Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

No i jak tam Panowie walka z czasem ? Kto się wysunął na pozycję lidera ? :P

Ja jeszcze nie grałem i zdaje się tą rundę sobie odpuszczę, bo jest zdecydowanie za gorąco by siedzieć przed konsolą... ot, zrobię jakiś czasik "na sztukę" by formalności stało się zadość :P

 

@Orion - i co tam za niespodziankę przygotowałeś za zwycięstwo na Laguna Seca ? :)

Odnośnik do komentarza

Wyniki poprzedniej rundy

 

1. Michal102 - 1:17,903

2. Magik - 1:17,917

3. Orion - 1:18:223

4. maciekww28- 1.19.468

 

 

W pierwszym poscie powinna jeszcze zostac uwzgledniona runda na Silverstone:

 

2008 Porsche 911 GT2 (997)

Standardowy indeks wydajności A590

 

Tor:

Silverstone Full Circuit

 

1. Magik - 01.54.305

 

2. Michał102 - 01.54.531

 

3. maciekww28 - 01.54.593

 

Aktualna klasyfikacja:

 

1. Magik - 60 pkt.

2. Michal102 - 55pkt.

3. maciekww28 - 38pkt.

4. Orion - 30 pkt.

5. krzysiucd - 19

6. marbel007 - 18 pkt

7. BOdz1o - 3 pkt

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze tydzień także mam nadzieję, że dacie radę pojechać. :) Ja na pewno coś pojadę także nie martwcie się. a co do nagrody to nie jest to coś drogiego, ale myślę, że upominek całkiem fajny, oczywiście związany z grami. Michał, jak będziesz to wyslij mi swoje dane via PW. Dzięki Magik za podliczenie.

Odnośnik do komentarza

Włączyłem dziś na chwilę Forze by przejechać się tym Audi, ale po 4 okrążeniach miałem dość - gorąc nie do wytrzymania, w dodatku konsola wyje jak szalona... chyba dziś po raz pierwszy odkąd ją mam załączyła najwyższy bieg wentylatorów, a chodziła może z 10 minut.

Ale foty porobiłem, bo nie wiem czy będę miał jeszcze okazje pograć w tej rundzie.

1:11,875

http://i31.tinypic.com/svjw2e.jpg

http://i26.tinypic.com/4lrebm.jpg

Odnośnik do komentarza

Panowie - co tak słabo - to ja taki lamerzyna w turnieju i depczę wam po pietach. orion, Michał przyłóżcie się troszkę. czekam jeszcze na killera od Magika. myślę że jutro wieczorem coś tam pojeżdżę

 

wkurzyłem sie troszkę - podłączałem dziś ixa i urwałem kabel hdmi

 

ps. trasa jest piękna - cholernie szybka, audica składa się w zakręty jak marzenie - mam problemy na tym dużym dohamowaniu i ostatniej sekwencji zakrętów przed wyjazdem na ...... no wiecie - speedring czy coś (chociaż tam też dużo tracę (sterowanie krzyżakiem - auto skacze jak żaba)

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

Spokojnie jest do zrobienia 1:09'xxx, ale mi się już nie chce grać w Forze i raczej sobie odpuszczę tą rundę :whistling:

(jak mam czas na granie, to tłukę w RDR :P ). Także ciśnijcie Panowie, bo jak się okaże, że nie będę w tej rundzie ostatni (przy przejechanych ledwie 4 kółkach), to się chyba poleje :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...