Skocz do zawartości

Którą konsole wybrać? X360, PS3, czy Wii? NDS czy PSP?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn tak miałem wątpliwości co do samej konsoli chodzi mi o to że w tym roku więcej exów wyjdzie na ps3 i czy ta liczba nie zacznie wrastać a na x-ie się zatrzyma

 

I patrząc w co bym chciał zagrać to jest tak

 

X360

 

Fable, Forza, Halo, Alan wake, GOW

 

Ps3

 

Uncharted,Motor storm Infamous

 

Bo reszta typu killzone czy Gran turismo nie przypadły mi do gustu

 

 

Edytowane przez PASIUR123
Odnośnik do komentarza

Moge Ci powiedziec, ze liczba na obu konsolach bedzie rosnac, tylko problem polega na tym jakie to beda gry.

 

Microsoft wypowiedzial sie nie raz, ze chce mocno wspierac Kinecta i glownie marki ekskluzywne to beda niemu poswiecone. W przypadku Sony zarowno beda wychodzic gry dla harcdorowych graczy jak i na Mova w stylu Start the Party czy The Shoot.

 

Tak przynajmniej zapowiada sie ten rok do konca i pewnie przyszly rowniez.

 

W przypadku X360 nalezy sie glownie cieszyc tym co wyszlo do tej pory.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

z Xboxem się przeprosiłem i kupiłem nowy dysk, save'y teraz lecą na karte pamięci, a co do 3DS'a to faktycznie lista tytułów startowych jest słaba, poczekam aż wyjdzie więcej ciekawych gier, w końcu 1k zł piechotą nie chodzi i poluję na DS lite ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dlaczego ma Ci ograniczyć granie na Ps3 ? Ja mam w domu obie konsole i jestem zadowolony. Zboxa spiraciłem BO NIE ZAPŁACE ZA GRANIE NA SIECI ! (!!!), a na plejaku mam zabawę online i wszystkie gry z cyfrowej. Gry na których mi zależy kupuję, ale na Xpudle zawsze mogę sprawdzić czy warto - takie duże demo :)

 

Bierz Xboxa ale nie oddawaj Ps3 !

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Ja na PS3 zawiodłem się srogo. Od dłuższego czasu mam Xbox 360 i jest to cały czas moja podstawowa konsola. PS3 kupiłem jako drugą konsolę do pokoju dzieci bo wkurzało mnie że ciupią w Viva Pinata albo Banjo&Kazooi kiedy ja chcę w Gears of War ;) i to jeszcze na moim koncie wystawiając na pośmiewisko wśród znajomych na liście :)

Subiektywne wady PS3 doskwierające użytkownikowi Xboxa:

1. Zawiane menu (może to kwestia przywzwyczajenia do dashboardu). Konsola źle rozpoznała rozdzielczości telewizora przez co menu było widoczne ale przy włączeniu gry telewizor robił "pstryk" i ekran gasł. Ze dwie godziny mi zeszło zanim odkryłem właściwe ustawienie i dodatkowych parę minut zanim dobrałem właściwy parametr. Xbox nie miał takich problemów.

2. Pad jakiś taki nieporęczny. Jak tu łapy na tym ułożyć? Cyngle takie małe i wyprofilowane w nie tą stronę co trzeba i te bumpery takie duże i też nie mogę się do nich ustawić.

3. Sieć. Mówię uczciwie że nie grałem na multi ale PS3 wysiada moim zdaniem już na wstępie za brak tak rozbudowanej "otoczki" jaką ma Xbox. Brak portalu typu xbox.com. Na psn na kompie mogę sobie podpis do forum ustawić. Na xbox.com mam dostęp do tej samej funkcjonalności co na konsoli. Poza tym akcesoria. Do xboxa dodany jest head set co już mówi samo za siebie co do tego na jakiego typu rozrywkę jest konsola nastawiona.

 

Najbardziej zawiodłem się na grach. Tyle się naczytałem na forach jaką to grafę ma PS3, że xbox wysiada i w ogóle. A tu... szału nie ma. Mój lineup ogranicza się do LBP2 i tytułów z promocji po zwisie psn (inFamous, Dead Nation, Wipeout HD i Ratched). Takiego inFamous włączałem z wypiekami na twarzy. Myślałem że ekskluzywna gra dla PS3 mnie zmiażdży. A tu dupa. Pierwszy Assassin's Creed mimo że starszy i multiplatformowy ma lepszą grafikę. Dzieciom też ta konsola nie przypadła jakoś szczególnie do gustu.

 

Efekt jest taki że dzieciaki dalej wiszą mi na Xboksie a na PS3 to tylko młodsze ogląda bajki na youtube. Epic fail ;(

 

Cały czas liczę na to że uda się kupić jakieś God of War albo Uncharted ale w natłoku premier na priorytetowego u mnie ixa szybko to chyba nie nastąpi ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale ogólnie to dobry jesteś ;) Masz gry, które nie słyną z oszałamiającej grafiki po czym piszesz, że jesteś zawiedziony. To, że PS3 ma najlepiej wyglądające exy to nie znaczy, że każda ich gra zrywa czapkę :P

 

Sprawdź sobie Killzony, Uncharted 2 (wkrótce 3) czy God of War 3 i wtedy pisz o grafice.

 

BTW. A inFamous to pierwsza gra Sucker Punch na PS3, z inFamous 2 zrobili spory skok w grafice.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zawiodłem się i musiałem żale wylać :) Nie spodziewałem się fajerwerków, ale właśnie fakt, że inFamous wygląda gorzej niż starsza od niego gra też "piaskownicowa" lekko mnie zbiło z tropu. To jest oczywiste, że nie można jej porównać do korytarzowych strzelanek jak Gears of War czy Killzone. Znacznie mniejszy obszar działania w tych ostatnich zostawia więcej mocy na wizualia. Kurcze, przecież w tym samym roku wyszedł drugi Asasyn, który graficznie wciąga inFamous nosem.

 

Po prostu odpalając ekskluzywny tytuł, będący w chwili premiery omalże system sellerem (a przynajmniej pamiętam masę reklam i entuzjastycznych recenzji) spodziewałem się więcej i się zawiodłem.

Za to np. Ratched & Clank przypadł mi od razu do gustu - niezły humor.

 

A na God of War, Killzone, Uncharted i Heavy Rain i tak sobie ostrzę zęby, ale pierwszeństwo ma Gears of War 3, Forza 4 i Halo Anniversary :)

Edytowane przez radekw
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...