Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Bawię się z Cubic Ninja i jest sporo kombinowania :/ i freeze konsoli po wciśnięciu home.

Pobrałeś tak w ogóle? :)

---

Mniam, emu SNESa, robione pod bebechy 3DSa:

DSC_0343.jpg

Czyli wykorzystuje pełny ekran, nie zostawiając pasków po boku, ani brzydko nie scaluje jak emu NESa na NDSie.

Może na weekend napiszę jakiś tutorial + może wyjdzie ten hack do IronFall przy okazji, tylko nie wiem, czy można tu pisać takie rzeczy. W sumie to homebrew i w dodatku Nintendo :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

ze względu na większy ekran i baterię? ja mam tu ciężki deal (wielkość - jakość)

Dokładnie tak, przy czym 3ds xl jest duzo bardziej wygodny niz 3ds, a jakość obrazu to juz imo kwestia indywidualna, ale serio nie jest tak ze na 3ds wszystko trzyma sie kupy, a xl wszystko rozpaćkane

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd info ze xl gorszy bo nie mam porownania do malego. Jedno jest pewne - 3ds jest niewygodny w (pipi). Nie tylko z powodu ulozenia albo wielkosci guzikow tylko z powodu okropnego srodka ciężkości spowodowanego wystajacym do tyłu ekranem. Caly czas trzeba przykładać sile zeby trzymac go prosto. Niby to drobiazg ale po paru godzinach rece bolą. A kciuki caly czas sa mocno zgiete i tez bola.. eh

 

 

wiele lat temu kupiłem PSP też właśnie z powodu monster huntera, tylko że w przypadku psp konsola była bardzo wygodna, i bardzo fajnie sie grało. dodatkowo też pograłem w pare innych gierek, ogolnie byłem bardzo zadowolony (...) tymczasem z 3dsem się męcze, poprostu męcze!, oprócz monstera ograłem też pokemony, animal crossing, i fantasy life - wszystkie gry były fajne, chociaż technicznie zacofane. no i ręce mnie bolały cały czas

grałem na klasycznym 3ds. podzielam zdanie o ułożeniu palców.  :reggie:

edit:

@kubson

nowkę ofkors, własnie ten kształt (i optymalny rozmiar ekranu) mnie przekonały. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Używa ktoś jakiegoś gripa do 3DS XL? Ma to sens? Jest wygodniej?

 

Cały weekend grałam w Link Between Worlds i wczoraj wieczorem konkretnie mnie już palce bolały. Dzisiaj mi lekko spuchł nadgarstek.

Tak samo mam z wszystkimi handheldami, a nie mam jakichś szczególnie wielkich dłoni.

Odnośnik do komentarza

do każdego DS / 3DS jest inny grip, konsole mają różne kształty i rozmiary,

 

masa tego leży po $5-10 (wysyłka często w tej cenie) na aliexpress.com (chińskie allegro), np.:

 

New 3DS: http://www.aliexpress.com/item/Plastic-Handle-Grip-with-Stand-for-Nintendo-for-New-3DS-Black/32335606418.html

New 3DS XL: http://www.aliexpress.com/item/Handle-Grip-with-Stand-for-Nintendo-New-3DS-XL-LL-Black/32264400051.html

3DS XL: http://www.aliexpress.com/item/1pcs-Hand-Grip-Handle-Stand-Game-Controller-Case-Plastic-for-Nintendo-3DS-LL-XL-Hot-New/32249921854.html

 

To tylko przykładowe, przypadkowe linki, nie reklamuję ani nie rekomenduję niczego.

Edytowane przez Wieslawa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram już chyba z miesiąc na 3DSie i mam kilka uwag.

* Ta lista friendów to niewypał, czasy ubiegłego wieku.

* Niby dużo jest gier, ale ja gram tylko w starego, sprawdzonego Mariana (Super Mario 3D Land i Mario Kart 7). Na poprzedniku było sporo visual noveli (tego nie cierpię), czy rpgów, platformerów. Tutaj exy wali chyba tylko Nintendo.

* Wkurza ograniczony region, np. następca Nanostray z DSa, jeszcze nie doczekał się wersji europejskiej.

* Przeglądarka www, to również staroć. Facebook, myśli, że siedzę na ajfonie. Ale beeg, czy xnxx działają (huh) i to nawet w HD, za to Youtube - niby w HD, a SD tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...