Skocz do zawartości

Red Dead Redemption


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów (Made by SłupekPL - TM)  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków w RDR? (Made by SłupekPL - TM)

    • - Greenhorn (Bardzo łatwe)
    • - Buckaroo (Łatwe)
    • - Gunslinger (Średnie)
    • - Legend (Trudne)
    • - Clint Eastwood! (Bardzo trudne)


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ok 23.00 probowalem dodac cie do frindsow ale chyba cie nie bylo , razem z Kyo i innymi typami probowalismy zrobic KINGPIN. Z ustawki wyszla zenada , zrobilem ja i tylko jeden typek , w pewnym momencie brakowalo nam tylko jednej osoby.No i chyba w zwiazku z czekaniem ludziom zaczely puszczec nerwy i walili do wszystkiego na oslep.

 

 

Zrobienie tego trofika dla wszystkich powinno zajac ok 10-15 minut , po 2h mialo tylko dwoch i team sie rozpadl. :verymad:

Edytowane przez darkknight
Odnośnik do komentarza

Dobra, potrzeba więcej chętnych - szukam ludzi, którzy pomogą z Kingpinem i innymi trofeami multi z DLC. Sam mogę pomóc z Posse Up, Go Team i innymi takimi.

 

1) Khadgar_PL

1) Old_Kyo

 

Najlepiej weekendy...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś ma chęć na jakieś puchary poza Kingpinem? Ja dziś grałem multi i trochę powbijałem, ale część z nich jest prawie niewykonalna(np. w pokera i kości nikt nie gra). Do większości potrzeba tylko dwóch graczy, do bodaj dwóch - czterech. Jeśli ktoś mi pomoże, odwdzięczę się pomocą z dowolnym pucharkiem w multi. :) Piszcie tu albo na PSN. Na kingpina oczywiście też jestem chętny, potrzeba jeszcze trzech do pomocy.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

W advanced coop tez chętnie z kimś kumatym pogram :)No i pokusiłbym się o zrobienie The mother lode :

Gold medal all Advanced Co-Op missions. Próbowałem to zrobić z pierwszymi lepszymi osobami gdy dołączałem go gry ale to raczej nierealne. W 4 dobre osoby powinniśmy to zrobić ,może któregoś dnia byłby ktoś chętny do wbicia tego pucharku?

Edytowane przez fredybizkit
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

witam, poszukuje chetnych/chetnego do pomocy przy wbiciu 4 pucharkow.

 

Slow on the draw - 10 asyst w pojedynczym hideoucie w lobby.

The Quick and Everyone Else - najlepszy gracz w 3 dowolnych meczach FFA.

Go team! - byc w wygrywajacej druzynie 4 razy.

 

do tego dochodzi jedno Hidden Trophy ktorego nie znam - jest ono umiejscowione na liscie pod Redeemed a nad Heading South on white Bronco.

 

 

i jeszcze pytanie: sa 2 trofea za nabicie 500 killi dowolnym pistoletem/rewolwerem i 500 killi zamontowanym dzialkiem. jest napisane ze w dowolnym trybie, czyli singiel tez sie liczy? i czy zamontowane dzialko to armata, czy tylko gutling gun?

 

chetni do pomocy prosze o kontakt na gg 1169149

 

serdecznie dziekuje za jakakolwiek pomoc i chetnie sie odwdziecze pomoca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...