Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, zastanawiam się ostatnio nad handheldem, głównie chodzi mi o jakieś platformery, a tych na Vitę jest bardzo mało, zatem bardziej odpowiedni wydaje się być 3DS. Na nową konsolę raczej kasy nie wyłożę, bo z bardzo nadszarpnie budżet, ale myślałem o używanej. W jakiej rozsądnej cenie można wyrwać używanego 3DSa i na co zwrócić uwagę, żeby potem koszta się nie zwiększyły ?

Odnośnik do komentarza

Disable 3DS’ region lock with new workaround

 

 

If you happen to have a 3DS with v4.5 firmware or older, you might just be able to avoid the system’s region lock. Some folks over at GBAtemp have created a workaround that allows for games in different regions to be successfully booted.

 

All you need is a DS or 3DS flashcard, which runs a special patched launcher file. The code modifies your system to load cartridges from other regions. Once completed, more recent firmware can be installed to play imported games that require it.

 

Keep in mind that this method is not at related to piracy. Users can only play retail games – not ROMs – that have been purchased legally.

 

You can find more information about the workaround here.

http://nintendoeverything.com/disable-3ds-region-lock-with-new-workaround/

 

Fuck yes! Jaki jest najnowszy FW? Az mi sie odrazu zachcialo 3DSa kupowac.

Odnośnik do komentarza

7.0.0-13E

 

Także ten 4,5 to dawno temu i nieprawda. Zaraz pewnie wydadzą jakąś grę/gry, które będą wymagał patcha tak jak tutaj:

 

http://www.eurasia.nu/wiki/index.php/3DS_Games_with_firmware_updates_in_the_4.1_-_4.5_range

 

Mimo wszystko to dobra wiadomość, coś pewnie w końcu ruszy.

Jeżeli ktoś ma 4.5 i sobie zrobi Emu-Nand ( można emulować 7.0.0 - jest wtedy soft odpalany z SD ) to nawet nowe patche mało dadzą :teehee:

Odnośnik do komentarza

Wersja white zakupiona-bundle Marianem 3d i Zelda a link between dodatkowo dokupiona… Jak ogarne co i jak z tymi friend codami to na pewno napisze w odpowiednim dziale…tylko najpierw od Mariana sie musze odkleic. Niestety mam wersje prinstalowana na karte 4 Gb, a chce karte 32 GB wlozyc i czekam z Zelda zanim Mario przejde. Pomyslalem ze sciagne darmowego mariana 3d na nowa karte, ale nie mam zadnego product code w pudelku zeby zarejestrowac konsolke na nintendo club.

Odnośnik do komentarza

 

ale nie mam zadnego product code w pudelku zeby zarejestrowac konsolke na nintendo club.

 

poland@nintendo.de

 

 

Tutaj reklamuj po angielsku. Też nie miałem kodu w pudełku. Wysłałem im numer seryjny ze spodu konsoli i wysłali mi kod do rejestracji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz pin z konsoli to poczekaj na jakąś fajną promocję, aktualnie jest Mario 3D Land. Jak zarejestrujesz konsolę + jedną z gier z listy (Animal Crossing, Fire Emblem i kilka innych), to dostajesz kod na ściągnięcie Mario. No, ale skoro masz, to promocja powinna za jakiś czas wrócić z inną grą/grami. A jeśli nie chcesz ryzykować (że jednak się już nie pojawi, czy coś), to kod na Mario zawsze możesz opchnąć/dać komuś ;)

A sam klub nintendo w Polsce nie istnieje, więc, o ile nie masz nikogo w Niemczech/Anglii żeby odebrał "nagrody" (które wybierasz za zebrane punkty), to w sumie potrzebny nie jest.

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Jeśli masz pin z konsoli to poczekaj na jakąś fajną promocję, aktualnie jest Mario 3D Land. Jak zarejestrujesz konsolę + jedną z gier z listy (Animal Crossing, Fire Emblem i kilka innych), to dostajesz kod na ściągnięcie Mario. No, ale skoro masz, to promocja powinna za jakiś czas wrócić z inną grą/grami. A jeśli nie chcesz ryzykować (że jednak się już nie pojawi, czy coś), to kod na Mario zawsze możesz opchnąć/dać komuś ;)

 

A sam klub nintendo w Polsce nie istnieje, więc, o ile nie masz nikogo w Niemczech/Anglii żeby odebrał "nagrody" (które wybierasz za zebrane punkty), to w sumie potrzebny nie jest.

 

 

 

ale nie mam zadnego product code w pudelku zeby zarejestrowac konsolke na nintendo club.

 

poland@nintendo.de

 

 

Tutaj reklamuj po angielsku. Też nie miałem kodu w pudełku. Wysłałem im numer seryjny ze spodu konsoli i wysłali mi kod do rejestracji.

 

ALe ja w norwegii mieszkam i tu konsole kupilem to gdzie mam pisac o ten kod??

 

 

PS. odpalilem Zelde A Link Between… i jestem zszokowany zaje-bistoscia i grafika, zadne filmiki na youtubie nie oddadza tego jakie wrazenie to robi w 3D, nawet nie ma co porownywac. No i jest to tez moja pierwsza Zelda, jak i pierwsza konsola od Nintendo.

Poszukiwalem konsolki przenosnej do grania w domu-jak sie ma rodzine to nie tak latwo znalezc 2-3 godziny, aby zasiasc przy GTA,wiec padlo na psVite, ktora oddalem z powodu Oleda i jego wad, no i po ograniu stwierdzilem, ze mam to samo i lepsze na ps3. Pozniej bylem bliski wziecia wiiU, ktorym bawilem sie w sklepie i uwazam ze jest przegenialne, ale 1 Zelda i Mario3dworld to dla mnie za malo, Smash i donkey ktore wyjda najszybciej jakos mnie nie interesuja, tak wiec padlo na 3 DSa. Jednak to najlepszy wybor, jak ponadrabiam ten wysyp swietnych gier to sprzedam i kupie wiiU, ktore juz raczej bedzie mialo wieksza biblioteke.

3ds xl swietnie sie uzupelnia z ps3 lub 4. 

Edytowane przez polson
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...