Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem 3DS'a z SF3D w USA. Za parę dni dopłynie. :thumbsup:

 

_____

 

Mam ochotę kupić sobie Acekard 2i (w PL) do 3DS'a tylko że konsolka jest właśnie ze Stanów.

 

Sprawdzał już ktoś, albo wie, czy ten programator działa na 3DSie niezależnie od regionu?

 

Dzięki za odp. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mi to wisialo , bo od poczatku wydawalo mi sie to normalne- wada wydawal mi sie luz na lewym zawiasie. Na innym forum byl cytat z meila od serwisanta i jest to normalne i moze cos takiego miec miejsce. A wracac do ekranu, to inny user na innym forum chcial przez to wymieniac konsole- bo podobno N to wymienia-dlatego pytalem zeby mniej wiecej obczaic jak to wyglada w naszym kraju i prawie kazdy to ma ;)

Odnośnik do komentarza

Zakup 3DS-a coraz bliżej i stąd kilka pytań:

 

1. Jak prezentuje się czarna wersja konsoli?

2. Czy 12 miesięcy to standardowa gwarancja 3DS-a?

3. W jaką grę w tym momencie - poza Street Fighterem - najlepiej zainwestować? Czekam na premierę Zeldy, ale jeśli konsolę zakupię wcześniej, to chciałbym też mieć w co grać (chyba, że poczekam na start usługi eShop). Zastanawiam się nad Raymanem.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

1. Fajnie. Ale palcuje sie duzo bardziej niż niebieska.

2. Karty gwarancyjnej nie ma. Na instrukcji napisane jest ze 12 miesiecy. No ale w PL u sprzedawcy jest 2 lata.

3. Pilotwings resort jest za(pipi)iste. Swietna grafa, super 3d. Taki relaksik. W raymana nie gralem, ale recenzje ma gorzej niz slabe. Kupilem jeszcze Nintendogs i jest niezle, jesli pasuje Ci ta cala otoczka. Duzo wiecej rzeczy do robienia niz w wersji z DSa, tamta szybko sie znudzila.

Odnośnik do komentarza

1. W takim razie wybiorę niebieską, mimo nieco większej ceny.

2. A co z konsolami z Allegro? Pomijam oczywiście "trzymiesięczną gwarancję rozruchową" :smile:.

3. W Pitolwings grałem kilka minut, ale szybko zmęczyły mi się oczy, w przeciwieństwie do SF. Nie wiem, czy była to wina złego oświetlenia lub przemęczenia po całym dniu, ale przed ewentualnym zakupem tej gry na pewno przetestuję ją ponownie. Zastanawiam się jeszcze nad Dead or Alive, które będzie miało premierę już za kilka dni, ale boję się o to, że szybko mi się znudzi. W Raymana z kolei zagrywałem się jako dzieciak na PC, ale oceny ma faktycznie przeciętne. Nintendogs + Cats raczej odpada, bo gry typu tamagotchi szybko mi się nudzą.

 

1. W takim razie wybiorę niebieską, mimo nieco większej ceny.

2. A co z konsolami z Allegro? Pomijam oczywiście "trzymiesięczną gwarancję rozruchową" :smile:.

3. W Pitolwings grałem kilka minut, ale szybko zmęczyły mi się oczy, w przeciwieństwie do SF. Nie wiem, czy była to wina złego oświetlenia lub przemęczenia po całym dniu, ale przed ewentualnym zakupem tej gry na pewno przetestuję ją ponownie. Zastanawiam się jeszcze nad Dead or Alive, które będzie miało premierę już za kilka dni, ale boję się o to, że szybko mi się znudzi. W Raymana z kolei zagrywałem się jako dzieciak na PC, ale oceny ma faktycznie przeciętne. Nintendogs + Cats raczej odpada, bo gry typu tamagotchi szybko mi się nudzą.

Odnośnik do komentarza

1. W takim razie wybiorę niebieską, mimo nieco większej ceny.

2. A co z konsolami z Allegro? Pomijam oczywiście "trzymiesięczną gwarancję rozruchową" :smile:.

3. W Pitolwings grałem kilka minut, ale szybko zmęczyły mi się oczy, w przeciwieństwie do SF. Nie wiem, czy była to wina złego oświetlenia lub przemęczenia po całym dniu, ale przed ewentualnym zakupem tej gry na pewno przetestuję ją ponownie. Zastanawiam się jeszcze nad Dead or Alive, które będzie miało premierę już za kilka dni, ale boję się o to, że szybko mi się znudzi. W Raymana z kolei zagrywałem się jako dzieciak na PC, ale oceny ma faktycznie przeciętne. Nintendogs + Cats raczej odpada, bo gry typu tamagotchi szybko mi się nudzą.

 

1. Ja mam aqua blue i się świetnie spisuje. Czarny kolor taki trochę "oklepany". Ceny powinny być takie same niezależnie od koloru.

 

2. Na allegro za 800zł dostaniesz 3DSa. Polecam jednak ebay.co.uk. Ceny troche niższe i przesyłka za darmo. Najtaniej dostaniesz w USA (ok.750zł z podatkiem) tylko że z blokadą regionalną.

 

Gwarancja od nintendo to rok albo dwa.

 

3. Osobiście kupiłbym Dead or Alive i Ocarine w czerwcu

 

 

Odnośnik do komentarza
Najtaniej dostaniesz w USA (ok.750zł z podatkiem) tylko że z blokadą regionalną.
Co to ma do USA? Każdy model ma blokadę, a Stany dostaną zapewne dużo więcej gier niż my. Osobiście gdybym miał kupować 3DS z tą nieszczęsną blokadą, to tylko w US, omijając model europejski szerokim łukiem.
Odnośnik do komentarza
Najtaniej dostaniesz w USA (ok.750zł z podatkiem) tylko że z blokadą regionalną.
Co to ma do USA? Każdy model ma blokadę, a Stany dostaną zapewne dużo więcej gier niż my. Osobiście gdybym miał kupować 3DS z tą nieszczęsną blokadą, to tylko w US, omijając model europejski szerokim łukiem.

 

Ja tak zrobiłem. Mam 3DSa ze stanów. Tata pracuje w USA, więc z grami nie bedzie problemów. POLECAM ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zakup 3DS-a coraz bliżej i stąd kilka pytań:

 

1. Jak prezentuje się czarna wersja konsoli?

2. Czy 12 miesięcy to standardowa gwarancja 3DS-a?

3. W jaką grę w tym momencie - poza Street Fighterem - najlepiej zainwestować? Czekam na premierę Zeldy, ale jeśli konsolę zakupię wcześniej, to chciałbym też mieć w co grać (chyba, że poczekam na start usługi eShop). Zastanawiam się nad Raymanem.

 

 

1. ja mam wersje czarna ze wzgledu takiego ze niebieska rozpraszala mnie ;)

2. 12 miesiecy, w pl 2 lata jak juz ktos wczesniej pisal

3. od siebie moge polecic Ghost Recon Shadow Wars. gram gram gram i nagrac sie nie moge ;) sf lezy na polce i sie kurzy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...