Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

A jak tam u Was z czasami?

Ja wykręciłem 1:55,288. Części i ustawienia full standard. Ogólnie grałem bardzo mało.

http://i48.tinypic.com/59xx8n.jpg

 

Tak w ogóle, to muszę czasowo zawiesić swój udział w turnieju, bo mam remont w domu i cały sprzęt musiałem powynosić.

Jutro podjadę do brata i u niego trochę w Forze pogram, więc postaram się czasówkę nieco jeszcze poprawić.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Od tygodnia nie gralem wiec moj czas sie nie zmienil...1:54,548

 

Edit. pogralem jeszcze chwilke i urwalem ponad 0,2s

 

Ostateczny czas to 1:54,305

 

vxc8sk.jpg

 

Na waszym miejscu nie czekalbym do ostatnich minut z podawaniem czasu zwazywszy na to ze forum ostatnimi czasy lubi platac figla :P

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

Magik - Ty jesteś po prostu niemożliwy :P

Specjalnie dziś pojechałem do brata by spróbować pobić Twój czas... no i pobiłem. Teraz wchodzę na forum by go zapodać, a tu zonk... Magik też czas poprawił :lol:

 

Czas ostateczny 1:54,531

http://i45.tinypic.com/2ccqjkl.jpg

 

W kolejnej rundzie raczej na 100% udziału nie wezmę (remont domu i inny czas pracy mój i mojego brata, więc u niego nic nie pośmigam).

Odnośnik do komentarza

A ja niestety Wam powiem, że po awarii forum mi się odechciało w ogóle ścigania. W ubiegłym tygodniu nie wiedziałem jakim samochodem jeździć i ciągle chciałem wbić na forum. A teraz to już nie mam czasu, bo trochę mi obowiązków przybyło :( Szkoda. Może kiedyś, ale obecnie to nie mam czasu w ogóle porządnie pograć, a co dopiero kręcić kółka do turnieju :(

Odnośnik do komentarza

maciekww28, z czasem będziesz urywał nawet więcej :thumbsup: w FM2 grałem ciągle na automacie i z czasem się to nudziło(trzymać tylko gaz i czasem hamulec), od Trójki zacząłem jazde z manualem i daje mi to więcej frajdy(a i czasy uległy poprawie).

 

Jestem chętny na zielone piekło S klasą :diablo:

Edytowane przez Cr@sh
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie każdy ma car pack, tak to byśmy walneli rundkę GT-R - em :):blush:

Później podam wóz, jakoś koło północy, wtedy będę miał chwilę aby odpalić Forze.

Dobra mam

Porsche Carrera GT 2003 - zero jakichkolwiek modyfikacji :)

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...