Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Rayosik, a o co chodzi ze złotymi gwiazdkami ? To są punkty które nie mają daty wygaśnięcia, otrzymywane za kupowanie w eshopie ? Opisz to wszystko dokładnie ; d

 

 

EDYTA :

 

Ok już widzę. jest podział na srebrne i złote monetki w zależności od danej misji. Taki sam podział jest w wykupowaniu nagród.

Tak jak sądziłem, złote monetki z piękną gwiazdką dostajemy za kupowanie w eshopie.

Edytowane przez Tankietka
Odnośnik do komentarza

Wszystko wyjaśniłem w temacie Wii U :dynia:

 

ale już ogarnąłeś widzę ;)

 

złote za zakupy w eshopie i za nie kupimy najlepsze rzeczy w my nintendo, za jednorazowy zakup 20-40 zł dostajemy 10 goldow, a za zakup powyzej 250.01 zł dostajemy 80 zlotych puntów.

 

New Super Luigi U kosztuje 90

 

srebrne dostajemy za pierdoły w stylu zlinkowania konta z róznymi serwisami i Nintendo ID, mozemy je dostac randomowo na samej stronie (tam gdzie chodzi sobie nasz Mii), oraz za logowanie sie na miiverse i eshopie. Z tego co wiem to te wszystkie zdania mają być zmieniane co jakiś czas 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Czy to jest ten update ktory ma przywiązać gierki do konta a nie do konsoli?

 

Trzeba jeszcze poczekać na nowego eshopa, ten będzie umożliwiał zakup już przez www normalnie na konto.

 

Już mamy tego zalążek, flipnote studio 3D można pobrać przez WWW i automatycznie ci się pobierze na konsolę

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chociażby obsikanie klientów wersji pudełkowych. Za kupowanie nowości w pudełkach nie uczestniczymy w programie lojalnościowym. Zaczyna się ujednolicanie usługi , przypisywanie gier do kont i premiowanie wersji cyfrowych. Może się mylę, ale dla mnie jest tylko kwestią czasu gdy w pudełkowych pojawi się zdrapka z kodem przypisujący dany egzemplarz gry na stałe do konta. Zresztą NX może być oparty w całości na chmurce, pojawiają się takie głosy. Zobaczy się.

Edytowane przez Tankietka
Odnośnik do komentarza

 Może się mylę, ale dla mnie jest tylko kwestią czasu gdy w pudełkowych pojawi się zdrapka z kodem przypisujący dany egzemplarz gry na stałe do konta.

 

Takie coś już jest w przypadku niektórych gier ;) Zobaczymy jak to będzie, nawet jeśli miałyby być same pudełka z kodem na cyfrową wersję, to jak dla mnie może być, grunt, żeby mieć co na półkę postawić, choć naturalnie wolałbym mieć w środku fizyczny nośnik. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...