cieszy hehe) i pierwsze pytanie nooba ; Czy jest sens zakładać i linkować konto Nintendo Club siedząc w kraju ? Mam znajomych i adresy w innych częściach EU żeby ewentualnie coś "zgarnąć" , czy gra jest warta świeczki (jakieś OST czy plakaciki może wysyłają) ??

Odnośnik do komentarza

Echh luzik , sorki za to bezsensowne pytanie z rozpędu , po raz kolejny widać że jest Europa i jest Polska heh .. Mam nadzieje że dojdzie w końcu do jakiegoś przełomu w tej kwestii , jak swego czasu z Xbox Live , jakaś petycja czy wzięcie zakładników hehe.. Dobra idę grać w Zelde szkoda niedzieli heh , pozdro4all

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Chciałbym się zapytać czy jeśli kupię wersję na rynki amerykańskie, to czy istnieje jakaś szansa na to, że gwarancja z USA będzie uznawana w Polsce?

Inna kwestią jest to jak wyglądają gry z DS'a na 3DS'ie. Czy jakość obrazu jest identyczna na nowszej konsolce czy też są jakieś problemy z obrazem?

Odnośnik do komentarza

Mam już to maleństwo (efekt 3d w samym menu za(pipi)isty sama się morda cieszy hehe) i pierwsze pytanie nooba ; Czy jest sens zakładać i linkować konto Nintendo Club siedząc w kraju ? Mam znajomych i adresy w innych częściach EU żeby ewentualnie coś "zgarnąć" , czy gra jest warta świeczki (jakieś OST czy plakaciki może wysyłają) ??

 

Ja kilka dni temu dostałem mojego classic controllera do Wii w formie pada do SNES z Nintendo Club poprzez znajomych w UK. Warto, chociaż przekopywałem się jeszcze przez gry z GameCube'a w poszukiwaniu punktów - nie jest łatwo uzbierać na sensowną nagrodę.

 

NESowe szroty są już do ściągnięcia dla "ambasadorów". 40 latkowie i ich tatusiowie będą w 7 niebie...

 

Żartujesz? Toż to prawie same hiciory, miodne po dziś dzień. W końcu będzie w co grać na 3DSie. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja bym dał sporo żeby zagrać w NES-owego Mario w fri-di heh , mam nadzieje że dla nowych posiadaczy konsolki udostępnią opcję kupna . Tak prawdę powiedziawszy ten E-Shop to ładny badziew , naładowane ikonek chyba dla zmyłki bo za wiele tam nie ma (nie mówiąc od demkach) . Ogólnie z 3DS jestem baaardzo zadowolony , takiej świeżości potrzebowałem wręcz zapomniałem o innych sprzętach do grania (chyba wrócę dopiero przy BF3) . Zelda to coś magicznego , aż mi wstyd ale już raz się zaciąłem i dopiero w pewnym momencie załapałem rozwiązanie - było banalnie proste heh ale dawno nie miałem takiej satysfakcji .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...