Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

Robisz najlepszy czas, objeżdżasz jeszcze jedno kółko i przy wyjściu z ostatniego zakrętu ustawiasz auto prostopadle do owej tablicy. Wtedy pauza i cykanie fotki ;)

 

Ewentualnie po minięciu linii start-meta i uzyskaniu najlepszego czasu, zawracasz i ustawiasz auto w tamtym miejscu (szybsza opcja).

 

qqy0l3.jpg

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Z zalozenia kazde foto mozna tak posklejac ze nikt nie pozna co i jak wiec z takim podejsciem to od razu dajmy sobie spokoj.

Jezdzimy dla zabawy i sadze, ze kazdy tak samo podchodzi. Chce sobie ustawic czas to niech ustawia jak go to podnieca i tyle.

Za chwile bedziemy musieli napsiac zasady do zasad zeby robic zdjecia w okreslonej pozycji GPS. Bez przesady.

 

PS.

Czas Oriona jak na to auto jest kozacki i tyle :)

Edytowane przez krzysiucd
Odnośnik do komentarza

Z zalozenia kazde foto mozna tak posklejac ze nikt nie pozna co i jak wiec z takim podejsciem to od razu dajmy sobie spokoj.

Jezdzimy dla zabawy i sadze, ze kazdy tak samo podchodzi. Chce sobie ustawic czas to niech ustawia jak go to podnieca i tyle.

Za chwile bedziemy musieli napsiac zasady do zasad zeby robic zdjecia w okreslonej pozycji GPS. Bez przesady.

 

PS.

Czas Oriona jak na to auto jest kozacki i tyle :)

 

O ile mnie pamięć nie myli, sam proponowałeś cykać zdjęcia w określonych miejscach.

 

Zresztą mnie to wszystko jedno, liczy się fun, a ten póki co jest świetny.

Odnośnik do komentarza

nie chciałbym żeby ktoś robił wałki z czasem. ja się spinam cały tydzień a ktoś robi przekręt i śmieje mi się w twarz.

 

dziś troszkę powalczyłem -----> w doa4 :yes: catalunya wychodzi mi bokiem i do tego mój najlepszy czas poszedł się je.bać - przekroczyłem wydajność viperka. zamiast 766 mam 767

 

no i kolejny liść w twarz - tym razem od oriona :good:

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

Jeśli mi się uda to jutro spróbuję to powtórzyć i cyknę fotkę w odpowiednim miejscu. Jednak przykre to jest :)

 

Nic nie jest przykre.

W moich oczach Twój czas jest wiarygodny i ABSOLUTNIE tego nie podważam.

Chciałem się tylko upewnić, czy trzymamy się tej propozycji robienia zdjęć w określonym punkcie toru.

Sam wykręciłem lepszy czas niż ten który podałem, lecz zdjęcie zrobiłem wtedy w innym miejscu i nie zamierzam go to wrzucać, bo zaraz by ktoś wyskoczył z tekstem: "ej no, ale sam mówiłeś by fotki robić tu, a zrobiłeś gdzie indziej" :P

 

Także ja się tej zasady na tym torze będę trzymał by nie wyjść na błazna :lol:

Odnośnik do komentarza

@Orion, ale tak jak mówię - ja Ciebie (ani kogokolwiek) Broń Boże o oszustwo nie posądzam i jeśli taka fotka zostanie, to dla mnie wszystko jest ok :thumbsup:

Niepotrzebnie w ogóle wyjechałem z tą propozycją, bo teraz niepotrzebnie jest taka dyskusja.

Ale w podpisie nazwy tematu widnieje: "regulamin w wersji pre-alpha" także myślałem, że z biegiem czasu postaramy się go jakoś udoskonalić.

 

Z mojej strony koniec tematu i już nic w kwestiach regulaminowych proponował nie będę.

 

Wracajmy do walki na torze :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

ale nie jest problemem zrobić fotkę w podanym miejscu

 

2jh6y7hnolf6on35agt_thumb.jpg

 

co do zaufania - troszkę zdziwił mnie czas ''krzysiucd'' - przed pracą, bez spinania się wykręca 01.44.342 to ciekaw jestem ile wyciągnę do jutra - gdy większość z nas musiało walczyć kilka dni żeby się zbliżyć do Jego wyniku

Edytowane przez szczurek
Odnośnik do komentarza

No dobra. Pograłem godzinkę, koło 60 okrążeń.

1:43:741

 

dsc01298h.th.jpg

 

Co do moich wyników. Trasę Catalunya znam jak własną kieszeń, gdyż każdy setup na niej testuję. Mój staż na tym torze to setki jeśli nie tysiące kółek.

Maciekkw - ręczę, że czas krzyśka jest legalny. Jeżdżę z nim prawie codziennie online i wiem, że jego umiejętności są nieprzeciętne. Jak każdy będzie każdego podejrzewał to chyba nie warto się w to bawić.

Odnośnik do komentarza

Szacun Orion.

Dales mi teraz dodatkowa motywacje i tez udalo mi sie zejsc ponizej 1:44...minimalnie, ale zawsze :thumbsup:

Moj czas to poki co 1:43.992...watpie ze dam rade urwac jeszcze troche...

 

143153k.jpg

 

Duzo zmieniales w setupie Orion? Ja usztywnilem stabilizatory i znaczaco zwiekszylem docisk przedniej osi (tyl standardowy) cy zwiekszyc predkosc na nakrecie nr 3 i to wszystko.

Odnośnik do komentarza

Kuwa, zaraz mnie poprzebijacie i tyle będzie :D Propsy Magik.

Generalnie to prawie nic nie jest zmienione. Usztywnione stabilizatory, troche spuszczone powietrze z kół, małe korekty w przełożeniach

Bedzie cholernie ciezko przebic Twoj czas...teraz zrobilez ze 40 kolek i czasy caly czas w okolicach 1:44,2-1;44,5.

Naprawde nie wiem gdzie urwac te pol sekundy :unsure:

Sprobuje tak jak mowisz zmniejszyc cisnienie w kolach :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...