Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Pożalę sie, moze ktos mnie zrozumie. Amazon wyslal XLa a ultima nie wysala ladowarki jeszcze:( W(pipi)ie sie jak dostane konsole przed ladowarka, co za imbecyl to wymyslil to nie wiem.

W sumie jaralem sie ze mam gierke za darmo z amazona, a tak naprawde kase ktora zaoszczedzilem przeznaczylem na LADOWARKE z podstawka, cos co powinienem dostac w zestawie ;(

25478538.jpg

Odnośnik do komentarza

Pożalę sie, moze ktos mnie zrozumie. Amazon wyslal XLa a ultima nie wysala ladowarki jeszcze:( W(pipi)ie sie jak dostane konsole przed ladowarka, co za imbecyl to wymyslil to nie wiem.

W sumie jaralem sie ze mam gierke za darmo z amazona, a tak naprawde kase ktora zaoszczedzilem przeznaczylem na LADOWARKE z podstawka, cos co powinienem dostac w zestawie ;(

25478538.jpg

 

A dlaczego nie wziąłeś z Amazon od razu ładowarki:

http://www.amazon.co.uk/Nintendo-Power-Adapter-3DS/dp/B008DS4Y3K/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1345812008&sr=8-1

albo

http://www.amazon.co.uk/Nintendo-3DS-Power-Adapter-Cradle/dp/B008DS4YVW/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1345812008&sr=8-2

W dowolnym sklepie kupujesz za grosze przejściówkę z wtyczki UK na naszą i po temacie...

Odnośnik do komentarza

Pożalę sie, moze ktos mnie zrozumie. Amazon wyslal XLa a ultima nie wysala ladowarki jeszcze:( W(pipi)ie sie jak dostane konsole przed ladowarka, co za imbecyl to wymyslil to nie wiem.

W sumie jaralem sie ze mam gierke za darmo z amazona, a tak naprawde kase ktora zaoszczedzilem przeznaczylem na LADOWARKE z podstawka, cos co powinienem dostac w zestawie ;(

25478538.jpg

 

A dlaczego nie wziąłeś z Amazon od razu ładowarki:

http://www.amazon.co...45812008&sr=8-1

albo

http://www.amazon.co...45812008&sr=8-2

W dowolnym sklepie kupujesz za grosze przejściówkę z wtyczki UK na naszą i po temacie...

 

Bo jestem na tyle nienormalny ze nie lubie tych przejsciowek :( i chcialem miec EU

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa nagrywarek do 3DSa? Wiem, że mogą odtwarzać gry z NDS (i o to mi chodzi), ale wiem też, że Nintendo robi jakieś update do softu i takie tam. Nie ma z tym problemu? Na allegro są tylko Acecardy i R4 (nie ma Supercardów, do których mam zaufanie), mogą takie być?

Odnośnik do komentarza

Chciałbym przenieść kilka gier zakupionych w sklepie DSi na 3DS. Czy możliwe jest przeniesienie tylko wybranych gier? W data management jest opcja skopiowania na kartę sd, czy po włożeniu tej karty do 3ds gra będzie działać? Wiem że jest program do przenoszenia profilu, ale ja chcę przenieść tylko jedną czy dwie gry.

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa nagrywarek do 3DSa? Wiem, że mogą odtwarzać gry z NDS (i o to mi chodzi), ale wiem też, że Nintendo robi jakieś update do softu i takie tam. Nie ma z tym problemu? Na allegro są tylko Acecardy i R4 (nie ma Supercardów, do których mam zaufanie), mogą takie być?

Co update jest walka o działające homebrew. Ekipy z Acekarda ( nieraz tydzien po) i R4 ( od razu) ciągle wypuszczają aktualizacje. Ja sobie już dałem spokój i gierki z NES I SNES odpalam na NDSie.

Odnośnik do komentarza

Juz mam w rekach nowego 3ds-a, wyglada slicznie, ale jeszcze nie odpalałem (ładuje sie) Mam do Was pytanie : mianowicie jest tu jakas ulotka o punktach/prezentach z nintendo-club. wchodzac na stronke nie ma niestety Polski. trzeba kombinowac z wysylka na jakis adres znajomego w UK/DE czy moze da rade zrobic jakiś trick aby doszedł prezent do Polski ? pozdro

 

edit : a moze da sie za te punkty sciagnac jakies demka lub gierki ? dzieki za pomoc

Edytowane przez kornixxxx
Odnośnik do komentarza

to jedyne nagrody?

https://club.nintendo.com/rewards.do;jsessionid=4FBC60E3E3739B43CF4B034BE1BF1D21

Nie ma sie nawet czym zainteresowac.

 

No ja tez od wczoraj mam XLa, Nie zdarzylem w nic zagrac poza NSMB2. Jakby to napisac standardowo fajne ;)

Wieksze ekrany robia wrazenie, matowe wykonczenie jest genialne + z zewn sie nie palcuje. Zamowilem razem z foliami hori, musze zalozyc. Ale nie zanosi sie zeby gorny ekran mial sie 'odgniatac', takze pewnie na dol tylko przykleje.

Odnośnik do komentarza

U mnie te odciski to był fałszywy alarm. Owszem, po wyjęciu z pudełka mam te kropki na ekranie ale one są raczej od tego, że w pudełku był ścisk. Od 2 tygodni używam XL bez tych silikonowych nakładek i ekran wygląda tak samo.

 

Także nie masz się raczej co przejmować. Jaki kolor ;)?

Odnośnik do komentarza

Niebieski :D

Myslalem nad czerwonym, ale jednak zbyt oczo(pipi)ny jest. Laduje go wlasnie nieoryginalna ladowarka z allegro za 15 zeta i serce mi peka :( ale juz wyslali z ultimy, na piatek bedzie. To styknie. Mam pare gierek, jeszcze FF w drodze no i musze kid icarusa nadrobic. Nie wiem kiedy to ogram, ale jestem zadowolony (bardziej niz z vity xd)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...