Skocz do zawartości

Portal 2


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

póty co ja grywam w "Portal", który kilka h temu zapukał do mych drzwi.

jestem pod ekscytowany na max'a.

dodam iz w pierwszych 3 arenach spędziłem po 10min w każdej z uwagi na

Mechanikę Gry. Revelacja + brzmienie GLaDOS w słuchawkach - nie mogłem sie oderwać (stad ta pora/godzina).

5iona.

 

p.s

bardzo oryginalny ten twój Awatar - prawie jak od Valve :P

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

W sumie kto jest wydawcą gier od Valve w formie "pudełkowej"? Bo jak patrzyłem to Orange Box i LfD2 wydało EA, ale czy to była umowa na jakiś większy okres czasu czy tylko na dane tytuły to już nie wiem. W sumie jak EA by wydało P2 to byłoby nawet dobrze.

 

Danonek -> Nie wiem jakiego Portal'a ty przechodziłeś, ale już w pierwszej części portale nie służy tylko do przeskakiwania przez nie :thumbsup:.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

-to również bron w odpowiednich rekach.

podczas ucieczki musimy wykorzystać "Ja" do rozłupania tunelu w którym przemieszcza sie Companion Cube, przez Teleportowanie ładunku wybuchowego - to miejsce pochłonęło mi najwięcej czasu :/

gre pewnie przejdę jeszcze ze 2 razy :) mowa o P1.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

nie uwierzycie, ale kiedy otwieram stronę Youtube, by obejrzeć, cokolwiek to za każdym pojedynczym razem powracam do:

 

http://www.youtube.com/watch?v=TevGSSkEFUE&feature=player_embedded

 

sam filmik jest bardzo interesujący, ale nie az tak, jak sam GłoS 8) GLaDOS, który jest zaprezentowany pod koniec powyższego

filmiku( przy okazji zainteresowania znalazłem tłumaczenie - " Genetic Lifeform and Disk Operating System ").

moje obsesyjne zdanie to 1.21 " I Guess..." wydaje mi sie również nieco zmieniony, jakby "bardziej podkreślający swoja osobowość" :)

(ktoś już to pisał, ale dla dobra sprawy można zacytować raz kolejny).

wracam na UT ;)

 

Raz ponownie.

Chciałem przedstawić kilka ciekawostek, które napotkałem oglądając filmiki na UTube odnośnie poprzedniej odsłony.

Mysle, ze warto... chodź z reszta sami oceńcie.

 

oraz

"Save D COMPAINION CUBE"

p.s

coś spać nie mogę :/

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

FU.CK YEAH :woot:! Jeden z najlepszych news'ów z GC (no może poza ME2 na PS3). Bałem się że będziemy musieli czekać do lata czy jesieni, a tu już na początku lutego. Teraz poproszę jeszcze preorder na jakąś limitkę (najlepiej z pierwszym Portalem) i nic mi do szczęścia nie potrzeba 8) .

Odnośnik do komentarza

FU.CK YEAH :woot:! Jeden z najlepszych news'ów z GC (no może poza ME2 na PS3). Bałem się że będziemy musieli czekać do lata czy jesieni, a tu już na początku lutego. Teraz poproszę jeszcze preorder na jakąś limitkę (najlepiej z pierwszym Portalem) i nic mi do szczęścia nie potrzeba 8) .

ja też myslalem że lato albo jesien, a tu taki swietny news, strasznie sie ciesze, to bardzo malo czasu, w dodatku wypełnionego innymi fajnymi premierami wiec szybko minie :D

 

 

STILL ALIVE!

Odnośnik do komentarza

kurde sporo łażenia i nicnierobienia, co prawda okolica ciekawa itp, ale jedynka to bylo praktycznie 99% kombinowania ż portalami, chodzenie to byly malutkie kawalki z jednej lokacji-zagadki do drugiej, a tu jakieś zwiedzanie :P

nie wątpie że gra bedzie świetna, ale oby nie wydłużali czasu gry za pomoca zbyt długiego zwiedzania

 

kombinowanie z portalami, używanie mózgu, klimat z głosem glados na czele, to najfajniejsze cechy dla mnie :D

a zwiedzanie z jakimś angolem nie wygląda aż tak ciekawie (jego głos jest zbyt normalny, glados byla o wiele lepsza)

 

no cóż, starsznie pomarudzilem, ale licze że ten filmik tylko przypadkiem polega na zwiedzaniu, a tak naprawde takie fragmenty to bedzie kilka % gameplayu, a reszta to kombinatoryka zaawansowana :D

 

 

EDIT

po obejzeniu reszty filmikow, i zwiedzania drugi raz powiem tak:

nawet zwiedzanie moze miec klimat, oby miało go duzo (ale mimo to samego zwiedzania nie powinno byc zbyt duzo)

co do reszty- poprzednio mielismy zabawe portalami, teraz mamy zabawe masą roznych rzeczy, niby urozmaicenie fajne, ale poprzednio portale byly centrum rozrywki a teraz odrobine sa na dalszym planie i sa tylko pobocznym znazedziem do pomagania sobie w uzyttkowaniu innych rzeczy...

troche przesadzam, ale zakochany w jedynce mam lekkie obawy o dwojke, chociaz licze że sie nie zawiode i bedzie zarowno główkowanie jak i klimat oraz humor :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

rzuciłem sie na linka z rozdziawiona gębą, a tu zonk :/

ot szkoda..

 

chwile później:

coś szwankują te linki.. powyżej ich nie widać :/

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

trailer może kroki, i mam mieszanie uczucia na temat grania robocikiem , siebie co prawda i tak nie widzimy, ale bedziemy widziec drugiego gracza jak biega kawalkiem ipoda z nóżkami xD

 

pokazali jedną przykładową "zagadke" i zapowiada sie że bedzie co robić :D

 

szczerze mowiąc sam trailer mnie nie podniecił, ale wizja pogrania ze znajomym w ta przepełniona klimatem i za(pipi)istością gre mnie bardzo podnieca :D

 

 

polecam poogladac GT TV, wlasnie zaczalem ogladac

z tego co zrozumialem

single bedzie 2 razy dluzszy niż w jedynce, a coop tak samo dlugi (tylko nie wiem czy jak 1 czy 2) ale w najlepszym razie zapowiada sie 4 razy dluższa gra! a to juz calkiem sporo :D (zwlaszcza ze pewnie ebdą poboczne rzeczy jak advenced itp)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...