Skocz do zawartości

Red Dead Redemption


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów (Made by SłupekPL - TM)  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków w RDR? (Made by SłupekPL - TM)

    • - Greenhorn (Bardzo łatwe)
    • - Buckaroo (Łatwe)
    • - Gunslinger (Średnie)
    • - Legend (Trudne)
    • - Clint Eastwood! (Bardzo trudne)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

mam taki problem gra nie zalicza mi niszczenia kryjówek gangów.

Np jestem juz w meksyku wiec po Fort mercer.

Jade do Nosalidy. Tam siedzi jakis general i gadam z nim i dostaje misje rozwalenia tego siedliska zla ;)

niszcze je. Pojawia sie napis Nosalida Complete ale trofeum nie dostaje. Tak samo jak mam w strojach. Aby zdobyc jakas czesc musze np wyczyscic kryjówke lowców skarbów.

Robie to, ale nie dostaje skrawka i do trofeum tez mi tego nie zalicza...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jest ktoś chętny na zrobienie Go Team i The Quick and Everyone Else? Prosta sprawa jak sie dobrze zorganizuje, dobtrze by bylo zeby ktos mial HS aby wszystko dobrze skoorydynowac bo ja akurat nie mam.

 

Sposób na te trofea -

, http://www.ps3trophies.org/forum/red-dead-redemption/89713-tips-boosting-quick-everyone-else-go-team-group.html
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

hej mam pytanie;]

bo chce zdobyc 100% gry i i szukam wlasnie wszystkich "stranger" do przejscia 100% trzeba odszukac i przejsc wszystkich18 a lacznie jest ich niby 19, zabralem sie za to po przejsciu gry, no i wlasnie czytalem ze teraz nie moge zrobic 2 "stranger" a dokładnie: "

- "Deadalus and son" i

- "I know you"

Czyli odzsukam tylko 17!. Wiecie moze czy 100% w takim wypadku bedzie zaliczone? nie chcial bym przechodzic jeszcze raz calej gry :confused: :)

 

 

 

 

dobra juz nie ma problemu po wykupieniu wszystkich map pojawił sie 18 stranger na mapie był nim "Deadalus and son" :D

Edytowane przez leman
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...