Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno jest duzo perelek o ktorych nie mam pojecia, a pod katem gameplayu sa swietne. Bede musial poszukac watku w ktorym ktos zapytal o tytuly w jakie zagrac (bedac totalnym laikiem pod katem gier od N) i dostal liste ze 30-40 tytulow z podzialem na gatunki :)

 

Sorki...znalazłeś może ten temat? :)

 

Jasne, ze mogę poszukać w googlach jakichś list "top 3ds games" ale bardziej cenie bezpośrednie zdanie graczy, a nie jakieś rankingi.

Odnośnik do komentarza

Powiem wam, ze wkurzylo mnie Nintendo wypuszczeniem tego calego New 3DSa.

 

Bez jaj, czlowiek kupuje drugi model, to ma nadzieje ze juz nie bedzie kolejnego / kolejny nie bedzie sie wiele roznil. No a oni wypuszczaja tu trzeci model, z 2 analogiem (w momencie, kiedy jeszcze zanim wyszedl XL, wypuscili Circle Pad Pro), mocniejszym prockiem (mam nadzieje ze tych exclusive'ow N3DS wielu nie bedzie, heh).

 

Jedyny sposob w jaki Nintendo mogloby to wszystko wynagrodzic, to wypuszczajac nowego Metroida na 3DSa.

 

2D / 2.5D / 3D - jakikolwiek. 3DS spokojnie pociagnalby cos na poziomie Prime'ow z Gamecube'a (sterowanie tez jak ulal - z drugiego analoga sie w Prime prawie nie korzysta).

Odnośnik do komentarza

Rowniez czekam na Metroida - najlepiej jakiegos 2D lub 2,5D, taka gra idealnie nadaje sie na przenosna konsole tym bardziej, ze jeszcze nie bylo zadnego Metroida na 3DS. Dziwie sie, ze jeszcze nic nie wyszlo, przeciez to jedna z najlepszych gier Nintendo - na kazda konsole powinna byc Zelda, Mario i wlasnie Metroid.
 

2DS jest fajny i tani, no i przecież efekt 3d w 3DSie jest do kitu

 
W zwyklym moze tak, ale sami gracze i recenzenci donosza, ze w New 3DS efekt 3D jest znacznie lepszy.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, o to chodzi. Nie chce wyłączyć dźwięku tylko irytującą muzykę :)

 

W ogóle jestem mega zadowolony, że zakupiłem wersję normalną a nie XL. Fajnie to leży w dłoniach i rozmiar ma odpowiedni. Zdziwiło mnie natomiast, że konsola jest dość ciężka jak na takie wymiary. XL pewnie jeszcze więcej waży. Jedyny problem mam z guzikiem do wyłączania/włączania konsoli. Nie wiem jak go wciskać, bo wtedy drugą ręką łapię za guziki na tylnej ściance. Konsolkę muszę jakoś przytrzymać by wcisnąć ten guzik on/off i wtedy wciskam też inne guziki. Mogli gdzieś z boku obudowy dać ten przycisk.

 

 

 

PS. Jakie możecie polecić futerały do New 3DS'a? Są już w ogóle jakieś w sprzedaży?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do kupna 3ds-a na alledrogo i niektóre konsole mają wgrane gry z e-shopu. Zastanawiam się czy jezeli kupie taki egzemplarz to czy po przywróceniu ustawień fabrycznych i zalogowaniu sie na swój Nintendo id(który mam z Wii U) będę mógł pobrać te gry jeszcze raz?

Gry przypisane są do id, do konsoli czy jeszcze jakoś inaczej?

Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do kupna 3ds-a na alledrogo i niektóre konsole mają wgrane gry z e-shopu. Zastanawiam się czy jezeli kupie taki egzemplarz to czy po przywróceniu ustawień fabrycznych i zalogowaniu sie na swój Nintendo id(który mam z Wii U) będę mógł pobrać te gry jeszcze raz?

Gry przypisane są do id, do konsoli czy jeszcze jakoś inaczej?

 

Są przypisane do konsoli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...