Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem żadnego znaczenia to nie ma.

nie ośmieszaj się kolego i nie dawaj gównianych rad.

Jeez_PS, bierz oryginalną ładowarkę, która będzie działać, jak tralala i przy okazji nie spierdzieli Ci konsoli.

Nieoryginalny badziewi bał bym się podłączyć do swojej konsoli - kto wie, co za papraki to produkowały, a tak w ogóle to takie ładowarki grążą  wybuchem  :nuke:  i w ogóle śmierdzą chińszczyzną na kilometr.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Kupiłem ładowarkę zamiennik bo nie miałem możliwości kupić szybko oryginału, używam jej ponad rok i wszystko jest w porządku, dopóki nie padnie nie kupię nowej. Nie widzę powodu. Konsola działa prawidłowo.

 

Generalnie jestem zwolennikiem oryginalnych akcesoriów, oprócz 1-2 wyjątków kupuję tylko oryginalne.

 

W przypadku ładowarki do 3DSa wyszło tak, że mam nieoryginalną i stwierdzam, że działa prawidłowo i nie widzę powodu aby wydawać ok 50-60 złotych na oryginalną.

Odnośnik do komentarza

ja kupiłem oryginalną na allego za 20 zł no chyba że te wszystkie napisy nintendo ktoś dobrze podrobił:) Tak czy siak od pół roku mi dobrze służy :D

 

@jeez

jak nie masz kasy i zależy ci tylko na graniu 2d to 2ds może być. 3ds wygrywa jeżeli chodzi o wygląd. Ja gram w domu i w pracy więc na 2ds bym się troszkę w pracy wstydził grać. I tak się ze mnie śmieją ale przynajmniej konsola nie wygląda jak gameboy :D

Odnośnik do komentarza

Nie kupiłbym u nich i madgames bez wizyty osobiście. Nie wierzę tym sklepom. Poza tym w idealnym stanie to ta konsolka chyba nie jest. Na większym ekranie widać efekt 3DSa, czyli odbicie mniejszego ekranu. Na allegro nowego 2DSa można kupić już od 429 złotych, a sklep z Wrocławia ma po 489 złotych, nie dali opcji odbiór osobisty, ale można napisać i zapytać, czy można osobiście i czy dadzą jakiś upust.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...