Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

1:48,473

http://img406.imageshack.us/img406/9253/20100501177.jpg

Sorry za kiepską jakość zdjęcia. Dość, że mam CRT i komórkę, to jeszcze w niej miałem ustawioną najgorszą jakość :( Masakra. Zauważyłem po fakcie.

 

BTW czy osoby z czasem o 2 sek lepszym ode mnie miały czysty przejazd?? Ja nie wiem, gdzie tam można urwać więcej niż 0,5 sek. Choć jeździłem na ustawieniach defaultowych - mechanikiem nie jestem, a i czasu nie mam :/

Odnośnik do komentarza

1:45,466

 

6jj9sz.jpg

 

 

@Marbel - w poście nr 222 podałem czas wykręcony na ustawieniach fabrycznych. Było to moje absolutne maximum i wg. mnie na standardowym setupie nie wiele więcej można wycisnąć.

Obecny czas jest zrobiony po solidnej ingerencji we wszystkie możliwe ustawienia, począwszy od skrzyni biegów (chyba najważniejszy element), skończywszy na ciśnieniu w układzie hamulcowym.

 

Także odpowiednie ustawienia dają bardzo dużo.

 

Edit: o wyłączeniu wszystkich "spowalniaczy" typu ABS, kontrola trakcji i temu podobnych ustrojstwach już nie wspomnę ;)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Skoro nie ma możliwości zainstalowania wyczynowych części, to i w setupie nie wiele pozmieniasz ;)

 

i dobrze - wole jeździć niż siedzieć w garażu i kombinować co by tu zmienić żeby uzyskać dodatkowe 0.1sek :thumbsup:

Popieram. Też już nie mam tyle czasu co kiedyś by męczyć do oporu grę. Jeździłem tylko wczoraj. W sumie jakieś 30-40 okrążeń, z czego 10 była nieczysta :/ Samochód faktycznie wolny. Ale trasa niezbyt fartownie wybrana. Online wszyscy tną jedną szykanę... Chciałbym by wszyscy jeździli czysto... ale to nie do zweryfikowania jest w tym turnieju.

 

BTW podobny problem jest z Laguna Seca. Gra za mało karze za cięcie niektórych szykan. W FM 2 były przynajmniej kary czasowe...

Odnośnik do komentarza

i dobrze - wole jeździć niż siedzieć w garażu i kombinować co by tu zmienić żeby uzyskać dodatkowe 0.1sek :thumbsup:

Ja tam lubie bawic sie w ustawianie fur :blush:

Gorzej juz z kupowaniem nowych czesci. Uwazam ze powinnismy trzymac sie zasady by indeks wydajnisci byl zawsze taki jaki ma podstawowa wersja auta.

W przeciwnym wypadku bedziemy znuszeni to zakupu danej fury by moc ja zmodyfikowac...na Viperka wydalem polowe moich wszystkich kredytow :ermm:

 

Edit. na dobry poczatek 1:49.043

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

Wybrałem wolniejszą furę, bo pewnie gdybym dał coś szybkiego, to zaraz by ktoś marudził - "czemu znów tak szybkie auto?".

Niestety nie każdemu da radę dogodzić :confused: , chciałem tylko, by było różnorodnie...

 

Nie rozumiem też, czemu niby ta trasa jest niezbyt fortunnie dobrana? Jakieś argumenty poproszę.

 

Jeśli Wam te warunki nie leżą, to możecie je anulować i niech wybiera następny określony w regulaminie, ja tam nie będę miał nic przeciwko :thumbsup: Wszak jest mi obojętne czym i po czym będziemy śmigać :)

 

Edit: może być nawet coś pokroju Mazdy Demio + jakiś owal rodem z serii GT :rofl2:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...