Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie z tym Ferrari jest ten problem, że bardzo często sporo się traci na zakręcie gdyż jedzie się sporo wolniej niż się da właśnie w obawie przed utratą przyczepności. Sporo się nad tym męczyłem i podpowiem tylko, że lekko obniżyłem ciśnienie powietrza w tylnych kołach.

Odnośnik do komentarza

damy radę - sam wiem po swoim czasie że można go jeszcze poprawić - ponad tydzień czasu na ganianie po torze - będzie dobrze.

 

Michał zrobisz taki myk jak na Mazda Laguna Seca ( Twoje mistrzowskie hamowanie na korkociągu) i wykiwasz nas wszystkich

 

 

@edit:

orion - co do latania po trasie - wrzuciłem foto do galerii fm3

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza
Michał zrobisz taki myk jak na Mazda Laguna Seca ( Twoje mistrzowskie hamowanie na korkociągu) i wykiwasz nas wszystkich

 

Tja... chyba jak zrobię z 1000 okrążeń :D

Tylko, że prędzej pad marnie zakończyłby swój żywot :P

 

Ostatni zakręt pokonujecie na pełnej kicie, czy może odejmujecie bądź hamujecie przed nim ?

Myślę, że właśnie na nim tracę co najmniej sekundę, bo troszkę przed nim przyhamowuję. No i jest jeszcze jeden perfidny zakręt (nie pamiętam teraz który to) gdzie zasuwa się w nim pod górę - na szczycie zakręt się trochę zamyka i w tym momencie kończę z reguły w "polu z kapustą", lub odstawiam widowiskowy drift zakończony pięknym bączkiem :D .

Trza to pewnie przejechać na pełnej kicie, ale mi niestety nie udaje się wtedy zapanować nad przyczepnością.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

zakręt o którym piszesz robię bez gazu i hamowania. na szczycie daje trójeczkę, podciągam troszkę, wale czwarty bieg - auto traci moc co w moim odczuciu daje troszkę przyczepności i sterowności i tak jade do ostatniego zakretu - daje piąteczkę - pokonuje go bez gazu i hamowania i później kita do mety

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza
Michał zrobisz taki myk jak na Mazda Laguna Seca ( Twoje mistrzowskie hamowanie na korkociągu) i wykiwasz nas wszystkich

 

Tja... chyba jak zrobię z 1000 okrążeń :D

Tylko, że prędzej pad marnie zakończyłby swój żywot :P

 

Ostatni zakręt pokonujecie na pełnej kicie, czy może odejmujecie bądź hamujecie przed nim ?

Myślę, że właśnie na nim tracę co najmniej sekundę, bo troszkę przed nim przyhamowuję. No i jest jeszcze jeden perfidny zakręt (nie pamiętam teraz który to) gdzie zasuwa się w nim pod górę - na szczycie zakręt się trochę zamyka i w tym momencie kończę z reguły w "polu z kapustą", lub odstawiam widowiskowy drift zakończony pięknym bączkiem :D .

Trza to pewnie przejechać na pełnej kicie, ale mi niestety nie udaje się wtedy zapanować nad przyczepnością.

 

Ja cisnę na pełnej kicie, ale pare razy pizgnąłem w ściane, pare razy wpadłem do boksów heh :) trzeba idealnie się złożyć i wejść w niego, wtedy się przeleci na styk po zewnętrznej trałce

Odnośnik do komentarza

Ja nie zmieniałem nic, poza standardowo dostępnymi parametrami tj. ciśnienie, skrzynia. Żadnych podmian części nie próbowałem, bo nawet nie pamiętam czy mam tą furę na stanie. Ale z poprzednich rund wiem, że grzebanie w częściach nic nie daje, a bardzo często znacznie pogarsza osiągane czasy.

Odnośnik do komentarza

Ja coś czuję po kościach, że skoro Orion przywalił dynamitem, to Magik ześle nam bombę atomową :D

Obstawiam 1:29,5xx ;)

 

Edit: napisałem, że obstawiam 1:29,5xx, ale sam w to chyba nie wierzę :teehee:

Dziś zaliczyłem kolejne posiedzenie przed konsolą, ale czasu nic nie poprawiłem.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Czas Oriona jest dla mnie nie do osiągnięcia... szybciej jak 1:31,5xx po prostu nie mogę tego przejechać :(

Zawsze z biegiem czasu szło poprawiać rezultat - teraz nic już więcej nie wycisnę... nie mam kompletnie pomysłu w którym miejscu na torze można pojechać szybciej.

Co do ciśnień, to ja swój czas zrobiłem na 2.0 przód i 1.5 tył, ale potem wróciłem do standardowych ustawień i czas miałem tylko o 0,1 sek. gorszy, więc nie wiem na ile te ciśnienia wpływają.

Odnośnik do komentarza

u mnie zmiana ciśnienia w oponach czy przełożenie w skrzyni nic nie daje - nawet nowe części tylko pogarszają wyniki. urwać mogę coś w środkowej części toru ale zawsze załapie pobocza lub auto wali zygzaki. narazie odpoczywam od ścigania - takie przerwy dobrze mi robią i zazwyczaj coś tam jeszcze udaje mi się poprawić

Odnośnik do komentarza

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

 

Please contact the server administrator, webmaster@xgarde.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

 

More information about this error may be available in the server error log.

 

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

 

 

na xgarde wywala mi jakiś error

 

 

@edit:

 

ok, działa

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

1:31,564

 

Chyba znowu bedziemy sie bili o kilka tysiecznych Michalku

 

Za(pipi)iście równy poziom prezentujemy... to już przecież nie pierwszy raz (Catalunya, Circuit de la Sarthe, Laguna) :thumbsup:

 

Edit: pograłem dziś ze 2 godziny - poprawa jest, ale nędzna :confused:

1:31,419

http://i33.tinypic.com/2ih8b2v.jpg

http://i34.tinypic.com/suvuac.jpg

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...