Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Większość z Was napewno jest świadoma promocji

SUPER MARIO 3D LAND Welcome Promotion

http://www.nintendo.co.uk/Campaigns/SUPER-MARIO-3D-LAND-Welcome-Promotion/SUPER-MARIO-3D-LAND-Welcome-Promotion-831595.html

 

Niestety okazało się, że kupiony przeze mnie egzemplarz Nintendo 3ds z drugiej reki ma już wykorzystany PIN.

Stąd moja prośba i pytanie. Czy ktoś mógłby oddać / odsprzedać swój kod PIN do 3dsa? Czy to wogóle jest sens go poszukiwać czy to jakoś nie wiąże mnie z tym czyimś 3dsem?

 

Ewentualnie jeśli to bez sensu to mogę nie drogo odsprzedać kod z nowej gry Pokemon.

A najchetniej wymienie kod z gry Pokemon na ten promocyjny do pobrania gry Mario 3d Land. Lub odkupie go chętnie jakoś tanio od kogoś kto może ma możliwość jego zdobycia, a posiada już na przykład pudełkową wersję tej gry.

 

Bo przyznam, że liczyłem, że na gwiazdkę pogram sobie na konsoli w te grę a tu niestety taki zawód.

Edytowane przez MajsteR8
Odnośnik do komentarza

Na święta doszedł mój 2ds z USA :) Konsola genialna - świetnie leży w dłoni, dużo lepiej mi się na nim gra niż na DS lite. 

 

A Super Mario 3d Land to w ogóle cud, miód i orzeszki :teehee:

Czyli opłaca się kupić teraz 2DS ? Pytam bo na Amazonie UK to ok. 500 złotych, a XL teraz po 800 chodzą. Miałem kiedyś XL i to 3D to dla mnie zbędny bajer.

Odnośnik do komentarza

kurde jest sklep internetowy, co oglasza sie tez na allegro, mieli jakis czas temu limitowane konsole z zelda za 999zl, ktos kojarzy?

 

ELECTRONICDREAMS

 

http://www.electronicdreams.pl/offer.php?cPath=63_69

 

Widzę że w końcu dotarł do nas piękny 3DS Luigi.

Edytowane przez aux
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim,

 

Mam spory dylemat. Zastanawiam się nad psp vita i 3DS, za nic  nie mogę się zdecydować i jestem zielony w tych sprawach, nigdy nie miałem kieszonkowej konsoli, Mam ps3 i tyle.Moje wątpliwości to np: Co z baterią, która bardziej awaryjna, co z grami ? Jakby np na jednej konsoli i drugiej były te same gry którą byście wybrali ? Na której się przyjemniej gra, dostępność gier, cena gier itd Masakra ;p 

 

Jakie jest wasze zdanie w tej tematyce ?

Odnośnik do komentarza

Nie miałem nigdy Vity, ale... skoro już jesteś w dziale o 3DSie, to chyba z naszej strony odpowiedź może być tylko jedna. Konsole Nintendo są zazwyczaj niezawodne, więc o awarie się nie martw. Gier wychodzi więcej niż na Vitę, ale są dużo słabiej dostępne w Polsce, gdyż Nintendo nie ma już u nas swojego oficjalnego dystrybutora, więc rzadko kiedy ceny spadają, a w sklepach typu MediaExpert czy MediaMarkt możesz o grach na 3DSa zapomnieć.

 

Niemniej jednak, jak już zaopatrzysz się w te najlepsze tytuły, chociażby trzy czy cztery, to wystarczą Ci na długie tygodnie i dadzą masę funu. Skoro masz PS3, to spróbuj kupić konsolkę Nintendo, bo to zupełnie inny klimat gier i inna jakość grania.

Odnośnik do komentarza

MAm 3ds'a i Vite i odpowiedź może byc tylko jedna 3ds! Vita to dodatkowy pad do ps4 oraz kilka fajnych tytułów jak nie miałeś psp. Niestety ale obecnie to raczej martwa konsola w temacie exclusives. W tamtym roku chyba 4 gry ekskluzywne na poziomie wyszły : Muramasa, Killzone, Teraway i Soul Sacrifice. Reszta to porty z dużych konsol (Rayman, Dragon's Crown etc) lub udane porty starszych gier (persona 4) .

 

3ds ekskluzywnymi grami stoi. A jak nie miałeś ds'a to ojezu!!!! nie musisz kupować innej konsoli przez kilka lat :P

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim,

 

Mam spory dylemat. Zastanawiam się nad psp vita i 3DS, za nic  nie mogę się zdecydować i jestem zielony w tych sprawach, nigdy nie miałem kieszonkowej konsoli, Mam ps3 i tyle.Moje wątpliwości to np: Co z baterią, która bardziej awaryjna, co z grami ? Jakby np na jednej konsoli i drugiej były te same gry którą byście wybrali ? Na której się przyjemniej gra, dostępność gier, cena gier itd Masakra ;p 

 

Jakie jest wasze zdanie w tej tematyce ?

 

Ani vita ani 3ds nie są na szczęście konsolami awaryjnymi. Gdyby na 1 i 2 konsoli były takie same gry, to wybór byłby prosty - Vita. Vita ma lepszy ekran, lepsze bebechy i 2 gałki analogowe. Tylko że widzisz, gry są w znakomitej większości inne, więc musisz sprawdzić, co ciebie by interesowało na Vicie i co na 3DS'ie, a potem wystarczy wyciągnąć wnioski.

 

Tutaj masz wykazy dobrych gier dla poszczególnych konsol, myślę, że może to pomóc przy wyborze:

 

http://vsrecommendedgames.wikia.com/wiki/Nintendo_3DS

http://vsrecommendedgames.wikia.com/wiki/PlayStation_Vita

 

A, no i skoro to twój pierwszy handheld, to nie miałeś do czynienia ze starszym bratem 3DS'a, czyli DS'em. Dobra wiadomość jest taka, że 3DS odpala bez problemu gry z DS'a. Należy do tego dodać, że biblioteka DS'a jest tak bogata, że przyćmiewa wręcz zarówno Vitę jak i 3DS'a.

 

Dobre gry na DS'a:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=222049

 

No, czyli popatrz, pobadaj, pooglądaj recenzje i wybieraj. Miałem obie konsole i zostałem przy 3DS'ie, bo uważam, że ma o wiele lepsze gry od Vity, ale to są jednak osobiste preferencje i nie ma co przeciągać ciebie na jedną czy drugą stronę. Sam przecież masz oczy i pewnie sam dobrze wybierzesz.

 

Jeżeli to ci w czymś może pomóc, to tutaj masz mój post z innego tematu, w którym polecam, w co warto zagrać na 3DS'ie, ale sprawdź też link, który podałem wyżej ;).

 

 

Ocarina of Time

Mario 3DLand

Kingdom Hearts 3D

Final Fantasy Teatherhytm

Luigi's Mansion 2

Kid Icarus Uprising

Fire Emblem Awakening

Pokemon XY

Donkey Kong Country

Ace Attorney 5

Mario Kart 7

New Super Mario Bros 2

Pushmo

Monster Hunter Tri Ultimate

Ghost Recon Shadow Wars

Resident Evil Revelations

Animal Crossing New Leaf

Zelda A Link Between Worlds

 

W to grałem, każda gra była minimum dobra, a większość to hity. Wybieraj xd. Pogrubiłem tytuły, które uważam za zakup konieczny, jeżeli chodzi o 3DS'a.

 

Za tydzień wychodzi Bravely Default. W 2014 roku wiemy na ten moment o nowym Kirby. Zapowiedzi na rok 2013 pojawiły się jednak głównie w lutym-marcu i tego samego bym się spodziewał w nadchodzącym roku.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...