Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie Fujimi Kaido bardzo lubię, ale głównie śmigałem po tej trasie tak jak swoim kombiakiem z rodzinką na wakacjach - podziwianie pięknych krajobrazów i niewiele mocy pod prawą stopą :D .

Na kręcenie czasów pozwalających mi nawiązać z Wami jakąkolwiek walkę na tej trasie nie znalazłbym po prostu czasu, więc mój udział w takiej rundzie byłby bezsensowny.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Trasa ssie jajca,

Do budy!!! :P

Mapple Valley jest swietne dla fur od klas S wzwyz. Wzniesienia, "eski", slepe zakrety....jak dla mnie czolowka tras "nierzeczywistych" w grach (Rally di Positano zdecydowanie numerem 1 :P) Te szybkie "eski" az sie prosza o glebokie przyciecie a to wiaze sie z duzym ryzykiem wyskoczenia trojkacika...tym bardziej ostatni zakret z gorki na ktorym latwo wyleciec na zewnatrz. Podejrzewam ze kiedy zacznie sie walka o stene czesci skundy kilka padow roztrzaska sie sciane :D

 

Edit po 4 kolkach 1:35,XXX...mysle ze pod koniec rundy zblizymy sie do 1:31,XXX

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

 

Edit po 4 kolkach 1:35,XXX...

 

No fajnie... ja miałem dziś trochę luzu i zrobiłem ok. 20 kółek z najlepszym czasem 1:37,xxx. Myślałem, że to już w miarę przyzwoity rezultat :whistling:

 

Na którym biegu pokonujesz ostatni zakręt ? Na 4 czy 5 ?

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

 

Edit po 4 kolkach 1:35,XXX...

 

No fajnie... ja miałem dziś trochę luzu i zrobiłem ok. 20 kółek z najlepszym czasem 1:37,xxx. Myślałem, że to już w miarę przyzwoity rezultat :whistling:

 

Na którym biegu pokonujesz ostatni zakręt ? Na 4 czy 5 ?

Nie szczerze to nie pamietam...ale chyba 4 bo wydaje mi sie ze wogole do piatego biegu nie doszedlem...jutro sprawdze.

Odnośnik do komentarza

6 kółeczek - 1.34.286

 

ależ to paskudztwo walczy

 

@edit: 1.33.307

 

@edit: prawie 40 kółeczek - 1.32.778

 

a miałem do końca tygodnia nie grać

 

ja ostatni biorę na 5-tce, moim zdaniem większa płynność pokonywania tego zakrętu

 

rozumiem że w ustawieniach można coś grzebnąć? muszę przeciągać auto na kilku biegach i ździebko na tym tracę

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

@edit: prawie 40 kółeczek - 1.32.778

 

Eeee... ja się poddaję :confused:

W nocy jeszcze pograłem, zrobiłem blisko 50 okrążeń i 1:36,7xx to wszystko na co mnie stać. Naprawdę nie wiem gdzie Ty tam Maciek tak ciśniesz. Masz możliwość nagrania replaya na aparat ?

 

Edit: zdaje się na tej trasie wychodzą wszystkie moje braki jeśli chodzi o grę na padzie... mam jeszcze za dużo nawyków z kierownicy i nie jestem sobie w stanie poradzić z uślizgami tylnej ośki na tym torze.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Ja już w to nie gram. Wróciłem wczoraj od laski. Odpiąłem konsolę od neta, bo mnie jakiś pajac ciągle zapraszał i jeździłem, jeździłem. Zrobiłem blisko 100 kółek i wyłączyłem. Potem odpaliłem znowu na chwilę i udało się po paru zrobić czas. Więcej panowie już raczej nie dam rady pojeździć. Nie mam powtórki bo nie zapisałem.. druga kwestia jest taka, że mam pełny dysk w syfie i gra mi nie pozwala już zapisywać. Wyskakuje jakiś error, 2 mb wolne:) Takie uroki dysku 20Gb. Jakby mi się udało to powtórzyć, to jakoś to nagram czy coś. Jednak powiem Wam, że jechałem jak w transie, każdy zakręt po trałkach no masakra. W ostatnim sektorze przed tym zjazdem do prostej Start-Meta prawie dacha wyłapałem hehe.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Patrząc z niesamowicie rozdziawioną japą na Twój czas staram się teraz grać kiedy tylko nadarza mi się okazja. Pojeździłem właśnie solidnie, każdy zakręt pokonałem na granicy utraty przyczepności maksymalnie wykorzystując każdą tralkę.

Zrobiłem 1:33,821 i absolutnie nie dam rady pojechać tego szybciej. No ni cholery... zawsze gdy staram się docisnąć jeszcze choć troszkę więcej gazu zaczynam wpadać w poślizg :confused:

http://i33.tinypic.com/11t3jfc.jpg

http://i36.tinypic.com/xft5jo.jpg

 

Przepaść między nami jest w tej rundzie gigantyczna.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...