Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Co do pytania nr 7 o podłączenie 3DS do neta poza domem. W konsoli możesz zapisac domyślnie 3 konfiguracje połączenia do neta. Po kablu podłączyć się oczywiście nie da ale to konsola przenośna więc zakładam że to dla Ciebie oczywiste. Ja mam poza routerem stacjonarnym jeszcze taki przenośny z Play i wszystko śmiga bez problemu. Co prawda nie grałem w nic online na tym ale sam net działa spoko (youtube też ale aplikacja taka gówniana że lepiej na komórce wszystko oglądać).

 

PS: Circle Pad Pro olej jeżeli nie grasz w MH. MGS3 i RE to jedyne sensowne gry ale obie pewnie już ograłeś (ewentualnie możesz to zrobić na dużo większym ekranie). Z nowych zapowiedzi to tylko remake Moon może być sensowny pod CPP. Nie warto w tej chwili tego kupować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do pytania nr 7 o podłączenie 3DS do neta poza domem. W konsoli możesz zapisac domyślnie 3 konfiguracje połączenia do neta. Po kablu podłączyć się oczywiście nie da ale to konsola przenośna więc zakładam że to dla Ciebie oczywiste. Ja mam poza routerem stacjonarnym jeszcze taki przenośny z Play i wszystko śmiga bez problemu. Co prawda nie grałem w nic online na tym ale sam net działa spoko (youtube też ale aplikacja taka gówniana że lepiej na komórce wszystko oglądać).

 

PS: Circle Pad Pro olej jeżeli nie grasz w MH. MGS3 i RE to jedyne sensowne gry ale obie pewnie już ograłeś (ewentualnie możesz to zrobić na dużo większym ekranie). Z nowych zapowiedzi to tylko remake Moon może być sensowny pod CPP. Nie warto w tej chwili tego kupować.

 

Super, że o tym wspomniałeś bo byłem pewien, że circle pad można używać w większości grach heh. Więc na razie go olewam, kupię kiedyś z Residentem.

 

W ogóle przeczytałem, że podobno jest niby jakaś opcja-aplikacja na 3dsie, że podczas gry można odpalić notatnik i napisać "coś" w nim. Kurde, mega jak to działa tak jak sobie wyobrażam :P zawsze podczas grania mam zeszyt i długopis. Żeby zapisać coś tam, jakąś notatkę, uwagę czy takie tam a tutaj można pisać bezpośrednio podczas grania na konsoli. Zajebiście; szkoda, że nikt na to nie wpadł na PS4/X1.

Odnośnik do komentarza

 

A właśnie co do tej folii i etiu to widziałem takie zestawy za 50-70 zł z rysikami, etui, pudełkami na gry i ściereczką. Może coś takiego warto?

 

Swoją drogą z tym brakiem ładowarki w zestawie to też trochę śmiesznie...

IMO folie to niepotrzebne widzimisię. Nic się nie rysuje i same w sobie mają taki sens jak folia na smartfonie. Z etui to już zależy, ja do tej pory nosiłem w kieszeni kurtki albo spodni i nic się nie działo, ale ostatnio chyba o ćwiek w dżinsach zahaczyłem wkładając do kieszeni i delikatnie uszkodziłem (może żywica do usuwania rys pomoże). Poza tym 3DS XL to trwała konstrukcja. Reszta, jak rysiki i pudełka na gry czy ściereczka to już twój wybór, ale lepiej wydać 70 zł na grę (ścierki, ryssiki i takie pierdoły na DX.com można za $1 wyrwać) :P

Ładowarki tanie były niedawno na redcoonie + na gruponach jakiś często są zniżki do tego sklepu.

 

3DS to świetny wybór :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko. Idzie do mnie w końcu 3DS XL NTSC z Kanady i zapewne ładowarka z zestawu na wiele się nie przyda. I tu moje pytanie, jaką kupić?

Czy takie coś jak w linku poniżej będzie ok?

http://allegro.pl/ladowarka-adapter-nintendo-3ds-dsi-ll-dsi-xl-ds-i4035375825.html

Czy też może polecacie jakiś inny wybór.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko. Idzie do mnie w końcu 3DS XL NTSC z Kanady i zapewne ładowarka z zestawu na wiele się nie przyda. I tu moje pytanie, jaką kupić?

Czy takie coś jak w linku poniżej będzie ok?

http://allegro.pl/ladowarka-adapter-nintendo-3ds-dsi-ll-dsi-xl-ds-i4035375825.html

Czy też może polecacie jakiś inny wybór.

Moge sie mylić ale wydaje mi sie że potrzebujesz jedynie przejściówki do naszego gniazdka i tyle, ładowarki już od jakiegoś czasu są multi napięciowe Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

 

 

A właśnie co do tej folii i etiu to widziałem takie zestawy za 50-70 zł z rysikami, etui, pudełkami na gry i ściereczką. Może coś takiego warto?

 

Swoją drogą z tym brakiem ładowarki w zestawie to też trochę śmiesznie...

IMO folie to niepotrzebne widzimisię. Nic się nie rysuje

 

3DS to świetny wybór :)

 

hmm nic się nie rysuje, a dwie piękne ryski od dolnej ramki, które po pewnym czasie pojawiają się w każdym clasicu i prawie każdym XL (zależy jak się użytkuje), to dzik

Ludzie, kupujta folie i etui bo później będziecie mieli podobne zagwozdki jak Pan _mike, czyli szpachlowanie żywicą LOLO.

Z jednym sie jednak w 100% zgadzam - 3DS to świetny wybór :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Planuję zakupić w wakacje jakiegoś handhelda. Wygląda na to, że wybór padnie na używanego 3DSa. Na co powinienem zwracać uwagę przy zakupie używki? Jeśli chodzi o konsole nintendo to jestem kompletnym laikiem, bo styczność miałem jedynie z Gameboy'em i Pegazusem, więc nie mam pojęcia o co pytać sprzedawców. ;)

Odnośnik do komentarza

Zobacz jedynie czy na górnym ekranie nie ma odbitej ramki od dolnego ekranu (częsty przypadek, jeśli się nie kładzie szmatki zamykając konsolę) i na to, czy zawiasy są całe (słyszałem, że też jednak pękają, jak w DSLite). Możesz też spytać czy konsola jest z programu ambasadorskiego (jeśli tak, będziesz miał kilkanaście gier z GBC i GBA na starcie). Poza tym, chyba nic nie powinno być popsute i tak dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...