Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra widzę, że nikt się nie dowalił do emulatorów, romów, legalności itp. Ostatnio nawet na grupie fejsowej PIXELa zaczęłą się mała wojenka, bo standardowo są i zwolennicy emulatorów, jak i przeciwnicy. Ja interesuje się emulatorami jakoś od 2000 roku, kiedy mając PSXa i przymierzając się do kupna (dostania:) PC, obczaiałem czy te miodne tytuły będę mógł odpalić na PC. I tak poznałem Bleema, czy VGSa - prekursorów emulacji szaraka. Pamiętam, że Sony pozywało do sądu twórców Bleema, a ten jeszcze dodatkowo wyszedł na Dreamcascie, jako Bleemcast :)

Mniejsza z tym, pewnie niedługo założę temat o homebrew na 3DSie. W sumie brak tu takiego tematu, a Nintendo w Polsce nie istnieje (w porównaniu do Sony, cz MS).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Nintendo w polsce istnieje i ma się dobrze, nawet bardzo. Nikola potwierdzi. Homebrew, emulatory zawsze szanowałem, zwłaszcza te pierwsze bo co potrafią zrobić zwykli ludzie czasem jest dość odjechane ;) Dlatego czekam na złamanie Vity, bo ta konsola wtedy dopiero zacznie naprawdę ŻYĆ. Ale piratów nie popieram, gardzę i generalnie hejt 100% :shotgun:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy jeśli na 3DS włączę grę z DS, to tryb sieciowy tej gry będzie obsługiwany w nowszej konsoli?

 

Próbowałem pobrać dodatkowe utwory to Jam With The Band, który jest na DS'a. Skonfigurowałem połączenie WiFi ale w grze wyskakuje błąd i nie da się pobrać dodatkowej zawartości. I teraz nie wiem czy to wina tego, że grając w gry z DS'a na 3DS, wifi nie działa. Czy może dlatego, że serwery gry już dawno są wyłączone.

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Mi to kompletnie nie przeszkadza. Co więcej przeskakuję dość często to na Vitę to na 3DSa i nie mam z tym żadnych problemów, albo jak kto woli: nie razi mnie obraz wyświetlany przez 3DSa. Może jestem dziwny ale twierdzę że taka pikseloza i niska rozdzielczość ma w sobie jakiś taki... urok. :) Smartfony i gierki w 30K nikogo.

 

Edyta: gierki z DSa moim zdaniem wyglądają lepiej niż na DSie, a mam XLa. Takie moje zdanie.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ja miałem wcześniej Xla teraz mam New 3dsa zwykłego i też nie miałem problemów (wszędzie pisali ze z wiekszej na mniejsza ciezko sie przesiasc, ale dla mnie to byla raczej czysta wygoda i osobiscie bardziej mi odpowiadal mniejszy model.)

Odnośnik do komentarza

mam pytanie, czy są do kupienia jakieś skiny na 2ds bądź etui na konsolke(takie w którym można grać nie przechowywać sprzet)? mam problem, posiadam biało czerwonego 2ds i zabierając go do pracy nie mogę na nim grać ponieważ mam brudne dłonie a nie mam gdzie ich umyć, dopiero po skończonej pracy a czasu na granie duzo. ktoś coś wie? z góry dzięki za pomoc :)

Edytowane przez pele15
Odnośnik do komentarza

Tutaj masz naklejki/skiny:

 

https://www.decalgirl.com/skins/Nintendo-2DS-Skins

 

Tutaj np masz etui:

 

http://allegro.pl/nintendo-2ds-etui-sluchawka-super-mario-bros-nowe-i5342675590.html

 

Pomijam już ceny, bo trochę drogo, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz w rozsądnych cenach :)

 

 

 

 

Misiaczki, będę za tydzień miał możliwość potestowania WSZYSTKICH gier Nintendo z E3. Czasu będzie mało na ogarnięcie wszystkiego pewnie, więc pytanie do Was - chcielibyście informacje o jakimś konkretnym tytule czy #nikogo? 

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej interesuje Mario Paper Jam i nowy Fire Emblem, ale to raczej pewniaki, więc nic mi po Twoich testach. :reggie: No chyba że napiszesz tylko czy warto czy nie. Całej reszty nie musisz już spojlować. :)

Odnośnik do komentarza

Tutaj masz naklejki/skiny:

 

https://www.decalgirl.com/skins/Nintendo-2DS-Skins

 

Tutaj np masz etui:

 

http://allegro.pl/nintendo-2ds-etui-sluchawka-super-mario-bros-nowe-i5342675590.html

 

Pomijam już ceny, bo trochę drogo, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz w rozsądnych cenach :)

 

 

On chciał etui w którym będzie mógł grać. A więc case'a jakiegoś.

 

sku_286571_1.jpg

 

Coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...