Skocz do zawartości

Red Dead Redemption


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów (Made by SłupekPL - TM)  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków w RDR? (Made by SłupekPL - TM)

    • - Greenhorn (Bardzo łatwe)
    • - Buckaroo (Łatwe)
    • - Gunslinger (Średnie)
    • - Legend (Trudne)
    • - Clint Eastwood! (Bardzo trudne)


Rekomendowane odpowiedzi

Trofiki ze wszystkich DLC - http://trophyhunters.pl/poradniki/retail/Red-Dead-Redemption/dodatek/

 

Jakby ktoś miał chęci to pogram w coopa w RDR. Gre będę miał na początku następnego tygodnia, ale w kwietniu mam dużo wolnego czasu więc zarówno weekendy jak i niektóre dni tygodnia do godzin późniejszych mi pasują. Chętnie się pobawię. Głównie mam zamiar wbić tylko platynke ale jak się ktoś znajdzie to trofea z DLC też można powbijać :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

no (pipi) a mi ta pinda bonnie dala tego zoltego i juz 5 misji sie poszlo walic....

Nie martw się, misje są dalej naliczane.

 

@Neo

Możesz wysyłać zaproszenie, na RDR zawsze mam ochotę :thumbsup:.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

@Najtmer albo ja nie ogarniam albo nieźle Cię pogrzało, no sorry ale Ty jesteś w(pipi)iony, obrażasz bo nie możesz wbić trophy? :blink:

 

Nikt się do nikogo nie uśmiechał tylko wspólnie grubo graliśmy przy okazji ustawiając się i wbijając puchary. Kto chciał to robił/grał, kompletnie nie rozumiem Twoich pretensji... chyba jakieś prowo. Nie przypominam sobie żebyś akurat nam kiedyś pomagał a teraz Cię wykiwaliśmy...

no kurde ziom, serio, nie mam nikomu za zle, po prostu sie naw.(pipi)ialem, bo staram sie i nie daje rady, puchar jest rzeczywiscie chamski. dlatego bylbym OGROMNIE wdzieczny jesli ktos by pomogl mi go wbic. sam probowales wiec wiesz jak jest (no, a wyobraz sobie, ze jest X razy trudniej...). (kratos, skoro nie masz tego trophy, to mozesz zrobic ze mna).

 

z toba bylyby 4 osoby chetne na ustawke a przydaloby sie tak 6-7-8 zeby to poszlo gladko przy workach w armadillo.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

zrobie chętnie te 2 trophy :thumbsup: a ma ktoś jakieś wskazówki jak zrobić most wanted?

jesli nie masz trophy za 500 kill z armaty, to warto to robic w el presidio z 1-2 osobami, wtedy jest i wiecej miesa do ubicia i zawsze ktos ubezpiecza i wyczyszcza dziedziniec. no i jesli 2 atakuje z dzialek na froncie to Mexican Aarmy nigdy sie nie moze zdecydowac do kogo pruc =]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...