Skocz do zawartości

Którą konsole wybrać? X360, PS3, czy Wii? NDS czy PSP?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Albert Wesker

A ja mam pytanie: czy lepiej kupic tańszą starszą wersję PS3, czy Slima? Wielkośc dysku nie ma znaczenia (to trzecia konsola w domu, więc mało będę na niej grał), estetyka też nie.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Mało w sensie tylko w exy, i to te najlepsze. Właśnie gdybym miał kupowac fata to używanego, dlatego chyba, dla świętego spokoju, kupię nową slimkę. Tyle, że musi stac pionowo, więc pewnie jakaś podstawka będzie konieczna... Ogólnie mam ochotę tylko na kilka gier: Uncharted 1/2, Killzone, Wipeout, God of War 1/2/3, Ratchety. Na starcie wezmę Killzone 2 właśnie i Wipeouta.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Uncharted wezmę jak jakaś dobra dusza podzieli się ze mną cyfrowym Wipeoutem :) U mnie Xbox leży, więc nie ma możliwośc oparcia o niego PS3 ;] Grigori, co byś jeszcze na początek polecił ze starszych gierek (no bo po co mam grac w nowości, jak mam tyle zaległości)?

Odnośnik do komentarza

Grigori grozisz mi? ;]

 

W sumie na PS3 mysle ze najbardziej wartym uwagi tytulem jest GoW3. Kupie tego kolocka Sony dla GoWow i jako odtwarzacz multimedialny, moze potem wydadza jakies inne gry :woot:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Fajny, bo to od znajomego, więc sprzęt jest pewny. Właśnie też się zastanawiam, czy naprawdę nie kupic nowej. Przecież aż tyle gier mi nie jest potrzebnych jednocześnie. A co nówka to nówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o gry, w które warto zagrać na PS3 to z mojej strony mogę polecić:

God of War III

LittleBigPlanet

Uncharted 1,2

Killzone 2

Wipeout HD

Heavy Rain

Valkyria Chronicles

Heavenly Sword

Ressistance 2

Demons Soul

Ratchet & Clank: A crack in time

Jest jeszcze Yakuza 3 i Folklore ale to są dość specyficzne pozycje i nie każdemu mogą się spodobać...

 

Co się tyczy awaryjności, to sam mam już ponad 2,5roku PS3 fat 40gb i działa bez zarzutów. A gram na niej dość intensywnie. Ale gdybym miał teraz wybierać, to jednak rzeczywiście wybrać lepiej wersję Slim. Ot jeszcze mniejsza szansa na awarię niż w przypadku wersji fat.

Życzę powodzenia w zakupie konsoli i miłego użytkowania. Jestem pewien, że się nie zawiedziesz.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Mało w sensie tylko w exy, i to te najlepsze. Właśnie gdybym miał kupowac fata to używanego, dlatego chyba, dla świętego spokoju, kupię nową slimkę. Tyle, że musi stac pionowo, więc pewnie jakaś podstawka będzie konieczna... Ogólnie mam ochotę tylko na kilka gier: Uncharted 1/2, Killzone, Wipeout, God of War 1/2/3, Ratchety. Na starcie wezmę Killzone 2 właśnie i Wipeouta.

 

a nie lepiej od kumpla pożyczyć te ps3 jak tylko w te 6-7 gier chcesz zagrać ? szkoda kasy :) Albo wymiana na 2tyg, ty mu dajesz x360 a on ci ps3.

Gry szybko przejdziesz i ps3 będzie się tylko kurzyło. Co do awaryjność to ludzie bardziej chwalą sobie grubasa niż slima.

 

z gier które mogę polecić to:

 

U1/U2

KZ2

Ratchety

Motorstorm 1

Pixel Junk Monster - rewelacja, oraz Super Stardust HD + Trine

 

 

nie polecam:

GOW3

HR

 

aha i LBP polecam, czysty fun

Edytowane przez bigdaddy
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Albert: Bierz nową konsolę, jedna potencjalna awaria i to co zaoszczędzisz szlag trafi, a tak to kupisz w Empiku i będą mogli Cię cmoknąć w pompę ;). Święty spokój przez okres gwarancji też chyba jest coś wart.

 

Grigori: SC:C w UE 16 kwietnia.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
nie polecam:

GOW3

HR

Dobre, żart miesiąca. Można nie lubić danych klimatów ale żeby pisać takie hasła to już naprawdę trzeba być fanboyem...

Hehe to raczej nie żart.

 

A tak serio też się zastanawiam jak można nie polecać gry, w którą się nie grało.

Piję tutaj do HR.

 

Btw gdybym nie miał Ps3 i zadał pytanie tutaj na forum. Że chcę, kupić Ps3 i jakie gry wybrać. I dostałbym odpowiedzi, nie graj w HR, nie polecam HR. Nie polecam GoW3.

A nie daj Boże, posłuchałbym tych bzdur. To chyba bym się powiesił (albo daną osobę), że posłuchałem desperatów i straciłem okazje zagrania w takie perełki.

 

Albert przecież masz doświadczenie w grach i to nie małe. Patrząc na Twój wiek i wypowiedzi. Poza tym prawie każdego exa masz demo.

Więc śmiało sam dokonasz wyboru. Co najpierw i czy w ogóle.

 

PS. Nie słuchaj tych bzdur, żeby nie grać w HR czy GoW3. Bo stracisz możliwość sprawdzenia jednych z gier tej generacji.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...