Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm... ciężko to dokładnie określić, ale będzie to coś ok. jednej długości samochodu przed pierwszym znakiem.

Co do zakrętu 1 i 2 - to samo (w sensie tak samo jak Ty).

 

No i jeszcze na zakręcie nr.6 (chyba jest to 6, licząc, że pierwszy "nawrót" to 2 zakręty) zredukowałem do trójki - na czwórce za bardzo mnie wyciągało do zewnętrznej i lądowałem w piachu.

 

Edit: mniej więcej tak przejeżdżam cały tor:

 

zakręt 1 i 2 - drugi bieg

zakręt 3 - trzeci bieg

zakręt 4 - czwarty bieg

rozpęd do piątki

zakręt 5 - trzeci bieg

rozpęd do czwórki

zakręt 6 - trzeci bieg (redukcja bez hamowania)

rozpęd do piątki

wstążka - pierwszy bieg

potem aż do ostatniego zakrętu na czwórce

ostatni zakręt - drugi bieg

 

Do tego oczywiście wszystkie wspomagacze off, skrzynia manualna ze sprzęgłem i stosuję do tego technikę hamowania silnikiem heel-and-toe (hamowanie z międzygazem).

 

Wydaje mi się też, że maksymalne ciśnienie doładowania samochód osiąga w przedziale 5,5 - 7,9 tys. obr/min.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Ja swój czas jeszcze byłem w stanie poprawić, ale widząc, że od czwartku wszyscy "olali" (poza Orionem, który wyjechał) dalsze ściganie dałem sobie spokój :P

Następnym razem powalczę do końca trwania rundy ;)

 

Także możesz Magik zapodawać ostateczny czas, ja i tak nie mam teraz gry więc czasu nie poprawię.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Jeśli ja mam zapodać trasę i auto na kolejną rundę, to zrobię to wieczorem.

Fajnie by jednak było, gdyby każdy zapodał jakieś propozycje i wspólnie wybierzemy coś ciekawego ;)

 

Aha... tej rundy nie będziemy grać o pietruszkę :D

Na zwycięzce czeka nagroda ;)

(oryginalna gra Forza Motorsport na pierwszego klocka - na 360-ce również działa)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Oczywiście trzymamy się zasady "czystego" okrążenia.

Jeśli wszystkim odpowiada, to zasady na kolejną rundę wyglądają następująco:

 

Tor: Sunset Peninsula Raceway Full Circuit

Auto: #2 Audi Sport North America R10 TDI (index R1 980 - nic nie grzebiemy)

 

Termin na zgłaszanie wyników proponuję ustalić na 07.18 (czyli nie najbliższa niedziela, tylko kolejna).

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Jak Ci się chce, to podlicz te rundy których ostatnio nie liczyliśmy (poza N-ringiem i 1/4 mili) :)

 

Edit: ja na razie nie gram w Forze, bo nadrabiam zaległości w Red Dead Redemption :D

Jeździć zacznę gdzieś w przyszłym tygodniu, ale kto będzie czasy kręcił, to niech zapodaje - będzie przynajmniej od razu wyżej zawieszona poprzeczka ;)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...