Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Ja raczej tez bym nie wymienial, ale pewnego dnia sprzedalem 3dsa z braku gier,wiec raczej kupie XLa. Idzie do mnie tales of the abbys, zamowilem harvest moona i kingdom hearts. Takze na premiere jak znalazl. Martwi mnie brak tego ccp, bo raczej w residenta wolalbym z dwoma galkami pograc, ale w sumie dla tej jednej gry chyba dam sobie spokoj.

Ciekawi mnie cena w Polsce. Fajnie by bylo jakby byl po 899, czyli 200 ojro, ale czuje ze dowala po 1099. Z drugiej strony vita jest tansza, wiec moze jednak nie bedzie za wysokiej ceny.

Co dla mnie jest po(pipi)ane to brak ladowarki, nie wiem gdzie ja kupic nawet. Nie widzialem w saturnach tego. Moze rzuca z xlem, i pewnie bedzie po 50 zl minimum. W polskich warunkach niezrozumiale.

Odnośnik do komentarza

No moim największym zmartwieniem było to jak gry będą prezentować się na modelu XL ale jak piszą ludzie z NeoGafu to gry nie straciły na jakości poprzez wielkie ekrany, gdyż zastosowano gamę filtrów które zapobiegają pogorszeniu się obrazu. Niby również efekt 3D jest jeszcze lepsze a konsolkę trzyma się wygodniej. Hmmm no ciekawe, wychodzi na to że jednak ta wersja nie będzie taka słaba i bez sensu jak się wydawało (tym bardziej z dłuższym trybem działania nawet do 2 godzin a to już kolejny atut mieć lub nie mieć tych dodatkowych 2 godzin grania bez ładowania).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mialem okazje wczoraj pograc chwile na 3ds xl i naprawde jestem pod duzym wrazeniem, wygodniej sie to trzyma, gry nie sa rozpikselowane znaczy w sumie gra bo mialem okazje tlyko pograc w mario kart,

 

teraz jedynie trzeba zadac sobie pytanie gdzie czesciej sie gra jezeli na zewnatrz to wiadomo ze stary 3ds, jezeli w domu to 3ds xl bez gadania, szkoda jedynie ze nie wrzucili drugiego analoga bo teraz z ta przystawka to dopiero bedzie olbrzym ;)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dzisiaj dotarła do mnie paczka z ultimy z XL'em. Pierwsze wrażenia na szybko:

 

-bardzo dobre wykonanie. cała konsola jest matowa i sprawia wrażenie na prawdę solidnej

-bardzo wygodnie się ją trzyma

-konsola swoje waży

-grafika na ekranach nie jest rozpikselowana. przetestowałem Mario 3DLanda, Zeldę i Kid Icarusa - wszystko wygląda cacy, gry na dużym ekranie dostały druga młodość

-słabe głośniki

-gry z DS'a w trybie 1:1 są w takim samym rozmiarze, jakbyśmy odpalili je na zwykłych DS'ach

 

1656171d.jpg

 

af152d94.jpg

 

Bardzo jestem zadowolony z zakupu. Konsolka jest śliczna, solidnie wykonana i ma piękne ekrany. Potem potestuje jeszcze baterię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...