Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

Michal...przesadzasz :sweat:

 

I tak przebijesz ten czas :thumbsup: (a ja będę próbował przebić Twój - i tak w kółko :D ).

Do niedzieli jeszcze daleko, także do 1:20,xxx pewnie dojdziemy (żart :P ).

 

Ogólnie jest to bardzo łatwy event jeśli chodzi o grę na padzie, choć i tak mam jeszcze spore braki, bo nie potrafię przejechać np. 5 kółek pod rząd mieszcząc się w jednej dziesiątej i by wykręcić rekord muszę walnąć dużą liczbę okrążeń.

 

Będzie to bardzo wyrównana runda, bo Lambo na tym torze prowadzi się doskonale i nie ma konieczności grzebania w ustawieniach.

Ja śmigam autkiem fabrycznym, bo nawet nie mam tego modelu w garażu :P

 

Edit: proponuje podawać swoje najlepsze czasy tuż po ich wykręceniu, a nie czekać do ostatniej chwili. Dzięki temu wyciśniemy z tego byczka maximum ;)

 

1:24,750

http://i43.tinypic.com/mszncy.jpg

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Auto faktycznie łatwo się prowadzi i ogólnie rzecz biorąc jest wesoło. Jak wchodzę w ten lewy zakręt co jest po szykanie z górki to zazwyczaj na dwóch kołach. Przepustnica gazu przez połowe kólka dociśnięta na maksa xD

Ja swój rekord do tej pory robię w 3-5 kółek także pare minutek. Czas Michała może jakoś poprawię, ale jeśli tak to na prawdę już niewiele da się urwać. 1:24:0xx to może być już maks, chociaż kto wie :D

Odnośnik do komentarza

 

Ty to potrafisz zepsuc mi dzien jak nikt inny :P

Meczylem sie prawie 2 godziny zeby minimalnie pobic twoj poprzedni czas, wchodze na forum a tu zonk...Michal urwal kolejne cwierc sekundy :sweat:

 

Moj dotychczasowy rezultat to 1;24.918

 

Masz na pocieszenie :D

1:24,547

http://img156.imageshack.us/img156/5329/sam0282.jpg

Odnośnik do komentarza

Po zobaczeniu tego czasu padłem jak rażony prądem i miałem w to już nie grać, ale walnąłem właśnie kilkadziesiąt okrążeń by spróbować choć zejść poniżej 1:24. Niestety nic z tego... mój obecny czas to już chyba kres mych możliwości. Może jeszcze jutro coś spróbuję poustawiać z ciśnieniem opon i przełożeniami w skrzyni, ale wątpię by to coś dało.

Odnośnik do komentarza

Nie radze kombinowac z cisnieniem opon...standardowo fura ma wrecz meganeutralny balans...zmiany w cisnieniu (nawet niewielkie) powoduja ze Lambo latwiej wchodzi w poslizgi i uciekaja cenne ulamki sekund. Jesli chodzi o skrzynie to ustawilem bardziej w strone przyspieszenia (ze standardowego bodaj 3.84 na jakies 3.96/98)...cala reszta to standard.

Odnośnik do komentarza

Musisz zmienić wtedy odrobinę styl pokonywania zakrętów :thumbsup:

Mniejsze ciśnienie w oponach = dłuższa reakcja układu kierowniczego na Twoje poczynania, ale za to owocuje ciut lepszą przyczepnością.

 

I tak niech każdy trzyma się swoich sprawdzonych ustawień. Wszak nie od dziś wiadomo, że nie każdemu dobrze w tych samych butach ;)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...