Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

carrera nie posiada animacji tylnego skrzydła - to już pgr2 ją posiadało

 

Wiem, fail straszny - tak samo jak animacja skrzydła w Mercu SLR (GT4 leciwe się kłania), jest trochę takich wstydliwych szczegółów, nie jest to może istotne ale dodaje smaczku i cieszy.

 

edit

Wybaczcie post pod postem, zagapiłem się :(

Edytowane przez Cr@sh
Odnośnik do komentarza

Tez dalem rade zrobic tylko 2 pomiarowe okrazenia...czas 7:38,164.

Ale odpuszcze sobie ta runde...jak dla mnie trasa jest po prostu zbyt dluga na masterowanie. Zwykle w turnieju robilem z 60-80 okrazen na danej trasie a tu juz na okazeniu wyjazdowym mam dosc :sweat:

Szkoda ze czasowki w FM3 zaczynaja sie od startu z miejsca. Start lotny ulatwilby sprawe na tak dlugich torach.

Odnośnik do komentarza

Ta runda to czysta rekreacja bez spiny. Po prostu RELAKS na boskiej trasie, niezłą furą. Bez spinki ;D

 

 

... ale to Magik zaczął... :whistling::D :D

 

 

Panowie, jak to jest u was z muza w ścigałkach? lubicie a możne to wam przeszkadza?

 

ja osobiście ponad wszystko cenię sobie ryk silnika - wyłączenie muzy to pierwsze co robię.

 

wrrruuummmmmmm......... i jazda :yes:

Odnośnik do komentarza

Czas 7:38,xxx pewnie jeszcze można śmiało poprawić, gdyby Magik śmignął jeszcze kilka kółek, to spokojnie kilka sekund by jeszcze pękło :thumbsup:

Szkoda, że nie mam jak teraz pograć.

 

Edit: co do muzyki, to ZDECYDOWANIE OFF. FM3 to gra w której słuchanie silnika, opon itd, to połowa sukcesu jeśli chodzi o kręcenie dobrych czasów.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Szkoda ze czasowki w FM3 zaczynaja sie od startu z miejsca. Start lotny ulatwilby sprawe na tak dlugich torach.

 

Jeśli na starcie się cofniesz trochę tak żeby się rozpędzić to po przekroczeniu startu okrążenie będzie mierzone od nowa, a czas który leciał jako "okrążenie" zmieni się na "wyścig".

 

 

 

Przy okazji to chętnie bym do Was dołączył, ale póki co fest miernie jeżdżę, więc tylko obserwuję temat.

Odnośnik do komentarza

Z 7:38 smialo mozna urwac kilka ladnych sekund...zrobilem tylko 2 kolka a z reguly po tygodniu grania urywam 3-4 sekundy od czasu z pierwszego dnia...na krotkich trasach...wiec za Ringu z pewnoscia mozna zejsc ponizej 7:30. Mysle ze Orion da rade :thumbsup:

 

PS. Pesior, atakuj! :)

 

Edit. Zrobilem kolejne 2 okrazenia i urwalem niecale 4 sekuny...czas 7:34,477.

 

22rdg.jpg

 

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...