Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

Heh... sprawdziłem właśnie - Maciek ma rację. Te felgi które zapodał znacznie podwyższają masę i przez to można włożyć lepsze części.

Będzie trza się przejechać i sprawdzić, czy to pomoże wykręcić lepszy czas.

 

piwko wypije sam :D można zmienić praktycznie wszystkie ustawienia - jeśli dobrze pamiętam to bez zmian pozostają poszczególne przełożenia skrzyni i przedni spoiler

 

ja nadal daleko w lesie 01.50.030 tak jak pisał Orion - mały błąd= duże straty w czasie

Odnośnik do komentarza

Próbowałem pobić czas Magika i prawie się udało :P

 

1:47,556

 

idt62p.jpg

 

 

Niestety po raz kolejny padła mi kierownica (tym razem chyba potencjometr - czyli nie opłaca się naprawiać) i jestem zmuszony wycofać się z turnieju :( Lata spędzone z racerami + kierownica skutecznie pozbawiły mnie umiejętności dobrej gry na padzie i nie ma sensu się męczyć i od nowa przestawiać na pada. Jak kupię nową kiere to wrócę do walki ;)

Odnośnik do komentarza

Niestety po raz kolejny padła mi kierownica (tym razem chyba potencjometr - czyli nie opłaca się naprawiać) i jestem zmuszony wycofać się z turnieju :( Lata spędzone z racerami + kierownica skutecznie pozbawiły mnie umiejętności dobrej gry na padzie i nie ma sensu się męczyć i od nowa przestawiać na pada. Jak kupię nową kiere to wrócę do walki ;)

Nawet o tym nie mysl!

Pozwol ze przypomne ci co jeszcze niedawno napisales jak zaczynalismy turniej:

Często zdarza mi się walczyć z czasem używając kiery i mam już po prostu dość. Wtedy łapię za padziora i bardzo często udaje mi się rezultat z kiery poprawić właśnie padem ;)

:P:P:P:P:P:P:P

Odnośnik do komentarza

Niestety po raz kolejny padła mi kierownica (tym razem chyba potencjometr - czyli nie opłaca się naprawiać) i jestem zmuszony wycofać się z turnieju :( Lata spędzone z racerami + kierownica skutecznie pozbawiły mnie umiejętności dobrej gry na padzie i nie ma sensu się męczyć i od nowa przestawiać na pada. Jak kupię nową kiere to wrócę do walki ;)

Nawet o tym nie mysl!

Pozwol ze przypomne ci co jeszcze niedawno napisales jak zaczynalismy turniej:

Często zdarza mi się walczyć z czasem używając kiery i mam już po prostu dość. Wtedy łapię za padziora i bardzo często udaje mi się rezultat z kiery poprawić właśnie padem ;)

:P:P:P:P:P:P:P

 

Tylko pisząc wtedy te słowa, nie miałem pojęcia jak wysoki poziom prezentują uczestnicy. Mój skil w FM3 przez ten czas również niesamowicie powędrował w górę (dzięki Wam :thumbsup: ), ale na padzie nie potrafię już tak szybko jeździć - chyba za stary już jestem i ciężko mi się od tej kierownicy odzwyczaić :P

Odnośnik do komentarza

Jednak to nie kierownica mi się zepsuła... jest znacznie większy kibel, bo padł prawdopodobnie jakiś moduł w konsoli odpowiedzialny za połączenie z kontrolerami. Załączyłem dziś rano konsole, by spróbować pojeździć na padzie i niestety po chwili wyskoczyły dokładnie te same objawy co na kierownicy, czyli auto zaczyna samoczynnie skręcać raz w lewo, raz w prawo, do tego co jakiś czas samoczynnie wbija się pauza :(

 

Zdaje się ktoś mi tutaj wykrakał tą awarię :diablo:

A konsola bez gwarancji...

 

Edit: a tak wypaśną trasę i auto zapodał Magik, a tu sobie nie pogram :cray:

 

Zawiozę dziś klocka do serwisu, ale zanim go naprawią, to pewnie runda dobiegnie końca :(

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

spoko - damy mu rade :whistling:

 

ześlemy Mu RROD'A

 

 

fuck - to ja już nic się nie odzywam

 

pewnie padł moduł rf który odpowiada za włącznie i wyłącznie X360, sygnalizację świetlną stanu konsoli oraz za komunikację konsola<->pad bezprzewodowy

 

spróbuj przeczyścić wszystkie styki - możne gdzieś jakieś babole nawłaziły

 

w pchlim targu koleś (skiper01) ma moduł na zbyciu

 

dokładnie takie coś:

 

xtq5m4allvhrh1vwusph_thumb.jpg

 

@edit: ewentualnie spróbuj ponownie zsynchronizować pada

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

Pewnie padł właśnie ten moduł, bo teraz, to konsola nie za każdym razem udaje się uruchomić padem, a jak już załapie, to cały dashboard szaleje (zakładki przełączają się samoczynnie).

 

Sorry Panowie za tego offtopa. Jak naprawię sprzęt to powrócę do walki.

Miłego ścigania.

 

Edit:

@Maciek - synchronizacja pada/kierownicy nic nie daje... próbowałem już wiele razy.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Byłem dziś w jednym serwisie konsol i kolo zaśpiewał mi za naprawę X-a 300 zł LOL!

Chyba kupię sobie póki co "kablowego" pada i na nim będę jechał (mam nadzieję, że taki będzie działał bez problemu :scratch_one-s_head: ).

 

@Magik - a myślałem, że PSP to sprzęt nie do zajechania (tak jak X w wer. Jasper :P ). Chyba rzeczywiście dopadł nas jakiś mega pech :confused:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...