Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz do UK powinni pomoc(bo tam masz gry powrzucane, nie?). Wyslij im nr seryjny konsoli i napisz ze nie bylo kodu pin a chcesz zarejestrowac konsole.

Podrzuce Ci tego AC jak chcesz, bo mi sie smutno zrobilo jak zobaczylem to zdjecie ;( ;(

 

Mi zniszczony kod z DK wymenili bez problemow w jeden dzien, bez dodatkowych pytan.

Odnośnik do komentarza

 

Edit, dopiero zobaczylem ze masz w sygnaturze. Aktualny?

 

Tak, ten jest aktualny.

 

 

Napisz do UK powinni pomoc(bo tam masz gry powrzucane, nie?). Wyslij im nr seryjny konsoli i napisz ze nie bylo kodu pin a chcesz zarejestrowac konsole.

Podrzuce Ci tego AC jak chcesz, bo mi sie smutno zrobilo jak zobaczylem to zdjecie ;( ;(

 

Mi zniszczony kod z DK wymenili bez problemow w jeden dzien, bez dodatkowych pytan.

 

Tak, wszystko mam porejestrowane na co.uk. Chyba tak zrobię. Wcześniej olałem to, bo nie miałbym z tego jakichkolwiek profitów, a z czasem o tym zapomniałem i nie przyszło mi do głowy, że przecież mógłbym w ogóle skorzystać z tej promocji. Opiszę problem, powysyłam zdjęcia i będę czekał na odpowiedź.

 

I dzięki wielki Michu za chęć zaoferowania tego AC. No powiem Ci szczerze, że z chęcią bym przyjął :D. To już by była moja 4ta gra obok MH3, FE i LM2 ;).

Odnośnik do komentarza

 

Dear ,
 
Thank you for your email.
 

We are sorry to hear that there is no Club Nintendo pin code with your product.

 

Club Nintendo pin codes will only be included with new products and not pre owned games or consoles.

 

Only first party games such as Mario and Zelda for example with come with these codes and they will not be included with any third party games. (This excludes 3DS games as most of these will have Club Nintendo Codes).

 

Another thing to note is that the product must be purchased from a region that has Club Nintendo; if the region does not have Club Nintendo then it will not have a product code.

 

If your product meets all the above requirements then we will require you to send a copy of your proof of purchase to us so we can look into this further.

 

If the product was purchased online your proof of purchase must show full dispatch and order details, including all names and addresses. It must also show the VAT registration number of the company you have made the order with.

 

I hope this helps and if you have any other queries please do not hesitate to contact our support team and we will be happy to help.

Kind regards,

 

Odpisali.

 

Heh, czyli ogólnie jest im smutno, ale jeżeli produkt był kupiony w kraju, gdzie Club Nintendo nie ma, to mogę ich cmoknąć w trąbę. No nic, wysłałem im numer faktury i resztę danych, a także napisałem, że o ile wiem, że w Polsce nie ma Club Nintendo, to:

 

a)inne osoby, które zamówiły XLa na ultimie otrzymały kod

b)konsole są z niemieckiej dystrybucji, więc powinny zawierać PIN

Odnośnik do komentarza

Nareszcie mam i ja! Dwa lata sumiennego odkładania mamony, zastanawiania się jaki kolor wybrać i jakie gry na początek. I oto jest, mój wymarzony zestaw startowy. Jaram się jak dziecko.

 

AObHbVP.jpg

 

Pisaliście tu kiedyś o radości z nowego sprzętu i pierwszym kontakcie z tym cackiem. 3DS XL zrobił na mnie ogromne wrażenie. 3D w Mario Land jest niesamowite, w Zeldzie tak samo. Co prawda bolała mnie później głowa, ale co tam. Raz się żyje. Kupiłem w Redcoonie za 769zł razem z oryginalnym zasilaczem za 37,50zł. Jedyny minus to brak angielskiej i polskiej instrukcji, ale pobrałem sobie polską w PDF. Generalnie chciałem go kupić w sklepie stacjonarnym, ale okazało się to nie wykonalne. Zakup zdrapki do eShopu również, pani powiedziała że nie może mi sprzedać bo jej wyskakuje w kompie "usługa niedostępna". A jest co kupować w Nintendo sklepiku, jak zobaczyłem tam Zeldy z GameBoy'a to mi oczy wyszły z orbit :) No nic, zmykam grać w Okarynę.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dzięki e-koledzy :) Zrobiłem sobie listę co jeszcze w przyszłości dokupić. Genialna jest ta konsola, tyle ciekawych gier w różnych gatunkach. Jedyna wada jaką zauważyłem to zbyt cichy dźwięk przez głośniczki i słuchawki. Trzeba grać w absolutnej ciszy. Vita ma lepszy dźwięk, genialny ekran, ale z grami marnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...