Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć nie wiem gdzie sie podział moj post ale dopiero co dołączyłem do forum. Kupiłem sobie francuska 3ds xl'ke i teraz moje pytanie gry na ta konsole są dostępne tylko na Allegro ? Czy ta konsola umarła w PL? Media ekspert czy media Markt już nie sprzedają...czy ma ktoś z was miejsce godne polecenia gdzie można kupować gry w rozsądnych pieniądzach? Czy poprószy 150zl to normalna za używana grę na ta konsole?

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Nintendo w polsce zawsze było tak popularne, jak wino do obiadu ^^.

Od jakiegoś czasu mamy nowego przedstawiciela, który zaczyna coś tam już robić jednak nadal produkty Nintendo w czołowych sklepach z elektroniką to mega rzadkość. Lepiej natomiast jest w sklepach internetowych typu Electronic Dreams - http://www.electronicdreams.pl/offer.php?cPath=63%A0osCsid=7495bc52d8365928cef294f3dd64605c, Ultima.pl - http://www.ultima.pl/nintendo_3ds/s480_42/ itp. Tam gołym okiem widać działania nowego przedstawiciela - więcej gier, lepsze ceny, więcej sprzętu, bonusy dla preorderowców itp.

Co do cen gier. Gry od Niny zawsze w cenie, czy to nowe czy używane -  jest to ich plusem, jak i minusem.

- minus, gdy trzeba wybulić jak za grę na stacjonarkę.

+ plus, gdy sprzedajemy i nie tracimy tak jak choćby w przypadku gier na Playstation gdzie ceny gier lecą na łeb na szyje i już po pół roku od premier nową produkcje łykniemy za pół ceny. Natomiast gry na sprzęty Nintendo  trzymają fason i na hitowej używce na aktualny sprzęt, stracimy jakieś 20-40 zł max.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wcale nie kosmiczne. 3DS XL trzyma cenę i kosztuje powyżej 700zł. Ty kupiłeś po bardzo okazyjnej cenie, masz szczęście. Co do gier Nintendo w Polsce to trzeba zapomnieć o MM, Saturnach i innych takich. Oni mają wyklepane na Nintendo. Gry kupujemy przez internet, głównie na Allegro. Polecam ElectronicDreams, BestPlay, a z zagranicznych Game.co.uk, Zavvi i oczywiście Amazon. Ceny Nintendo gierek zawsze były wysokie i tu się nic nie zmieniło. Trzeba z tym żyć :) Ma to nawet swoje plusy bo odsprzedając grę nic nie tracisz. Oczywiście zdarzają się fajne okazje, trzeba tylko monitorować aukcje i sklepy.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie nintendo 3ds to najtańsza w eksploatacji konsola. Na początku zainwestowałem w gry na 3ds'a jakieś 500 zł. Od tamtego czasu nie licząc 2 gier na ds'a lecę na wymianie z innymi użytkownikami forum. Ceny gier na 3ds'a nie spadają więc takie Fire Emblem mogłem wymienić z kolega z forum na nowsze o ponad pół roku Link between world. Teraz pokaż mi gre na ps3 lub ps4 która pół roku po premierze będzie warta tyle samo co gra premierowa :D

 

Matematyka jest prosta na 3ds miałem ok 10 gier i obecnie tak jak na początku mam 3 gry na 3ds'a :) Wydałem na nie te 500 zł  (moje pierwsze gry to było Fire Emblem , Luigi Mansion  i Pokemony X) .  Powiem więcej często na grach można zarobić. Takie Ghost Trick kupiłem tu na forum za okazyjną cenę w stanie igła. Sprzedałem na allegro po przejściu za prawie 2 razy większą cenę.

Odnośnik do komentarza

Problem jest wtedy gdy kupiona grę chcesz zatrzymać w swojej kolekcji prawda? Bo jeśli odsprzedajesz to faktycznie sytuacja jest bardzo dobra. Ok przynajmniej wiem gdzie szukać gier dzięki za informacje. A i jeszcze jedno kupując konsole za granica automatycznie gwarancji w pl nie mam tak?

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza

No to oby sie awaryjna nie okazała jak x360:p

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

też się bałem tego bo kupowałem okazyjnie na allegro ale musze ci powiedzieć że 3ds mało awaryjna konsola. Tak na prawdę zepsuć się może od złego użytkowania albo obijania w plecaku etc :)

Odnośnik do komentarza

Hello, starszy kupił sobie 3DSa i się pyta, czy nie można w nim słuchać, mp3. To jak z tym mp3? Trzeba coś wgrywać, czy oficjalnie można odpalić? Jutro mi przywiezie, to chciałbym już mu zrobić od razu.

Ok, mam z google: "wrzuc muzyke na karte sd. Nie wrzucaj jej do folderu 'Nintendo 3ds' ani do 'DCIM' tylko do glownego folderu."

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...