Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

Czas mam mocno przeciętny a mianowicie 10:375 i ile dobrze mówię. Nigdy nie miałem dobrych startów. Aparat wziął mój ojciec do roboty, a wraca rano także teraz nie wrzucę. Bo zapomniałem zgrać na piecka ;/.

Koniec tej zabawy. Jedziemy coś na serio? Koniec rundy byłby w przyszłą Niedzielę o 22. Ja bym czas wrzucił już w czwartek, bo wyjeżdżam, ale na pewno wezmę udział i zmiażdże czasem ;)) Nawet jeśli weźmiemy udział we 3 tzn. ja, Ty i maciekww to już będzie kontent. Jeśli passuje, to jeszcze dzisiaj podam trasę i wóz. tzn. w ciągu godziny, dwóch podam :D

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Co masz na myśli pisząc "wykiwał" :P ?

 

skopał nam pupy

 

 

@orion50 - zapodaj ale nic nie obiecuję

 

@Michał102 - długo wytrzymałeś z tym pa... pa... turnieju :D

 

 

No i niespodzianka. Dla zwycięzcy nagroda - niespodzianka, którą wyślę do zwycięzcy jak najszybciej dam radę.

 

pewnie trafi do Starachowic :D

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

No i niespodzianka. Dla zwycięzcy nagroda - niespodzianka, którą wyślę do zwycięzcy jak najszybciej dam radę.

 

Noooooooooooo... to teraz frekwencja przebije wszelkie oczekiwania :D:D:D

 

Edit

@Maciek - jeszcze jedną rundkę w miłej atmosferze można śmignąć, ale jak sam widzisz frekwencja jest delikatnie mówiąc cienka i w związku z tym, taki turniej nie ma sensu :confused:

 

@Orion - Race Pro jest świetny, ale jak masz "jako takiego" pieca, to lepiej pograj w GTR Evo bo hula w 60 klatkach (Race Pro tylko w 30 a to niestety w takich grach przeszkadza).

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że to podniesie frekwencje chociaż trochę. Powiem tylko tyle, że nagorda to gadżet związany z grami, może jakaś gra... kto wie.

 

TRASA : Mazda Raceway Laguna Seca

SAMOCHÓD - 2005 #18 TAKATA DOME NSX - taka zielona ;)

 

Umawiamy się, że nie tniemy tej nieśmiertelnej szykany. Jestem Wam w stanie uwierzyć na słowo. Kiedyś jechaliśmy taki turniej w GT4 i uznałem, że warto to powtórzyć w Fm3 :)

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Będzie świetna zabawa :)

Bardzo wymagający tor i bardzo fajne autko ;)

 

Edit:

Co do cięcia tej szykany, to nie będziesz musiał nikomu wierzyć na słowo ;)

Wymyśliłem właśnie jak udowodnić, że okrążenie jest czyste (bez wykrzyknika).

Cała operacja sprowadzi się jedynie do cyknięcia drugiej dodatkowej fotki. Co i jak dokładnie zrobić opiszę rano :)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Ok. Jest pierwszy czas po paru kółkach. Wszystko seryjne.

 

1:19:968 - niesamowity feeling jak się jest na szybkim kółku i chce się płynnie pokonać te wszystkie łuki. Będzie dobra runda.

No jak dla mnie bomba. Ciekawe co tam wymyśliłeś :)

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

robisz kółko, zatrzymujesz auto i walisz foto czystego przejazdu (bez trójkąta czy tam wykrzyknika) następnie dajesz pauzę i robisz druga fotkę - tym razem z nazwa pojazdu, jego klasą i czasem. chyba o to chodzi Michałowi.

 

no nic - trzeba w opcjach przestawić żeby mi się czasówki wyświetlały - wszystko mam powyłączane oprócz prędkościomierza

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

@Maciek - dokładnie :thumbsup:

 

Tak to powinno wyglądać:

http://i49.tinypic.com/358nif9.jpg

http://i45.tinypic.com/20j48yg.jpg

 

Praktycznie niema możliwości zrobić 2 razy okrążenia co do 1 tysięcznej sekundy, także ten sposób jest najbardziej wiarygodny.

Szkoda, że wcześniej nie wpadliśmy na taki pomysł...

 

PS. aparat położyłem na stole, to nawet ujęcie jest na obu fotkach identyczne :D

Odnośnik do komentarza

A ja znów kierownicę do X'a posiadam. Niedawno kupiłem Logi DFX, ale mam ją ochotę wy(pipi)ać przez okno, bo z racji braku Force Feedbacku do niczego się toto nie nadaje :angry: . Znacznie lepsze czasy kręci się na padzie... jak kiera, to tylko z prawdziwym FF.

Czyli są tylko 2 opcje:

- tandeta od M$ (której i tak nigdzie już kupić nie idzie)

- mega wypas od Fanateca

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

na to moje śmiganie spokojnie starczyła by kiera od logi

 

Uwierz mi, że absolutnie nie. Na wkur.wiał byś się tylko i ciepnął potem to (pipi) do kąta.

Dałem ten badziew bratu - śmiga sobie na niej dla funu w arcadówki typu Blur.

 

Edit:

Niezłe czasy kręcicie - ja po 10 kółkach mam 1:23,9xx :blush:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

ma MS mnie nie stać a co dopiero na cuś lepszego - a i ogólnie jak moja żona słyszy ''nowa gra'' czy ''xbox'' to mam wykład przez pól dnia :angry: że nie mam na co pieniędzy wydawać. tak to jest z tymi babami

 

@edit:

 

@Maciek - ledwo się runda zaczęła, a Ty już przynajmniej 20 kółek walnąłeś - hardcore :P

 

 

pierwsze kilka kołek to zapoznanie się z torem, następne kilka jako takie opanowanie manualnej (w przypadku tego toru), jeszcze kilka to błędy lub za wolny czas przejazdu.

 

ja zawsze bardzo dużo okrążeń muszę zrobić - za agresywnie jeżdżę i masa błędów wychodzi

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

Ja mam coś ogromne problemy na tym torze. Robię właśnie 30-te kółko (i kto tu jest hardcorem :whistling: ) i nie wyobrażam sobie zejść poniżej 1:23, a co dopiero zbliżyć się do obecnie najlepszego czasu Magika...

 

jedź wolniej żeby jechać szybciej (na kilku zakrętach pewnie redukujesz do 3-ciego biegu (pyknij na czwartym i bedzie poprawa)

Odnośnik do komentarza

Mialem juz 1:17,9 ale co z tego skoro konsola nie zalicza kolka jak zbyt gleboko najade na tarke...W Gran Turismo zachaczyc pobocze...wystarczlo ze przynajmniej 1 kolo jest ciagle na trasie. Tutaj dotniecie jednym kolem pobocza = fail. Sila rzeczy nie mozna wykorzystywac calej szerokosci toru co sie rowna ok sekundy straty na okrazeniu w poorownaniu do jazdy na styk.

No ale nic...wszyscy mamy tak samo ^_^

Odnośnik do komentarza

Nie gadam z Tobą Magik :) Ja pocisnąłem ze spiętym zwieraczem i mam czas rzędu 1:19:871.

 

dsc01536pg.th.jpg

 

 

dsc01535h.th.jpg

 

Mam problem tej natury, że po pierwszym sektorze zawsze mam około 0.4 sek do przodu, ale gdy jest pomiar przed szykaną to już jestem w tyłek ;/ sporo trace na tych dwóch zakrętach w prawo co są pod górkę:) Magik, zdradź mniej więcej tajniki swojego przejazdu :)

Odnośnik do komentarza

Działacie na mnie motywująco. Odpaliłem konsolę, aby przejechać parę kółek i udało się zejść do 1:19:193.

Tor jest trudny, bo droga jest wąska i jest ciągła zmiana wysokości przez co łatwo o utratę przyczepności na zakrętach. Dobra zabawa

 

http://img709.imageshack.us/i/dsc01538w.jpg/

http://img689.imageshack.us/i/dsc01537s.jpg/

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...