Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

No to wspaniale. :)

 

Co jeszcze byście polecili z gierek? Może jakieś inne platformery/gry logiczne?

Luigi's Mansion 2

 

warto rownież sprawdzić imo Ghost Recon Shadow Wars, bdb strategia turowa która można wyrwać za grosze

 

Mario Kart 7

 

oraz wszystko na liście Rayosa

 

Miałeś DS ? bo jak nie to grania będziesz mieć na lata

Odnośnik do komentarza

Co jeszcze byście polecili z gierek? Może jakieś inne platformery/gry logiczne? 

 

Grałeś w Phoenixy na dsie? Jak nie to masz już must have na dzień dobry no i dorzuciłbym 999, ale nie wiem czy w tym przypadku nie odrzuci cię japońszczyzna. Na 3dsie za mało grałem wiec nie polece nic.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

@kubson, bluber

 

Tak, miałem DS-a pożyczonego. Ograłem na nim GTA: CW, które według mnie było genialnie zrobione. Grałem też w NSMB, które mnie doprowadziło do lekkiej frustracji i dałem sobie spokój. Z Phoenixami mam ten problem, że grałem w jedynkę i rozwiązałem 3 sprawy, ale gra zamiast pozwolić skupić mi się na sprawie to ciągle wyskakiwała z tą zyebaną Mayą. O jak mnie ona wkurwiała tym swoim bezsensownym gadaniem i zrobiłem rage quita. Więcej nie ograłem bo już musiałem oddać konsolkę. 

Odnośnik do komentarza

@kubson, bluber

 

Tak, miałem DS-a pożyczonego. Ograłem na nim GTA: CW, które według mnie było genialnie zrobione. Grałem też w NSMB, które mnie doprowadziło do lekkiej frustracji i dałem sobie spokój. Z Phoenixami mam ten problem, że grałem w jedynkę i rozwiązałem 3 sprawy, ale gra zamiast pozwolić skupić mi się na sprawie to ciągle wyskakiwała z tą zyebaną Mayą. O jak mnie ona wkurwiała tym swoim bezsensownym gadaniem i zrobiłem rage quita. Więcej nie ograłem bo już musiałem oddać konsolkę. 

 

OLABOGA stary, to nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo się lista Twoich gier do ogrania powiększy :obama::fsg::banderas:

Żeby nie było, że robię sneaky edita:

 

 
Super Mario 64 DS
Trylogia Phoenix Wright
Professor Layton 4 czesci
NSMB
Mario Kart DS
Pokemon D/P/P
Pokemon HG/SS
Pokemon B/W
Pokemon B2/W2 (to i wyzej IMO najlepsze poki ever)
3 świetne castlevanie
Contra 4
Dwie zeldy
Metroid Prime Hunters
Mario & Luigi Partners in Time
Mario & Luigi Bowsers Inside Story (najlepszy Mario & Luigi)
Adwance Wars DS i Dark Conflict
Dragon Quest IV
Dragon Quest V
Dragon Quest VI
Dragon Quest IX
GTA CW
Ninja Gaiden Dragon Sword
The World End With You
999
Hotel Dusk
Tetris DS
 
I.
 
TAK.
 
DALEJ.
 
Bo to zaledwie czubek GÓRY LODOWEJ
Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Zwykły 3DS już do mnie jedzie, mam tylko dwa pytanka związane z ładowaniem konsolki. Ile średnio na jeża trzyma bateria? I czy dobrze myślę, że podobnie jak w PSP, można grać, jednocześnie ładując baterię na kablu?

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Zwykły 3DS już do mnie jedzie, mam tylko dwa pytanka związane z ładowaniem konsolki. Ile średnio na jeża trzyma bateria? I czy dobrze myślę, że podobnie jak w PSP, można grać, jednocześnie ładując baterię na kablu?

 

Ad. 1 - 4-5h, w zaleznosci od gry i podswietlenia moze i nawet 6 a nawet i 3 :gayos:

 

Ad. 2 oczywiście, że można 

Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza

Nikt nie wspomnial o Ghost Trick, proponuje masowe bany z dzialu Nintendo DS/3DS :reggie:

 

Jeszcze:

 

GHOST TRICK

FF Tactics Advance 2

Elite Beat Agents

Fire Emblem Shadow Dragon

Radiant Historia

SMT Overclocked Devil Survivor

Knights in the Nightmare

Mario vs Donke Kong march of minis 2

Inazuma Eleven

 

z 3DS tez by sie pewnie znalazlo kilka extra gierek ale nie oszukujmy sie, suteq predzej sie zesra złotem niz to wszystko ogra wiec jesli Ci nie przeszkadza troche japonszczyzny to...

 

DS:

 

THE WORLD ENDS WITH YOU

GHOST TRICK

999

Ace Attorney

 

Do poduszki albo jak bedziesz w jakims motelu na wyjezdzie :obama:

 

Hotel Dusk

 

3DS:

 

Zelda Link Between Worlds

Super Mario Land 3D

Kid Icarus

Fire Emblem

Bravely Default

Harvest Moon A New Beginning

Ocarina of Time

 

Reszte pozniej :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zwykły 3DS już do mnie jedzie, mam tylko dwa pytanka związane z ładowaniem konsolki. Ile średnio na jeża trzyma bateria? I czy dobrze myślę, że podobnie jak w PSP, można grać, jednocześnie ładując baterię na kablu?

Masz ładowarkę?? Bo jak ja kupiłem N3DS to nie miałem w zestawie ;)
Odnośnik do komentarza

Z DS'a chyba nikt nie wspomniał o trzech Castlevaniach (Dawn of Sorrow, Portrait of Ruin i Order of Ecclesia).

Poza tym podpisuję się rękami i nogami pod poleceniem Ghost Trick przez Veliusa.

Z logicznych polecę jeszcze koniecznie Picross 3D, jak dla mnie najlepszy z gatunku na DS. Jak się spodoba to śmiało można importować 2jkę na 3DS'a z JP.

edit:
Rayos wspominał o Castlevaniach, wybacz, przeoczyłem :rayos:

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

:dog: to może zamiast 2DS/3DSa, kupi sobie DSa :reggie:

Nie widzę sensu kupowania dwóch różnych sprzętów skoro mogę kupić jeden do wszystkiego. Wyjątkiem było Wii, które kupiłem bo aby grać w gry z Wii na WiiU i tak musiałbym kupić kontrolery, które są drogie i kupić samą konsolę było bardziej opłacalne.

 

 

 

z 3DS tez by sie pewnie znalazlo kilka extra gierek ale nie oszukujmy sie, suteq predzej sie zesra złotem niz to wszystko ogra wiec jesli Ci nie przeszkadza troche japonszczyzny to...

A przeszkadza. :cool:

 

Generalnie najpierw będę ogrywał must have'y i bardziej popularne tytuły, a potem jak to ogram i będę miał chęci to wezmę się za coś całkowicie nowego i być może padnie na jakąś japońszczyznę. :)

 

 

P.S Serio Velius polecasz mi grę o farmerze? :reggie: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

Nie widzę sensu kupowania dwóch różnych sprzętów skoro mogę kupić jeden do wszystkiego. Wyjątkiem było Wii, które kupiłem bo aby grać w gry z Wii na WiiU i tak musiałbym kupić kontrolery, które są drogie i kupić samą konsolę było bardziej opłacalne.

 

 

 

Yyyy? Ale jak kupiłeś samo Wii, to też musiałeśdo tego mieć kontrolery, co nie? Więc albo je wcześniej miałeś, albo musiałeś kupić razem z konsolą. A jak miałeś kontrolery, to co za problem je podpiąć pod Wii U?. A jeśli kupowałeś Wii z kontrolerami, to nie lepiej było kupić Wii U z kontrolerami? przecież nie ma różnicy czy wiimot do Wii U czy do Wii bo to to samo xD 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No jak kupowałem Wii to miałem z kontrolerami, ale nie mogłem ich podpiąć pod WiiU, bo nie mam WiiU, a nie będę trzymał Wii do czasu WiiU, bo mam zasadę, że jak ogram to co mnie interesuje to się pozbywam sprzętu. Następny po Wii jest właśnie 3DS, a potem dopiero WiiU(czekam też na zapowiedź NX i możliwej obniżce U). 

Jakoś też lubię ogrywać gry na sprzętach, na których te gry wyszły, wyjątek to jakieś starocia. Poza tym w swoim pokoju nie mam na tyle miejsca aby bawić się wiilotami dlatego grałem w drugim pokoju gdzie jest telewizor bez HDMI(tak, jeszcze takie coś mam w domu ;) ) więc nie mógłbym sobie pograć na WiiU w gry z Wii. Także konflikt interesów. 

 

EOT :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Mam pytanko jeśli chodzi o używanie konsolki. Otóż samą konsolę będę zabierał praktycznie codziennie aby pograć w podróży i tu pytanie czy jej się nic nie stanie? Jakieś zimno czy coś nie zaszkodzi jak będę miał ją tak luzem nosił w plecaku? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...