Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem w demówki gry Project X Zone dostępne w eShopie. Kurde, taki misz-masz postaci może i sprawdza się w bijatykach typu Marvel vs Capcom, ale tutaj, w taktycznym RPGu jest strasznie dziwne. No, ale mamy Arthura z Ghosts & Goblins, Jill i Chrisa z RE, Kite'a i Black Rose z .hack//, Dantego, Megamana i Zero i wiele, wiele innych. System walki całkiem fajny, chociaż nie rozumiem, kiedy można wprowadzać ataki pod Y i czym są te dziwne literki. Ogólnie, jak ktoś nie obczajał jeszcze to niech spojrzy, a nuż się spodoba.

Odnośnik do komentarza

Mój brat ma taką od telefonu do której dopina sie kabel usb i niby pasuje ale boje sie ryzykować - że napięcie może być za duże (chociaż nie jestem elektrykiem xd), niestety tą którą dostałem od gościa z aukcji nie działa - jakaś chińska tandeta.

 

No, a co do samej konsolki miałem okazje troche przy niej posiedzieć. Moja pierwsza i ostatnia przygoda z DS'em zaczęła się od czarnego Lite'a (którego niestety zgubiłem stąd ogromny sentyment sprawił iż jestem w posiadaniu czerwono-czarnego XL'a) także musze przyznać że trzymanie 3DS XL'a to zgoła odmienne doświadczenie, zdecydowanie bardziej na plus (mam bardzo chude ręce ale granie na starym DS'ie po dłuższym czasie sprawiało, że strasznie drętwiały mi łapy).

 

Ekraniki są idealne, nie potrafiłbym już chyba wrócić do tych malutkich z Lite'a. Początkowo nie mogłem przywyknąć do trybu 3D ale po dłuższym obcowaniu dochodze do wniosku że to rzeczywiście oczo(pipi)ny bajer (i w paru gierkach naprawde świetnie wykorzystany ! Bez niego wiele tytułów sporo traci) lecz kosztem tego że ciężej jest skupić wzrok na otoczeniu co jest naprawde dużym dyskomfortem, ważne jest tu trzymać odpowiednią odległość i pozycję od ekranika jak również nie przesadzać z podkręcaniem paska 3D.

 

Ogółem fajnie sie obcuje z tą konsolą. Narazie ograłem pare demek, pobawiłem się paroma ficzerami pokroju Mii czy Augmented Reality (świetna pierdoła poczułem się jak małe dziecko biegając wokół stołu strzelajac do smoka xd). Generalnie spodziewałem się większego przeskoku graficznego a póki co widze raczej coś na poziomie PSP (chociaż taki MGS3 zjada Piss Walkera na śniadanie) lecz nie o grafike sie w sumie rozchodzi, a o miodne gierki :D

Odnośnik do komentarza

Ogółem fajnie sie obcuje z tą konsolą. Narazie ograłem pare demek, pobawiłem się paroma ficzerami pokroju Mii czy Augmented Reality (świetna pierdoła poczułem się jak małe dziecko biegając wokół stołu strzelajac do smoka xd). Generalnie spodziewałem się większego przeskoku graficznego a póki co widze raczej coś na poziomie PSP (chociaż taki MGS3 zjada Piss Walkera na śniadanie) lecz nie o grafike sie w sumie rozchodzi, a o miodne gierki :D

Jedyne graficzne cudo to praktycznie Resident Evil Revelation - genialna gra tak BTW. Pozatym graficznie wysoki poziom prezentują Kid Icarus, Paper Mario, Luigi's Mansion 2, Kingdom Hearts... pewnie by się jeszcze coś znalazło ale nie są to tytuły które zawstydziłyby PSP. Jak sam jednak mówisz nie o to chodzi ;]

Odnośnik do komentarza

Panowie. Planuję na dniach zamówić  3DSa . Prawdopodobnie na allegro. Trochę nie jestem na czasie jeśli chodzi o Hardware od Nintendo, więc mam pytanie. Macie może jakieś wskazówki jaki model brać (celuję w XL), na co uważać przy zakupie, czy zwrócić uwagę na datę produkcji, gwarancję (szukam nówki), i jak wygląda sprawa z ładowarką? Zaraz sobie przeczytam ten temat od początku jeszcze, ale jakbyście mieli jakieś info "na czasie",  jakie są trendy albo jakieś porady od siebie itp. to napiszcie. :)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Nie ma tu za bardzo o czym myśleć. O ile z czasem, w pierwszym modelu zaczęto poprawiać guziki, to w XL wszystko jest takie same od początku. A ładowarkę weź z allegro. Nie musi być oryginalna – 4 lata ładowałem DSa ładowarką za 2 dychy i było ok. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

zostały 2 dni do końca promocji z monsterem

 

zastanawiam sie czy nie kupić jednak tego cholernego 3dsa, znalazlem sklep w wawie za 700zł , jest to troche drożej niż najtansze akcje na allegro ale zwykle te co kosztują 620-650 zwykle są w lombardach i innych dziwnych źródłach bez konkretnej gwarancji itp

w dodatku sklep w wawie wiec moge dziś odebrać a nie czekać na przesyłke

 

tylko mam pytanie jak sie rejestruje konsole? jak to przebiega? czy to z poziomu konsoli sie robi czy z kompa wpisując tylko jakiś numer fabryczny konsoli?

pytam bo konsole moge kupić osobiście w sklepie ale ładowarka najtańsza jest wysyłokwo w redcoon (ktoś dawał link) wiec może sie okazac że ładowarke bede miał za kilka dni dopiero, - dlatego pytam czy do rejestracji jest potrzbne uruchomienie konsoli? (ewnetualnie czy bez ładowarki da sie chociaż na chwile uruchomić konsole na wstępnie ładowanej baterii?)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

W pudełku masz zdrapkę z pinem, który zdrapujesz i wpisujesz na stronie nintendo.co.uk, przy okazji rejestrując konto na podanego przez ciebie maila. Potem podłączasz konto pod 3DSa,wchodząc pierwszy raz w eShopa. Konsola jest naładowana na tyle, że spokojnie dasz radę to zrobić. Pamiętaj, żeby w ustawieniach regionalnych ustawić kraj na UK, bo inaczej nie będziesz miał opcji połączenia 3DSa z kontem Club Nintendo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...